mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:40:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: poškodba tačke-pomoč in na kaj naj bom pozorna
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: poškodba tačke-pomoč in na kaj naj bom pozorna  (Prebrano 6787 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kitty
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #15 : sreda, 11.10.2006 : 14:41:55 »

Ali imate kaksno varusko za njega sedaj,ali pa ste slucajno razmisljali v tej smeri?

Joj...ne. Začetek poletja smo dali v varstvo maltežančka in bokserja in se je končalo katastrofalno tako, da ne bi zmogla, čeprav istočasno ne vem še dobro kako bo to potekalo.
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,8129.0.html

V petek grem po malo večjo kletko v Ljubljano in bomo poiskusili tako reševat. Kupila sem tudi peno, da bom obložila kletko naokoli. Z možem se bova pa nekako tako organizirala službe, da ne bo nikoli več kot uro max. dve sam.
Veterinarka pravi, da ga brez težav pustimo samega, če bo v takem prostoru, da ne more nikamor skočit in tekat. Ma bom še vidla. Do nedelje sem pa vzela dopust.

Ga pa kar boli ja. Ponoči sicer ni jokal, ko se premika pa vsake tolko kar močno pojoka.
Od teh šestih želez 4 držijo kosti skupaj, dve pa preprečujejo, da bi se kost zasukala. In te dve naj bi ga bolele. Bodo pa čez 14 dni odstranjene.

Je pa res ful junak. Danes zjutraj je celo tablete kar pojedel brez zmrdovanja, kot bi vedel, da mu bodo pomagale :-)
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #16 : sreda, 11.10.2006 : 18:12:50 »

Ups ce bi vedel za to varstvo bi raje molcal.Sem zamocil.
Pena v kletki je pa dobra ideja.Ali ima sraufe na zraku ali pod povojem?Ce jih ima na zraku ali se lahko zataknejo ob peno? ali kaksne druge strlece delce?
No ce poznas komad: I need a hero  , vedi da ga ne potrebujes vec Smiley
Logiran
kitty
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #17 : četrtek, 12.10.2006 : 15:36:58 »

Ups ce bi vedel za to varstvo bi raje molcal.Sem zamocil.
Pena v kletki je pa dobra ideja.Ali ima sraufe na zraku ali pod povojem?Ce jih ima na zraku ali se lahko zataknejo ob peno? ali kaksne druge strlece delce?
No ce poznas komad: I need a hero , vedi da ga ne potrebujes vec Smiley

Ma ne skrbi saj nisi vedel.
Ma da bi se zataknilo v peno?  joj nisem pomislila, da bi to bilo možno. Povoja nima, ker ne bi zdržal 3 minute :-)
Je pa čez žičke ena masa tako, da mislim, da se ne bi smelo.
Evo sem ga danes malo poslikala našega junaka.



Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #18 : četrtek, 12.10.2006 : 19:31:17 »

Miško mali, se mi smili, ampak vseeno trikrat hura za malega korenjaka.

Pa en velik hooooouuuuuw hooooooouuuuuw za čimprejšnje okrevanje od Aishe
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #19 : sreda, 18.10.2006 : 12:32:10 »

full je lusen.Kako mu je ze ime?Hero?  Smiley
Logiran
kitty
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #20 : petek, 20.10.2006 : 01:07:51 »

Ja če ne bi že slišal na ime Lan bi verjetno bil Hero. Ga pa jaz zdej kličem RoboLan :-)

Imam pa slabe novičke. Operiran je bil še 1x pred dvemi dnevi. Dve žičke so se zlomile in je moral spet na operacijo. Zakaj in kako je do tega prišlo nočem niti razmišljat.

Je pa tokrat v Topolščici. A ste vedli, da imamo eno boljših ortopedskih bolnic v Sloveniji? No jaz nisem :-(  pa sem ful spraševala.

Kakorkoli sedaj je še na kliniki. Smo se odločili da prve dni ostane tam. Meni je sicer ful hudo ampak za njega je tako verjetno najboljše.
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #21 : petek, 20.10.2006 : 01:26:31 »

Meni se zdi, da je RoboLan cisto divji.Ta se bo definitivno zmazal. Smiley
Drugace se mi pa zdi,da je mogoce res boljse da je par dni na kliniki.Bo pod stalnim nadzorom.Ko ga bos sla pogledat,pazi da ti od navdusenja se tebi ne pridela kaksne longete Smiley
To za ortopedsko kliniko je pa dobrodosla informacija.
Joj koliko bo to cviljenja ko bos sla stran od njega.Ko bos zakljucila obisk.Postenega cviljenja in to z obeh strani Smiley
Naj se pocajta cimprej in naj se umiri za kaksen mesec ,ce bo kaj srece Smiley
lp
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: poškodba tačke-pomoč in na kaj naj bom pozorna
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines