mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 23:04:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: Socializacija ali izgovor
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Socializacija ali izgovor  (Prebrano 22667 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Khyim
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 525


« Odgovor #30 : nedelja, 19.11.2006 : 10:15:34 »

Aska2005, hvala za ponudbo, lahko se kdaj dobimo, samo jaz sem iz MB, mi pa ni problem prit v LJ. Upam pa, da se bo kdo javil še iz MB za ure socializacije.  Wink

LP
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #31 : nedelja, 19.11.2006 : 10:16:09 »

hehe, ja, no. jaz. samo to nama ne koristi  Tongue
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #32 : nedelja, 19.11.2006 : 10:17:21 »

aska2005 hvala za ponujeno pomoc. Kaksnega psa pa imas ti? Jaz imam predvsem predsodke glede pitbullov. Drugace se psov ne bojim.
Varja si me presenetila glede Annie. Nisem imela obcutka da se boji psov. Je dajala cist drugacen vtis ko smo se vidli. Lahko malo boljse razlozis tisti stavek..to kar se nam zdi igra, psu sploh ni zabavno. Jaz ne vem kaj bi se lahko meni zdelo igra Rayu pa ne.
Aska 2005 od kod pa ste vi? Mogoce bi se pa res lahko enkrat dobili:-)
Logiran
Khyim
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 525


« Odgovor #33 : nedelja, 19.11.2006 : 10:18:13 »

Hehe Varja, saj hvalabogu za Annie, ki je trenutno edina s katero se Kimi igra in ji celo pusti, da jo prekucne  Grin Grin
Logiran
Khyim
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 525


« Odgovor #34 : nedelja, 19.11.2006 : 10:19:29 »

hmmm, malo mi slovnica nagaja.  morala bi napisati da GA prekucne... Wink
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #35 : nedelja, 19.11.2006 : 10:27:55 »

Ulpi, če se ne motim, je bil ta članek opisan v eni izmed naših revij, pa ne vem, ali Moj pes ali Kinolog. če želiš, ti skeniram in pošljem. jaz zdaj sigurno ne bi tako dobrbo razložila, kot je bilo tam.  Smiley

Ray je bil vsaj takrat majhen in Annie ni ravno predstavljal grožnje.  Smiley Boji se večjih psov od sebe, tudi nekaterih, ki se jih prej ni bala.

Tudi npr pri Kimiju včasih opazim ,da ni srečna, samo se potem razjezi, pa mu pove svoje. sta le že stara zakonca pa so kaki prepiri normalni.  Grin
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #36 : nedelja, 19.11.2006 : 10:40:54 »

Ja prosim poslji mi ce bos nasla. Jaz nisem nikoli opazila da Rayu kaj ne bi pasalo ko se igra. Itak pa vedno sam sprovucira drugega psa za igro.
Kaj je tebe tudi strah velikih psov? Verjetno pes zacuti, da je lastnika strah in se lahko ta strah prenese na psa. Zato pa se jaz bojim, da bova recimo kdaj srecala kaksnega pitbulla in bo Ray zacutil moj strah in mu to lahko pusti posledice.. Hmmm ne vem, pac razmisljam..
Khym, je tisti kuza ki je zaljubljen v kavalircke?:-)

Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #37 : nedelja, 19.11.2006 : 10:48:52 »

ja, Kimi je tisti kuža!  Grin  Jaz se psov ne bojim, ne velikih, ne malih. no, zadnjič, ko nama je tisti renčeči nemški ovčar sledil mi ni bilo prijetno, samo drugače pa me ni strah. to sem se morala že pri konjih navadit, tam ti strah tudi le škodi.

bojim pa se teme, Annie pa tudi! tako da se je tega sigurno od mene nalezla.  Tongue
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #38 : nedelja, 19.11.2006 : 11:13:49 »

Jaz pa ne maram sesalca Roll Eyes Verjetno se je Ray tega od mene nalezel Grin
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #39 : nedelja, 19.11.2006 : 12:11:54 »

ulpi iz lj sem. Aska pa je Aljaška malamutka.

Drugače kar se lokacije tiče nama ni noben problem priti tudi na štajerski konc Smiley

lp


Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #40 : nedelja, 19.11.2006 : 12:16:47 »

o, jupi! potem pa sem jaz za! ker midve sva vezani na vlak.  Sad

hm, sploh nisem pogledala, kateri paket si, če je možno ZSjat s tabo!  Grin
Logiran
Khyim
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 525


« Odgovor #41 : nedelja, 19.11.2006 : 12:43:21 »

Ja, Kimi zna biti včasih malo "grob", pa rad za ušesa pocukne.  Grin In Annie ne mara ravno tega, no ja včasih se preda.

No Varja, saj če bi šla v Lj, bi te že jaz s sabo vzela.  Tongue

Aska2005, lahko se kaj zmenimo.  Smiley
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #42 : nedelja, 19.11.2006 : 12:48:41 »

No super, se zmenimo za srečanje Smiley...lp
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #43 : nedelja, 19.11.2006 : 13:17:13 »

Se javim za sprehod z Belo. Sem iz MB Tongue

Tudi jaz velikokrat srečam kakšnega, ki kar okameni ob Beli, pa je samojedka. Eni se stopijo ko jo vidijo, drugi pa zbežijo. Veliko otrok sem srečala, ki so kar poleteli k njej. Veliko pa tudi takšnih, ki so se je tak vstrašli, da so iz panike skočli na cesto. Babice le teh otrok so pa me jezno gledale, čaš zakaj živim in strašim njihove vnuke.
Po mestu med bloki navadno srečam le malo vzgojenih miniaturnih psov. Če pa grem na Pohorje pa le malo nevzgojenih. Na Pohorju noben svojga psa ne nosi po rokah (saj ga je peljal na sprehod) in redko ker ima histerične napade. Z večjimi psi (različnih pasem) sem pa do sedaj imela zelo malo problemov.
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #44 : nedelja, 19.11.2006 : 13:30:09 »

Kak super!
Sami Mariborčani, če se boste kaj dobili na našem koncu, sem takoj za in pridemo tudi mi! Z enim igrivim  škotkom in malo manj igrivo kosmato malo kepico, ki pa obožuje psičke.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: Socializacija ali izgovor
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines