mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 07:37:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Stilska preobrazba Horjula  (Prebrano 92418 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #45 : sreda, 18.10.2006 : 17:04:33 »

Xena bo šefica deklet, je že izkušena  Smiley. Kar bo fantov, ki bi radi kaj okoli pesjakov naredili, jih bodo pa zmagovi pod kontrolo vzeli. Sok super, pecivo pa tudi. Lp vsem.
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #46 : sreda, 18.10.2006 : 17:24:01 »

Za kateri dan in katero uro se zdaj menite? lp
Logiran

MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #47 : sreda, 18.10.2006 : 17:32:55 »

Alo akterji in akterke akcije  Cheesy

Naredite en plakat  Wink na katerem naj na kratko piše ime akcije in namen, kaj naj se bi delalo, kaj naj se s seboj prinese, kakšne majstre bi potrebovali, potrebujete še to in ono (barva, čopiči, kit, silikon, lepilo, mreža, razkužila, metle, lopate, ...) ... koliko je zverin za sprehajat, ... bla bla bla Dodajte še kakšno sliko pa bo.

Rabimo namreč konkretno informacijo in jo bomo obesili na steno v PLESNEM MESTU. Z našim dopisom pa jih bomo nato vse skupaj povabili da se priklopijo na moj pes pika net in si preberejo več navodil v tej temi.

V PLESNEM MESTU namreč pridno trgajo listke iz plakata za posvojitev in upam, da se kakšna posvojitev tudi zgodi. Tako bo tud s to akcijo, če zadevo obesiš in je vidna je odzi večji.

Mi bomo če ne drugega prispevali nekaj majic za udeležence.

lp

MARKO the HRENSKI un tipson iz PLESNEGA MESTA
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #48 : sreda, 18.10.2006 : 17:46:48 »

Ker je moj dragi napovedal (itak spet, ko ga rabim) odsotnost in jaz nebi spet zamočila povprašujem po možnosti prevoza zase in morda enega otroka do Horjulštajna. S seboj tovorim nekaj mačkov (malarskih, navadnih ima Smetka kvečejmu viška  Wink), čopičev in podobnih pripomočkov. Če mi poveste kakšno barvo "nabavit" pa morda (če mi bo uspelo šibat še v nabavo) še kakšen piskček le te.
lp
T.
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #49 : sreda, 18.10.2006 : 18:03:51 »

Po vsej verjetnosti pridem tudi jaz s Petro, Urško in Metko. Če bo dež nas ne bo. Vodovodarskih del ne bomo opravljale, se bomo pa trudile in pomagale po svojih močeh.
Kako bo pa v primeru dežja? Upam, da se bo prestavilo.

Lp, Lea
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #50 : sreda, 18.10.2006 : 19:19:08 »

liza asta, Xenca na pomoč... sem krepko zakuhala tole akcijo, zdaj pa imam ta teden časa le toliko da pomolim nos na forum in preberem kaj...  Undecided

zabezecana ostržka  Sad
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #51 : sreda, 18.10.2006 : 21:10:38 »

liza asta, Xenca na pomoč... zabezecana ostržka Sad

Nč ti zdaj tle na pomoč ne vpij.... sploh nisem vedela, da sem "županski kandidat" pri tem projektu.... saj, kva pa goflo stegujem..... Tongue Tongue

nekandidirana Katra
Logiran
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #52 : sreda, 18.10.2006 : 21:17:45 »

Sok super, pecivo pa tudi. Lp vsem.

Kaj pa ostali pripomočki? Čopiči, metle, vrečke za drekce... Kaj od tega moramo met š sabo, pa razene barve pa tko? Še te informacije rabimo!

P.S. Drobtinca a pol prideš?
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #53 : sreda, 18.10.2006 : 21:25:14 »

Kaj pa krpe, krtače za drgnit in čistila (kakšna) - za pucanje pesjakov?
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #54 : sreda, 18.10.2006 : 21:28:46 »

Xena, če si se pa že tokrat izkazala!

Torej za vse tiste, ki niste redno spremljali teme:
Stilska preobrazba Horjula se bo odvijala to soboto, 21.10., z pričetkom ob 9h.

Zdaj bi pa res prav prišel en kompleten spisek točno vsega kar se rabi...

Marko - plakate je sicer super ideja, vendar mogoče ni časa, ker je jutri že četrtek? Mogoče bi bilo pa dobro, da sprintaš 1 list z osnovnimi informacijami in pripišeš link te teme, da se ostali lahko vključijo v debato in sproti spremljajo kaj se rabi in kaj ne. Samo razmišljam  Wink

Za pse in ostala opravila sem vam na voljo tudi jaz, tudi v dežju (le v primeru naliva sem ostala brez prevoznice - dog_lover se moram malo pohecat Wink). Seveda je samoumevno, da prihajam oborožena z čokolado Grin Na žalost pa bom lahko samo do ene 12h sram Tako, da lahko takrat kdo vskoči namesto mene, še posebno tisti, ki vam zgodnje vstajanje ni po godu Wink

Lp vsem, Maja
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #55 : sreda, 18.10.2006 : 21:40:58 »

Midva tud prideva - sam orodja pa nobenga, ker živiva v bloku.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #56 : sreda, 18.10.2006 : 22:18:28 »

Jaz in orodje potrebujemo prevoz Sad... Prostovoljci s prostim prostorom javite se Sad
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #57 : sreda, 18.10.2006 : 22:20:51 »

V petek bo šel pogledat  moj mož v horjul in bo  po dogovoru z Smetko  pogledal in predlagal kaj se bo delalo in kaj se še potrebuje od orodja in materiala jaz pa vam bom to tekom dneva napisala v tej temi. Kakšen moški za težja fizična dela je vsekakor zelo dobrodošel. Torej več v petek.
Logiran
mojcej
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #58 : četrtek, 19.10.2006 : 06:08:07 »

Če ne bo dežeka pridem tudi jest. Za kozarce pomivat in špricerje točit bom že  Roll Eyes

Bom pa zamudila, ker zjutraj še dela. Malo po 12 štartam z Viča in lahko tudi koga poberem, če še kdo nima prevoza  Wink
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #59 : četrtek, 19.10.2006 : 07:44:06 »

samo še mala ideja za tako "babje" delo... za porihtat in pripravit na zimo sta tudi dva vrtička v kotu zavetišča... če je kdo kaj talent za vrtnarjenje bi bilo fino obrezat forzicijo (če ni to opravek za splomladi  Undecided), porezat travo, oplet, porihtat korita na balkončku nad garažo... jaz sem lahko izvajalec, nadzornik pa bo moral nujno biti kdo drug, ki se mu sanja kaj več o vrtu in rožcah  Roll Eyes Aja: kopuljica, škarje za travo in nova svečka za kosilnico so zaželjene,,,

vrtičkarica ostržka
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines