mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 12.06.2024 : 02:55:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 200139 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #345 : četrtek, 11.03.2004 : 14:46:35 »

 Grin Kristi za tole ograjico se pa tudi jaz priporočam  Grin Hm... a potem naj bi bili notri samo pasji predstavniki, ali tudi psičke  Huh

 Grin Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #346 : četrtek, 11.03.2004 : 16:46:07 »

No,če so lahko tudi psičke,se lahko po ocenjevanju pridruži tudi liza Grin
Drugače bo imela sicer svojo kletko,če bo vse posreči,samo je v družbi psov bolj zabavno Cheesy
Logiran
kristi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 154


« Odgovor #347 : četrtek, 11.03.2004 : 16:52:44 »

No,če so lahko tudi psičke,se lahko po ocenjevanju pridruži tudi liza Grin
Drugače bo imela sicer svojo kletko,če bo vse posreči,samo je v družbi psov bolj zabavno Cheesy

 Grin Grin Grin Res ste zelo zabavne in polne domisljije, ni kaj. Grin Grin Grin Ceprav ze misel na 3 oziroma 4 pse v ograjici in njihove zbegane poglede me spravlja v smeh. Ceprav bi bilo pa res zanimivo; psi bi bili nagneteni kot kaksni pujski, folk pa bi z navdusevanjem opazoval 4 goldne na kupu. Evo, sedaj bi pa res ze lahko pobirale vstopnino. Wink Wink

Lp, Kristina
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #348 : četrtek, 11.03.2004 : 17:21:50 »

Grin Grin Grin Res ste zelo zabavne in polne domisljije, ni kaj. Grin Grin Grin Ceprav ze misel na 3 oziroma 4 pse v ograjici in njihove zbegane poglede me spravlja v smeh. Ceprav bi bilo pa res zanimivo; psi bi bili nagneteni kot kaksni pujski, folk pa bi z navdusevanjem opazoval 4 goldne na kupu. Evo, sedaj bi pa res ze lahko pobirale vstopnino. Wink Wink

Lp, Kristina

Kristi

 Grin Grin Grin Tole sem si pa v živo predstavljala  Grin Grin Grin Vsi za eno ˝bogo ˝ograjco  Huh Tongue Grin Grin
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #349 : četrtek, 11.03.2004 : 18:17:50 »

Joj zdaj se pa toliko pogovarjate o tej LJ in da vas bo toliko, tako da se bom fuuuuul potrudila da pridem! Ceprav brez mojih vragecov, ampak vas bom lahko spoznala in seveda vase kuzke.  Smiley
Ampak kako se bomo spoznali? Jaz priponke mojpes.net nimam, bom tudi brez kuzijev (ce bom seveda lahko prisla). Kristi sem ze videla na hitro ampak ne vem ce bi se je spomnila, Lizo in Kina sem videla na slikah, zate kk nimam pojma kako izgledaš  Wink, sirtaki sem pa ze tudi spoznala. Smiley  Sirtaki, a bos v LJ kaj pri goldnih ali samo pri avstralckih?

LP, Eva
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #350 : četrtek, 11.03.2004 : 21:38:06 »

Joj tudi jaz sem zmeraj bolj nestrpna in v pričakovanju.Lizi gre pa verjetno vse česanje in jedenje alg že malo na živce tako da lepo pozdravlja Kimija in je zelo ponosna,ker jo je ewchy že videla na sliki Grin
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #351 : petek, 12.03.2004 : 14:10:42 »

LIZA za kaj vse pa so te alge??? A so to samo za dlako al kako Huh

lp
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #352 : petek, 12.03.2004 : 14:25:58 »

LIZA: se pridruzujem vprasanju
Citat
LIZA za kaj vse pa so te alge??? A so to samo za dlako al kako
Kje pa se to dobi (in koliko stane)? Se nisem probala ampak mislim da bom glede na nase stanje dlake zadnje case Undecided
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #353 : petek, 12.03.2004 : 15:00:51 »

LIZA: se pridruzujem vprasanjuKje pa se to dobi (in koliko stane)? Se nisem probala ampak mislim da bom glede na nase stanje dlake zadnje case Undecided

Sem si vzela čas pa malo pobrskala. Vse o teh algah najdeš na tem naslovu: http://www.mojpes.net/forum/index.php?board=8;action=display;threadid=616

Lep vikend želim.
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #354 : petek, 12.03.2004 : 15:07:21 »

joj, fajn, kolk nas bo v Lj Cheesy

kar se tiče teh dodatkov za dlako... hm, ravno v Zg smo s Hrvati debatirali na to temo... oni pravijo, da gre predvsem za stvar genov in je vseeno ali pes živi zunaj ali not, če je dlaka po naravi kvalitetna, bo kvalitetna tudi v stanovanju... nepravilna prehrana lahko sicer naredi veliko škodo, dodatki in kozmetika pa čudežov ne morejo delati...
verjetno je razlika pri psičkah, ker se menda pri gonitvi precej "ogulijo"...

pa... ne glede na trditve proizvajalcev... doma pripravljena hrana, vsaj nekaj dni na teden, posebej v prvih letih življenja, je naložba tudi v dlako... pred časom sem nekega zlo skuliranega veterinarja (ki, kot vsi ostali, na štantu pred ordinacijo tudi prodaja hrano Roll Eyes) vprašala, kako je z mitom, da v doma pripravljeni ni vseh vitaminov in potrebnih snovi in je bolje hraniti z briketi... rekel je samo... si predstavljate človeka, ki bi vsak dan jedel samo hamburgerje? Tongue...

jaz tudi nimam priponke, bom pa pri retriever ringu z zlo svetlim psom... preden grem v ring sem malce nekomunikativna (trema Roll Eyes) Cool, ampak ker sva v vmesnih bomo to hitro opravili...

kar se pa tiče 4 psov v ograjici... meni se zdi čist dovolj velika Huh, vsaj ta od Kristi... Eros in Kimo sta bla v Zg skupaj not, pa je blo še prostora...
tako, da bomo lahko kaj zaslužile z vstopnicami Grin Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #355 : petek, 12.03.2004 : 18:25:26 »

Tele alge niso samo za dlako,so še za kup drugih stvari,smo pa že debatirali na to temo tudi na mojpes.net forumu.Jih ima pa liza rada,čeprav jih večina psov baje ne mara Shocked Roll Eyes Grin
Jaz kupujem kar Spirulino alge,samo nebi vedela točno,koliko stanejo.
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #356 : petek, 12.03.2004 : 18:31:40 »

Citat
kar se tiče teh dodatkov za dlako... hm, ravno v Zg smo s Hrvati debatirali na to temo... oni pravijo, da gre predvsem za stvar genov in je vseeno ali pes živi zunaj ali not, če je dlaka po naravi kvalitetna, bo kvalitetna tudi v stanovanju... nepravilna prehrana lahko sicer naredi veliko škodo, dodatki in kozmetika pa čudežov ne morejo delati...
verjetno je razlika pri psičkah, ker se menda pri gonitvi precej "ogulijo"...

Se definitvno strinjam s tem o genih! Moja zlata prinasalkica ima recimo slabo kvaliteto dlake in se lahko postavim na glavo pa ne bo pomagalo Wink -no smo pa tudi ze v letih Grin...ampak sem ze videla primer ko vsa priprava psa tudi s slabo dlako naredi mali cudez vsaj za tisti cas razstavljanja...Kar pa se tice psick pa je -vsaj pri nas-prava katastrofa z Rono (flati so ze tako malo nagnjeni k problemom z dlako) kadar se goni...pa tudi po gonitvi..ravno zdaj ko je gonitev pred vrati imamo kar naravno rastoce tepihe Grin Grin Ravno zato sprasujem, ce se da s takimi zadevcami vsaj omiliti zadevo, kajti drugace ima zelo kvalitetno dlako - in stanje ko je dlaka slaba za sodnike niti ni tako katastrofalno kot zame ker poznam njeno pravo dlako Grin

Citat
pa... ne glede na trditve proizvajalcev... doma pripravljena hrana, vsaj nekaj dni na teden, posebej v prvih letih življenja, je naložba tudi v dlako... pred časom sem nekega zlo skuliranega veterinarja (ki, kot vsi ostali, na štantu pred ordinacijo tudi prodaja hrano ) vprašala, kako je z mitom, da v doma pripravljeni ni vseh vitaminov in potrebnih snovi in je bolje hraniti z briketi... rekel je samo... si predstavljate človeka, ki bi vsak dan jedel samo hamburgerje? ...
Tudi to se strinjam..ze samo ce pomislite da bi vi jedli same suhe koscke celo zivljenje?! Morda polnovredno in krasno ampak pomojem bi se navelicali...sama sicer hranim z briketi, a ne le zgolj z briketi-mesam z domaco hrano. Pa ne zato ker ne bi verjela v krasno eukanubo ampak zaradi samega okusa in jescnosti Grin Bolj naravno Wink Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #357 : petek, 12.03.2004 : 20:20:58 »

Retriverka,agnes mi je povedala,da se da dobit tabletke K1,ki pomagajo za gostejšo in lepšo dlako,pospešujejo pa tudi izpadanje stare in rast nove dlake.Jaz sem jih za Lizo že naročila,bom sporočila,kako se obnesejo.
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #358 : ponedeljek, 15.03.2004 : 13:16:33 »

pa smo dočakali... popolni rezultati cacib graz, pa še nekaj slikc so na http://www.retrieverclub.at/ausstell/f-ergebnisse04.htm

bob je dobila ena krasna psička...

lpk
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #359 : nedelja, 21.03.2004 : 23:29:08 »

no, ok, ker se mi zdi, da razpravljanje o temi od tu http://www.mojpes.net/forum/index.php?board=27;action=display;threadid=1347 bolj paše sem... se prvi specialke in pnzji in to...

ve kdo, kje se bi dalo dobiti datume pnzjev za retrieverje v sloveniji?... razen rižanskega, za tistega vem, ampak je isti dan kot hrvaška specialka...

potem pa dalje - kaj naj bi pomenila ta silna mednarodna sodniška udeležba na avstrijskem pnzju/tekmi? je to namenjeno bolj delovnim psom (specializantom Wink) al tudi za naše ljubiteljske lovce?

bo šel kdo na avstrijsko? ni daleč, malce višje od celovca... je zemljevid pri informacijah...

uh, sem natrosila... zdaj ste pa drugi na vrsti Cheesy Grin

lpk
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines