mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 07:48:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Posvojitve na daljavo v Zavetišču Horjul
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Posvojitve na daljavo v Zavetišču Horjul  (Prebrano 191141 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #75 : petek, 26.10.2007 : 09:28:03 »

Čiča in Čveka bosta dobili nakazan prispevek za november šele 15.11. Zraven bo še nekaj za Špegija, ali katerega drugega, po Smetkini presoji.

Se opravičujem puncama za zamudo.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #76 : petek, 26.10.2007 : 16:42:05 »

BooBoo, ta hip sta ''neodgovorjeni'' le dve posvojitveni pogodbi, obe z včerajšnjim datumom. na vse ostale sem odgovorila, t.j. poslala uvodni dopis - al kako bi se to poimenovalo - ki ga dobijo vsi posvojitelji na daljavo. očitno tvoja posvojitvena pogodba iz baze ni prišla do mojega mejla ali pa je šlo narobe kaj drugega.

če nisi ena od tistih dveh od včeraj, predlagam, da izpolniš zadevo še enkrat. če si pa zadevo izpolnjevala včeraj, bo treba malce potrpeti - praviloma nikoli več kot teden dni.  je pa kot datum sklenitve pogodbe vedno upoštevan dan, ko se izpolni obrazec, ne glede na to, kdaj se prejme odgovor.

me veseli, da ljudje povedo, če sistem ne funkcionira. danes sem izvedela še za nekoga, ki na pogodbo, sklenjeno pred meseci, ni dobil odgovora in posledično tudi nehal nakazovat, čeprav sem 100%, da sem odgovorila na vse pogodbe. na tiste mejle, ki zavračajo uvodni dopis, pa celo po večkrat. tako da si res želim, da ljudje opozorijo, če kaj ne štima. vedno se kje lahko kaj spregleda, sploh v poplavi mejlov, ki se stekajo v inboxe, lahko strežnik kje kaj zašteka, lahko kak mejl zavrača, čeprav njegov lastnik misli, da ne... sto možnosti je, pa gotovo se najde rešitev, če se opozori na problem.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.299


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #77 : petek, 26.10.2007 : 17:01:19 »

BooBoo, sem pravkar preverila v bazi in nobenega vpisa, ki bi ga po znanih podatkih lahko pripisala tebi, ni vnesenega.
Zato menim, da je prislo pri oddajanju formularja do napake. Morda je kaksno zahtevano polje ostalo prazno ali kaj podobnega, morda je bila napaka pri navedenem mailu, ali je bilo kaj narobe na strezniku ... V takih primerih se podatki v bazo ne nalozijo, uporabnik pa dobi na ekran obvestilo, da mora nekaj dopolniti, oz. da je slo nekaj narobe ali pa mu stran izgine.

Pod formularjem pise sledece:
OPOZORILO!
Izpolnite polja, kjer je *, saj sicer podatki ne bodo posredovani Zavetišču Horjul in vaša pogodba o posvojitvi na daljavo bo brezpredmetna.
Po kliku na gumb "Pošlji" se vam mora odpreti stran s potrditvijo, da so bili vaši podatki posredovani Zavetišču Horjul. Le v tem primeru ste lahko sigurni, da je Zavetišče Horjul seznanjeno z vašo namero o posvojitvi na daljavo za izbrano žival.


V primeru, da je formular oddan pravilno in se podatki nalozijo v bazo, ter je Sari poslan email z vasim vnosom, se vam izpise na horjulski spletni strani sledece:

Vaši podatki so nam bili posredovani.
Hvala, da ste se odločili za posvojitev na daljavo za žival iz našega zavetišča.
Na email naslov, ki ste ga navedli med podatki, boste dobili sistemsko avtomatsko sporočilo, v kratkem pa vas bomo kontaktirali tudi z osebnim email sporočilom.
Zavetišče Horjul


Tako bodite pozorni: ce se vam po kliku na gumb "Pošlji" zgornje sporocilo ne prikaze, je zagotovo slo kaj narobe in Sarinega sporocila zagotovo ne bo.
Logiran

bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #78 : petek, 26.10.2007 : 18:48:37 »

Oj, jaz sem izpolnila eno od vcerajsnjih pogodb in hkrati tudi nakazala prvo vsotico za Čveko. Lahko potrdim, da sistem deluje oz. da sem prejela avtomatsko sporocilo.

Sicer si zelo želim, da bi ta prelepa mucka pri meni lahko dobila tudi stalen dom, vendar trenutno nimam soglasja, saj je tudi moj moz eden tistih racionalnih, ki trdijo,  da je ena mucka dovolj. Wink

Lp, Bojana
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #79 : petek, 26.10.2007 : 19:29:56 »

Pozdrav!
Ravnokar sem izpolnila obrazec za posvojitev, ter prejela mejl (tako kot prejšnjič). Upam da bo tokrat šlo  Smiley
Če ne, se vsekakor oglasim.

PS. kadar sem imela večje probleme z računalnikom sem od fanta vedno dobila odgovor: računalnik dela samo to, kar mu ukažeš. torej je velika verjetnost, da sem jaz kje zameštrala... Undecided
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #80 : petek, 26.10.2007 : 21:10:53 »

Moja Triša je šla v nov dom, res sem vesela za pikico. Kiss

Zdaj pa mene nekaj zanima, zakaj Pokiija ni na seznamu živali za posvojitev na daljavo? A ni pri tebi že veliko več kot en mesec? Ker jaz hočem Pokija. Sem nora na nevzgojene, razvajene pse s selektivnim sluhom. Cheesy

Če ima pa katera od vas še nasvet kako mojega prepričat, da ni nobene razlike ali sta doma dva psa ali pa trije bi bila pa tudi zelo zelo vesela in bi Pokija potem kar na bližino vzela, če bi mi Smetka pustila. Mu težim že skoraj en mesec pa se ne da. Sad

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.299


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #81 : petek, 26.10.2007 : 21:23:02 »

Haha, Sasenka, so mi prisepnili, da Poki prihaja na seznam in morda bo prav to odlocilo, da se tvoj partner omehca Wink
Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #82 : petek, 26.10.2007 : 21:42:03 »

No, potem bom pa Pokija počakala, itak moram tudi plačo počakat, ker ponavadi 5. v mesecu nakazujem.

Res mi je Poki všeč in točno takega bi imela zraven mojih dveh. Krasno bi pasal zraven. Cheesy
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #83 : ponedeljek, 29.10.2007 : 11:01:43 »

Formular za posvojitev enega "malega"  razgrajača izpolnjen, plačam okoli 15.11.

lp  Smiley
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #84 : ponedeljek, 29.10.2007 : 11:11:40 »

Tudi jaz pravkar izpolnila formular za posvojitev lepotca Njufa. Cheesy

Nakažem okoli 15. Wink
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #85 : ponedeljek, 29.10.2007 : 12:07:21 »

Jaz imam pa Pokija. Smiley 

Nakažem naslednji teden, 5. Novembra.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #86 : ponedeljek, 29.10.2007 : 12:12:03 »

Hmmm...Ste vi dobili nazaj avtomatsko sporočilo, ker jaz nisem pa zdaj nevem ali mi mail ne dela ali kaj Wink
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #87 : ponedeljek, 29.10.2007 : 12:26:59 »

Jaz sem dobila - takoj
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #88 : ponedeljek, 29.10.2007 : 12:28:49 »

Potem pa mi mail ne dela bom se malo počakala...
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #89 : ponedeljek, 29.10.2007 : 14:16:27 »

Sem dobila tako da super Cheesy Sem najprej mislila, da sem kaj narobe naredila.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Posvojitve na daljavo v Zavetišču Horjul
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines