mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 01.05.2024 : 05:02:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: priprava psa za razstavo
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: priprava psa za razstavo  (Prebrano 63833 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #60 : sobota, 17.01.2004 : 10:23:42 »

Nati, hvala za lepe zelje. Se bomo potrudili, da ne bomo v sramoto Iri in Xoxu. Samo upam, da v Vrtojbi ne bomo kazali zobkov ze ob vstopu v ring, ker zna biti mala kar muhasta, ce ji kdo ni vsec! Roll Eyes

Se bi vam z veseljem pridruzila na skupnem sprehodu, samo povejte kdaj in kje. Vsako druzenje nam zelo koristi! Grin lp
Logiran

horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #61 : nedelja, 18.01.2004 : 16:13:04 »

Hojla,

Torej, če se vsi strinjate, se bomo prilagodili najbolj Nati, ker ima največ obveznosti... Edin dopoldne mislim, da jih ene par ne more, ker imamo šolo...

Nati: Torej s sabo met eno flaško vode,  da bomo lahko pse šprical... Al si kupmo kako flaško, ki vodo razprši...  Roll Eyes ... Če me spomin ne vara, mamo eno se mi zdi doma... Bom pogledu Wink .

Nati: Sj mrbit si bila kaj tudi pri moji mami - dela v porodnišnici ljubljanski, če imaš novorojenčka... Mama se piše Kornhauser-Cerar... Če se mrbit kj spomniš Wink . Sicer se bolj ukvarja z nedonošenčki, ampak mrbit pa vseen. Če kdaj kj rabiš, imam kar dobre veze  Cool Wink Grin .

lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #62 : nedelja, 18.01.2004 : 17:54:02 »

Oj!

Ja najbolje je tako,kot je rekla NATI,da psa preden precesemo pospricamo z vodo(po potrebi v vodo dodamo se balzam),da preprecimo lomljenje konic ter da naredimo lepo blesceco dlako ter naravni videz psa.

Lahko se dobimo tudi pri PST-ju ali pa v mostecu,čeprav me moti ker je blatno in pa veliko je psov.Najbolj bi bilo če bi se dobili an kaksnem parkiriscu kjer je kolikor toliko cisto ter se da normalno delati in ni psov... Roll Eyes Wink Smiley


lp
Logiran
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #63 : nedelja, 18.01.2004 : 18:22:03 »

oj,

Pia: najboljš, da pridete kr do mene... Grin Grin
Placa je dost...pes je samo en...čisto mislim, da je Wink... Psi se pa tud lahka zlaufajo...
(aja...če se kje pos****...vi pucate Wink  Cheesy)

lp
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #64 : ponedeljek, 19.01.2004 : 11:43:40 »

ok, jaz sem za  Grin, meni je v bistvu vseeno kje, bi vas pa rada prosila, če bi se dobili v petek, da to ne bi bilo prepozno popoldne (da je še kaj svetlobe zunaj), ker jaz ponavadi takrat odhajam domov na obalo.  Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #65 : ponedeljek, 19.01.2004 : 14:02:47 »

Horr, a nam bos skuhal caj, ce bo mrzlo?  Wink lp
Logiran

horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #66 : ponedeljek, 19.01.2004 : 17:54:39 »

Kaja: ni blema... Mamo šipek, bezeg, kamilco, planinski čaj, pravi čaj, pa ene 5 vrst sadnih čajev... Lahko se odločte tud na kraju dogodka, kaj bi Wink .

Drgač pa to  mislm resno... Doma sigurn nben nebi mel proti (kvečemu obratno). Razen, če bi psi kj srali ga...  Roll Eyes.

Odločte se... Drgač sem pa itq doma skor v Tivoliju, tko da je isto, če greste v Tivoli al pa PST... (sam da tam ne dobite čajčka Wink ).

lp
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #67 : torek, 20.01.2004 : 17:12:24 »

V bistvu je važno to,da ni psov,blata in da je ravna površina....
Zato,bi bil najprimernejši asfalt,zato sem predlagala,da bi se dobili kje na kakšnem parkirišču Undecided Huh
Lahko pa tudi pri horru,edino to me skrbi kakšna bo površina,ker če bo travnata bo namreč veliko blata ter snega...
Ne vem vi se odločite,jaz vam samo povem kaj je najbolše da so psi lahko skoncentrirani in v miru delajo Wink Wink Wink

Odločite pa seveda vi Grin Wink

lp
Logiran
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #68 : torek, 20.01.2004 : 17:59:10 »

Hojla,

Poleg travnikov in the back, mamo tud dvorišče spredi... Sicer se na enem delu rahlo spušča v garažo, ampak to ni blem...

Če pa rabiš 100% ravno površino, lahko pa gremo v garažo, ker je placa lih za en pošten ring na razstavi... Je tudi pod streho Tongue Wink Cheesy:D ... Nothing can stop us...

lp
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #69 : torek, 20.01.2004 : 18:21:35 »

Za goreče belgianose ter druge pasej navdušence ni ovir... Meni je tak fseeno, jaz se bom prislinila kjerkoli pač že bomo pristali  Grin , se pa tudi javim za hosteso v pomoč horr-u in njegovim, če bo potrebno (samo če me bo kak od-nepasjih članov družbe po ovčarsko uščipnil v sedalo, bo posledice nosil sam, muahahaha  Grin Grin ).
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #70 : torek, 20.01.2004 : 20:32:05 »

ok, ok  Wink

Okoli katere ure pa bi se zbrali?
Verjetno bi to bilo ta petek al naslednji?

Ej Bambi,  če bi se dobili pri horr-u bi se ti lahko prištulla, ker meni se tudi sanja ne kam naj bi se šlo  Huh
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #71 : torek, 20.01.2004 : 22:17:08 »

Jaz sem za ta petek,lahko pa počakamo do četrtka ali srede,pa potem vidimo kako bo vreme...

Aja Bambi Petra ni edina,ki bi se prištulila sram sram Grin

lp,pia
Logiran
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #72 : torek, 20.01.2004 : 22:29:45 »

Ojla

Lahko se zmenimo za kako zbirno mesto, ki ga vsi poznate, pa je blizu mene... Pa lahka še pse sprehodmo...

Poznate vsi Gostilno pod Rožnikom (Čad)?

lp
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #73 : sreda, 21.01.2004 : 09:19:38 »

 horr eeeee, hmmmm ja? Huh sram Grin

Kaj je to slučajno tam pred vilo pod Rožnikom? Majo tam konje (al je mogoče to kje drugje) ? Huh

Meni nekako med tednom bolj ustreza, ampak ni panike tudi za petek...za Bluja vse  Grin

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #74 : sreda, 21.01.2004 : 09:54:53 »

Ojla, se ena, ki se je pristulila! Grin Torej meni ta petek odgovarja! Kje pa je tista gostilna pa pojma nimam, ampak jo bomo ze nasli! lp
Logiran

Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet razstav  |  Tema: priprava psa za razstavo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines