mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:29:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Stilska preobrazba Horjula  (Prebrano 91688 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« : sobota, 07.10.2006 : 13:56:20 »

Pa da ne bo kdo zdaj mislil, da bomo porušili Horjul in zgradili novega  Shocked Grin

Razmišljala sem o liza-astini akciji in jo tukaj samo nadaljujem  Smiley: Ko sem danes pospravljala svoj brlog sem med puzanjem po tleh ugotavljala kako pisano bi gledala če bi imela zdajle za popedenjat še kakšen vrt in nekaj komadov pesjakov... in glede na to, da ne znam betonirati oziroma polagati ploščic, seveda prišla na idejo...
 
V enem od prihodnjih vikendov, ko je vreme še lepo in ko še ni kakšnega snega ali minusa bi lahko organizirali eno brigadirsko akcijo pucanja pru Horjulčkih...

Kaj potrebujemo:
- nekaj ljudi za generalno čiščenje in razkuževanje pesjakov,
- nekaj ljudi, ki bodo medtem na sprehod odpeljali pesjane iz teh pesjakov,
- nekaj ljudi ki bodo urejali okolico (pokosili travo, pograbili (grablje zaželjene  Roll Eyes ),...)
- kakega človečka ki bo pobiral drekce  Tongue he he

Če bo imel še kdo od vas kak napad pridnosti naj se mi javi, pa bomo nekako skupaj z ostalimi pobudami določili datum...

ostržka in sedem palčkov  Grin
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1 : sobota, 07.10.2006 : 14:07:20 »

super,jaz se javim(če ne pride kaj vmes) za sprehod.
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #2 : sobota, 07.10.2006 : 14:20:29 »

aja sem pozabila napisat da se jaz javim za zadnjo alinejo... bom ostržka drekoslava osebno, tako da drugi lahko popadete kaj drugega  Grin

aja: predlagajte kak datum, da ne bom usekala čisto mimo...

z metlo v roki ostržka  Grin
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #3 : sobota, 07.10.2006 : 14:25:56 »

Jaz pa glede na to, da bom imela še cel mesec vikende našo četico koraka v domeni, se javljam za sprehod enega od psov.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #4 : sobota, 07.10.2006 : 14:51:34 »

Pod tole akcijo bi lahko "potlačili" še beljenje oziroma barvanje. Sicer lahko poprimem tudi za kakšno čiščenje ali sprehajanje (smo tudi tega vajeni  Wink ), se pa javljam za "malanje", ko sem že v elementu (3 prostori končani, 4 še čakajo) Wink
lp
T.
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #5 : sobota, 07.10.2006 : 15:19:26 »

Jap! Sva že s Smetko ugotavljali da bo pametno združit obe ideji, čakamo še da liza-asta pride do računalnika!  Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #6 : sobota, 07.10.2006 : 16:07:47 »

Ce bo datum ustrezen lahko racunate tudi na naju dva. Za cistit ali pse sprehajat ali kaj drugega... lp
Logiran

MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #7 : sobota, 07.10.2006 : 18:38:26 »

Mene tudi zraven štejte, pa še kakega bom poskušala za zraven dobit.
Me lahko ponucate za karkoli od naštetega.

LP
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #8 : sobota, 07.10.2006 : 19:16:51 »

Ja valda tudi name računite. Lahko za pucanje pesjakov, sprehajanje ali pobiranje kakcev ni blema  Wink
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #9 : sobota, 07.10.2006 : 21:26:49 »

Super ideja... count me and my family in! Smiley
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #10 : sobota, 07.10.2006 : 22:27:59 »

Uf, to bi pa tudi jaz z veseljem prišla malo pomagat. Če bo seveda OK datum, čas in pa prevoz.
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #11 : nedelja, 08.10.2006 : 11:50:54 »

Če bo čez vikend, potem se tudi jaz javljam za pucanje, samo če bi se našel kdo, ki bi me pobral tu v LJ oziroma nekje do kamor pelje mestni avtobus.
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #12 : nedelja, 08.10.2006 : 14:00:54 »

TinaViki, to pa sploh ni problem. Prideš na končno 14 ali pa 6 in greš lahko potem z menoj naprej.
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : nedelja, 08.10.2006 : 21:51:12 »

No...najbrž bomo res morali najti koga, ki bo dokončal pesjake, da bomo lahko potem pospravljali. Danes je prišel Zmagov moški del družine in položil skoraj vse ploščice, ki so "manjkale" v zaprtih pesjakih. Najlepša hvala za pomoč. Upam, da nam bo nekako uspelo pred zimo spraviti pesjake pod "streho".
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #14 : ponedeljek, 09.10.2006 : 09:22:38 »

Živjo, tudi jst sem za Cheesy. Le, da naj bo v soboto....vsaj kar se mene tiče sram, mi ob nedeljah občasno zmanjka možnosti za odhod od doma. Delam karkoli, sprehodi, drekci, beljenje...multijuzo Cool - no, ploščic pa sama res ne znam polagat Tongue.

Lp na sodelovanje!
Polonak
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines