mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:50:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Zavetišče Horjul na srečanju mešančkov, VC Kalia - Kranj
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče Horjul na srečanju mešančkov, VC Kalia - Kranj  (Prebrano 2782 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« : torek, 10.10.2006 : 15:02:18 »

Pozdravljeni!

vem da sem malo pozna za objavo te teme (zato gre lahko kar v arhiv), vendar so končno objavljene tudi "uradne" fotografije dogodka zato vam lahko zdaj kompletno o vsem poročam Smiley

V soboto, 07. oktobra se je v Kranju, natančneje v vrtnem centru Kalia odvijalo srečanje psov mešančkov. Povabljeno je bilo tudi zavetišče Horjul, ki ga je zastopal pogumni Ivan! Zbralo se je kar nekaj "bivših" horjučanov, med njimi tudi zmago Wink vsi pa so imeli povedati o zavetišču same lepe stvari! Kužki so tekmovali za najlepšega, navečjega, najmanjšega..., videli smo tudi ples z psom Shocked in.......zmagota, ki je na koncu glasno "protestiral" da ni bil izbran za najlepšega Grin Meni pa so dali celo mikrofon v roke Cheesy Moram pohvalit tudi Ivana, ki je bil sprva na prireditvi malo plašen in zbegan, potem pa se je le opogumil, vklopil svoj repek in seveda očaral vse okoli sebe Cool

Fotografije dogodka najdete na:
http://www.kalia.si/kalia/dogodki_v_vc/2006/oktober_srecanje_mesanckov/index.htm

lp vsem, vas je bilo lepo videt z svojimi kosmatinci Wink
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #1 : torek, 10.10.2006 : 15:37:30 »

Hmmm kako sem pa jaz lahko tole sfalila  Cry Eh pa drugič.
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : torek, 10.10.2006 : 17:38:25 »

Je bila pa zato za naj tamalo izbrana Šiškina hčerkica  Wink.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Zavetišče Horjul na srečanju mešančkov, VC Kalia - Kranj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines