mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 16:38:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Stilska preobrazba Horjula  (Prebrano 93159 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #330 : ponedeljek, 06.11.2006 : 16:44:50 »

Ej, dog-lover
Veš, če bi hoteli, da bodo pesjani v novih boxih, bi pa morali že prej v takšno akcijo. Glede na situacijo, kakršna je bila, pa jst čisto "strokovno" ali "nestrokovno" mislim, da se je zdajle v zelo kratkem času veliko naredilo in premaknilo. To pa je bistvo.  Smiley
Glede stopnice je pa tako, če bi se betoniralo, pa nebi mogli tam hodit in drugih stvari delat..ane?
Res še kar nekaj stvari "fali", ampak, če imamo voljo, bo tudi TO NAREJENO - se strinjaš ?

(mimogrede- Zmagica, se še slišiva)  Wink
LP vsem, ki ste na kakršenkoli način pomagali-Mojca


Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #331 : ponedeljek, 06.11.2006 : 16:52:44 »

Hehe, mi že dviguješ moralo (ki je bla prej čist na psu - pa ne na Lešku, da ne bo kdo pomislil, hihi). Smiley
Ja, sej bo, mora bit!!! Zima naj pa še enmal počaka (nima kej znežit prej preden se boxi ne urihtajo).  Wink
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #332 : sreda, 08.11.2006 : 11:46:44 »

Hej dog-lover
Ti kar dvigen mal tvojo moralo.  Cheesy Se dogaja, SE  Wink brez skrbi  Wink
Pa sneg bomo tudi prehitel, boš vidla  Cool Cool Cool

Pa počasi začnimo misliti o projektu bazen, ha,ha  Roll Eyes
(v kolikor me ne bodo prej  "izbrisali" ) Huh
lp Mojca
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #333 : petek, 10.11.2006 : 23:23:53 »

A jo bo kdo mahal jutri zjutraj proti Horjulu in bi me ob poti pobral? Zadnji moment sem ostala brez avta. sram

LP
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #334 : sobota, 11.11.2006 : 21:01:25 »

MaxyTT, Liza-asta, Zmagica in Zmago  Wink so danes preurejali Horjul  Tongue. Videli se nismo kaj dosti, smo imeli vsi polno dela danes, ampak hvala pa vseeno.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #335 : sobota, 11.11.2006 : 21:31:35 »

 Cheesy Ali si vsaj zvedela, kaj so naredili?  Grin Ko bom pri sebi, bom vse častila, kolk ste pridni!  Kiss
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #336 : ponedeljek, 13.11.2006 : 14:49:24 »

Svrka-firbčna-pridi pogledat.... Grin Grin
 Smiley Smiley Smiley
lp Mojca
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #337 : ponedeljek, 13.11.2006 : 14:56:57 »

Tudi jaz vam bom častila vse po vrsti, samo, da bo za menoj ta teden.
Liza_Asta, ti boš pa prvi kandidat, ki jo bom predlagala za kloniranje. Enkrat si stilist v Horjulu, drugič na licitacijah, potem z Lizo v šoli, pa na obali, pa v vratolomni vožnji z avtomobilom, podnem jugu, pa licitiraš, če ti uspe dobit čokolado boš se posvojiteljica Brčice na daljavo, pa enkrat v temi o rotweilerjih. A je tolikšen klon sploh možen?
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #338 : ponedeljek, 13.11.2006 : 15:12:34 »

NI
(takih se ne dela več) Grin Grin Grin
LP Mojca
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #339 : ponedeljek, 13.11.2006 : 16:33:28 »

No zdaj pa malo resnosti prosim.  Wink
V soboto sem pobrala Maxi TT (glede vožnje ni imela pripomb)  Huh bolj se je pritoževala moja Liza, zaradi prej prekratkega sprehoda) Huh
Smo se trudili za lepši izgled- Zmagova 2 x, MaxiTT in jst. Pa da pohvalim še Mašo, ki se je trudila "penzlati" in ji že kar gre od rok.  ;)Maša, boš lahko še... Grin
Topla voda BO, (ker je že slabo kazalo), radiatorji so že namontirani, zvezal jih bo jutri ali v sredo vodovodar, umivalniki so že namontirani, pipe tudi, kljuke na vratih, na oknih, pobarvani vsi ta novi pesjaki,(sončno rumeno-ker nimajo oranžne), letvice "pribite", nova armirana šipa v vratih, obrobe okoli vrat in še kakšna "malenkost" ...
Kar pa nam ni uspelo v soboto, smo nadaljevali še v nedeljo. Maša in jst takoj z lopato pa razmetavat nov pesek po dvorišču, (pa še ga je nekaj ostalo) pa priden mož od Zmagice, no pa še svojega sem ponucala za dokončat električarska dela, bodo svetile vse žarnice in lučke, stropno oblogo v bodoči  "shrambi" za futr tudi dokončali, namontiran je tudi bojler in še kaj...

Poleg vsega dela, pa je bila Martinova sobota tudi pravi SREČEN dan za oddajo pesjanov (oz bolje pesjank)
Kar en za drugim so hodili posvojitelji, tako, da smo se kar naprej tudi poslavljali od bodočih NEhorjulčanov - SREČNO VSEM PESOM IN POSVOJITELJEM  Kiss Kiss Kiss

Toliko v vednost vsem, ki vas zanima, če se in kaj se dogaja v Horjulu. (zakaj ne pridete pogledat ali še bolje pomagat ?)  Cheesy
Je pa dela še kar nekaj. Potrebno je razvoziti še preostali pesek, (4 močni se lahko takoj javite) generalno počistiti vse ploščice v novih boxih, očistiti vsa vrata (lesena in mrežasta), ter okna.
(Zainteresirani/e pokličite Polono in se najavite za takšno pomoč)

Nujno je potrebno še pred zimo namontirati obrobe na streho, in žlebove z nosilci, pa fasado dokončati.
Pa še kaj bi se našlo.

Lepo pozdravljeni
Mojca



Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #340 : ponedeljek, 13.11.2006 : 17:04:59 »

Mi smo to soboto/nedeljo fraj... tak da če se bo rabila pomoč... ni problema. Pridemo. Sam dejte mi kak dan prej sporočit, prosim (kar na ZS, redno berem).
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #341 : ponedeljek, 13.11.2006 : 20:00:07 »

Svrka-firbčna-pridi pogledat.... Grin Grin
 Smiley Smiley Smiley
Saj bi, pa sem šla danes prvič v službo po 14tih dneh. Po horjulskih ovinkih se pa še ne upam peljat. Moram pa rečt da ste se res odrezali. A je Zmagica tudi kaj spekla. Jao, da ne morem gor!
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #342 : ponedeljek, 13.11.2006 : 20:01:09 »

 Cheesy Na, če ne znaš dobro citate delat!  Tongue  Grin
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #343 : torek, 14.11.2006 : 10:12:51 »

Svrka
Ni spekla, ni imela časa, pa še mal je bla tudi ona bolehna, pa jst sem že tudi, ampak jst se ne dam..(še), ker nimam časa bit bolana...imam še ful enga dela. Pa še Martinovo moram ta teden nadoknaditi  Tongue
Me veseli, da si že boljše, mimogrede, a pot v službo imaš pa čisto "naravnost" , ha,ha  Grin Grin Grin
brez vsakega ovinka  Grin Grin Grin Ko boš lahko, BOŠ PA TI KAJ SLADKEGA SPEKLA  Tongue Tongue Tongue


TOREJ AKCIJA ZA ZGORAJ OMENJENA DELA   Smiley Smiley Smiley

VSAJ ČIŠČENJE NOVIH BOXOV - POKLIČITE POLONO ALI INES IN PRIDITE V SOBOTO OB 6.00

(hecam se) OB 9.00 PA RES LAHKO  Grin ČE BO VELIKO DESNIH ROK, BOSTE LAHKO HITRO GOTOVI IN

POTEM ZA NAGRADO LAHKO ŠE PESJANE SPREHODITE, KI VAM BODO HVALEŽNI  Smiley Smiley Smiley

(Nekaj čistil in krp je že gor, če pa še kakšnega prinesete, pa od viška ne boli glava)

p.s.mene ta vikend žau ne bo, ker že zaradi nekaj delovnih vikendov v Horjulu zelo zamujam z deli in  urejanjem moje "male rezidence" na morju. Torej ne grem počivat, ampak spet DELAT  Wink

V pričakovanju, da se javite za delovno soboto, vas delovno pozdravlajm  Wink
Mojca


Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #344 : torek, 14.11.2006 : 12:23:47 »

Mal sem šla nazaj pregledat...pa že kar nekaj strani nisem zasledila

OSTRŽKE, ki je začela tole temo, ne vem kje se zdaj skriva  Grin a mogoče kdo ve  Wink
al je zdej tole kar MOJA TEMA, AL KAKO ?  Huh Ostržka, javi se kaj... Roll Eyes
Poseben pozdrav - Ostržki od Mojce
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Stilska preobrazba Horjula
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines