mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 02:49:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Neroden padec pri psički!
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Neroden padec pri psički!  (Prebrano 5203 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nikolina
otrok do 14 let
***
Sporočil: 121


« : sobota, 07.10.2006 : 08:37:49 »

Živjo!
Če ta tema že obstaja naj jo nekdo prestavi.
Imam pa en problem.Doma imam 5 mesečno psičko škotsko ovčarko in ko sva zjutraj prišli s sprehoda sva se doma malo igrali z igračo za vlečenje ki je bila na daljši vrvici.Ker je ona pač to vrvico lovila je naenkrat ko je hotela skočiti spodrsnilo in je padla na levi bok z glavo vred.Takoj se je počasi pobrala in začela cviliti,glavo je imela bolj dol in me je milo gledala.Ko je nehala cviliti je počasi odšla na travo in začela gristi rože in začela hitreje hoditi kot normalno.Zanima če naj takoj obiščeva veterinarja in ali ima kdo podobne izkušnje,ali je narobe kaj z glavo,ali ji je mogoče ven padela zobek,ali se je samo udarila ali kaj podobnega.
Že v naprej hvala
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1 : sobota, 07.10.2006 : 08:46:19 »

Nikolina, pelji jo k veterinarju da jo pregleda.

Upam, da je vse v redu z njo.

LP
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #2 : sobota, 07.10.2006 : 11:11:03 »

Tudi jaz ti predlagam, da jo pelješ k vetiju ..Upam, da je vse v redu z tvojo psičko....lp
Logiran
Nikolina
otrok do 14 let
***
Sporočil: 121


« Odgovor #3 : petek, 24.11.2006 : 20:36:38 »

Ja smo jo peljali,pa naj bi bil samo padec,kjer ji je kot večini mladičkov spodrsnilo in je začela cviliti,ker se je udarila. Sad
Je pa zdaj že vse v redu,hvala za odgovore Smiley
lp Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #4 : petek, 24.11.2006 : 20:44:47 »

Lepo, da je sedaj že vse vredu Smiley...lp
Logiran
norwich terrier
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #5 : petek, 24.11.2006 : 20:51:41 »

Naša je tudi imela pred 2 meseci podobno zgodbo. Šla je k sestri v sobo, plezala po potovalki-kovčku in ker je bil kovček tako nabito poln, da je zgornji del gledal kot hišna streha ji je spodrsnilo in padla je. Zacvilila je za kakšne 5 sek in je še kar cvilila. Počasi smo jo odnesli v njeno majhno domovanje, kjer se je ulegla in nas samo gledala. Poklicali smo na veterino, toda so rekli naj prinesemo naslednji dan (Evian). Hodila je po 3h tačkah, zadnjo levo je nosila kot bi imela zlomljeno. Ko sem prišel domov so mi povedali, da je bil samo padec na koleno. Po pregledu ni hodila z zadnjo levo tačko še cel teden in pol. Potem je začela tekat po treh, kasneje se je že MALO upirala na z.l. tačko in čez par dni je že hodila in še čez par dni je začela tudi tekati.


                                                                 VSE SAMO ZAARDI UDARCA
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Neroden padec pri psički!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines