mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 05.05.2024 : 20:00:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Današnji sodni dan ...
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 76   Dol
Natisni
Avtor Tema: Današnji sodni dan ...  (Prebrano 230119 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #900 : ponedeljek, 25.03.2013 : 20:53:39 »


no da k meni prideš v bajto je treba skidat enih 300 kvadratov dvorišča, pa še enih 20m ceste Cheesy Cheesy Cheesy ajd cesto ponavad sosedje skidajo  je treba samo zadnjih 5m  Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #901 : ponedeljek, 25.03.2013 : 21:08:47 »

A lahko zdej neha?  Angry Angry Angry Prosim! 
No Jinx, da ne boš spet "nasedla". Potem bo pa spet reva Ščurkica kriva za vse....  Cheesy Cheesy Cheesy Tongue Wink
Pri nas čakamo velikonočne darile pod smrečico. Tko.
Pa skidala sem pred blokom. Že n-tič letos to zimo. S sosedi se grdo gledamo, ker nam je dovolj se kar naprej takole družit  Tongue Tongue Tongue Wink. Tko, da vsak svoj kup premetava in zraven preklinja.  Roll Eyes
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #902 : ponedeljek, 25.03.2013 : 21:12:04 »

Jst pa ne kidam več. Tako sem se odločila  Angry Shocked Nism ga naročila in naj kar sam gre od koder je prišel. Pesa imam črnga, tako da ga vidim  Cheesy Grin Za drugo mi ni mar  pevka Bomo pa mal peš hodl  Shocked
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #903 : ponedeljek, 25.03.2013 : 22:12:37 »

Na glavnih cestah po Lj še ravnokar par cm debel led. No, kjer ni ogromnih kolesnic in se pelješ kot v traktorju. trmoglavka Niti malo se niso potrudili. khm
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #904 : ponedeljek, 25.03.2013 : 22:36:45 »

To rundo se pa res niso. Na Dolenjki, vsaj od Lavrice naprej, so prav kolesnice Tongue, ob strani ni niti sledu o pluzenju. Posipali pa seveda tudi niso ...
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #905 : ponedeljek, 25.03.2013 : 23:18:38 »

Pri nas so ravnokar plužl. To pomeni, da imam pri vhodu spet kubik zbitega snega  jezen jezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #906 : ponedeljek, 25.03.2013 : 23:25:54 »

Lahko bi blo še slabš. Lahko bi živela u Kanadi...al pa na Aljaski  Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #907 : torek, 26.03.2013 : 00:12:11 »

Lahko bi blo še slabš. Lahko bi živela u Kanadi...al pa na Aljaski  Evil

Mujo u Kanadi

12. kolovoz: Uselili smo u našu novu kuću u Kanadi. Tako sam uzbuđen. Ovdje je tako lijepo. Planine su prekrasne. Jedva čekam da ih vidim prekrivene snijegom.

14. listopad: Kanada. To je najljepša zemlja na svijetu. Lišće poprimilo sve one nijanse žute i narančaste boje. Vozio sam kroz prirodu i vidio par jelena. Tako su graciozni. To su najljepše životinje na svijetu. Ovo mora biti raj. Volim Kanadu.

11. studeni: Dan sjećanja (kanadski državni praznik). Lov na jelene ce početi uskoro. Ne mogu zamisliti da netko može ubiti tako divnu životinju. Nadam se da će uskoro snijeg. Tako je divno.

2. prosinac: Noćas je pao prvi snijeg. Ustao sam i vidio sve pokriveno bijelim pokrivačem. Izgleda kao najljepša razglednica. Izašli smo vani, očistili stepenice i prilazni put, a onda se grudali (ja pobjedio). Kad je prošla ralica morali smo ponovno očistiti ispred dvorišta. Koja divna zemlja. Volim Kanadu.

12. prosinac: Noćas opet snijeg. Opet prošla ralica i zatrpala dvorište. Ovdje je zaista prekrasno.

19. prosinac : Noćas opet snijeg. Nisam mogao izvesti auto da idem na posao. Ovdje je zaista divno samo sam malo umoran od lopatanja. Opet jeb... ralica.

22. prosinac: Ovo bijelo gov.. opet padalo cijelu noć. Dobio žuljeve od lopatanja i leđa me bole. Ovaj majmun s ralicom kao da se krije iza ugla i samo čaka da ja očistim ispred dvorišta. Šupak!

26. prosinac: Još malo snijega. Ako mi ikad padne šaka ovaj peder što vozi ralica, ubit ću ga!!! Mater im jeb.. što ne posipaju malo više soli po cesti pa da se to bijelo gov.. otopi?

27. prosinac: Noćas opet snijeg. Ne izlazim već tri dana. Samo što čistim snijeg kad god prodje grtalica. Ne mogu nigdje ići, auto se zaglavio u brdu snijega ispred kapije, a i hladno je. Kažu da će noćas pasti novih 30 cm tih gov....

28. prosinac: Prognoza je bila loša. Palo je pola metra!!! Ako ovako nastavi, neće se otopiti do ljeta. Ralica se zaglavila i taj šup.. dolazi kod mene tražiti lopatu. Rekao sam mu da sam već slomio 6 lopata čisteći ta gov.. što ih je on nabavao i zamalo da sam mu je slomio o glavu.

4. sijecnja: Napokon izašao iz kuće. Otišao do dućana kupiti nešto hrane. Kada sam se  vraćao udario autom jelena. 3000 $ štete. Te jeb... nemani treba pobiti. Svugdje ih ima. Da su ih bar lovci sve pobili...

3. ožujak: Odvezao auto kod mehaničara. Nevjerojatno koliko je zahrđao od jeb...soli koju su posipali posvuda.

10. ožujak: Selim na Floridu. Ne mogu zamisliti kako netko normalan može živjeti u toj jeb...Kanadi !!!!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #908 : torek, 26.03.2013 : 00:13:25 »

Točno to sem imela v mislih. Afro
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #909 : torek, 26.03.2013 : 00:30:11 »

 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #910 : torek, 26.03.2013 : 00:31:00 »

:b To je to! Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #911 : torek, 26.03.2013 : 00:47:25 »

Obstaja seveda v istem stilu tud nadaljevanje s Floride. Ampak o tem bomo pa poleti, ko nam bo vroče! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #912 : torek, 26.03.2013 : 00:49:33 »

Obstaja seveda v istem stilu tud nadaljevanje s Floride. Ampak o tem bomo pa poleti, ko nam bo vroče! Wink

Jap.
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #913 : torek, 26.03.2013 : 11:06:13 »

Vesne se letos vzdržimo komentarja. Še eden me vpraša, kaj delam, da še ni pomladi, pa mu bom lastnoročno s karjolo navozila še svoj delež snega pred vrata. Sem s kraja Ponekod, od tam torej kjer ga vedno pade kolikor se da veliko, torej "...zapadlo bo od 10 do 15 cm snega, Ponekod do 25 cm.".
ProstopoLogaškihFBsatusihPress
Logiran

uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #914 : torek, 26.03.2013 : 12:07:10 »

Na glavnih cestah po Lj še ravnokar par cm debel led. No, kjer ni ogromnih kolesnic in se pelješ kot v traktorju. trmoglavka Niti malo se niso potrudili. khm

Po LJ je bilo včer še hodit čez cesto smrtonosno. Avto sem pustila lepo doma, s Fru sva pa hodili po celcu, bolj varno... Posipali so okol 9h zvečer šele...
Logiran
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 76   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Današnji sodni dan ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines