mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 13:11:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: pes v mestu
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: pes v mestu  (Prebrano 13244 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
erika
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 504


« Odgovor #15 : nedelja, 04.01.2004 : 22:01:30 »


Živijo!

Simi, sem prepričana, da zadeva ne bo delovala. Mogoče spet nek zakon na papirju, ki se ga ne bo dalo ne nadzirat, ne izvrševat.

Poglej samo, koliko ljudi vodi pese brez vrvic na sprehod(jaz tudi), pa nikoli nobenih sankcij.

Brez zamere

             lp erika
Logiran
dijana
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #16 : torek, 24.01.2006 : 14:36:19 »

heeelllooo

vidim da se je nekaj debatiralo o tej temi pred 2 let....sicer sem zdaj prvic slisala za kaj takega...ker pa sem koncno dobila zudi jaz svojega stirinoznega prijatelja me zanima kaj je na koncu blo iz tega....mislim jaz zivim v ljubljani( ne v centru)....ampak kaj kmalu bo sigurno prisla kaksna situacija da bo moj kuza moral z mano v mesto.....kaj potrebujem za to posebno dovoljenje al kaj....mal mi tole glih  ni jasno....
hvala
di
Logiran
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #17 : torek, 24.01.2006 : 15:34:58 »

Kolikor je meni znano ne potrebujes imet solanega psa, ce hoces it z njim npr. v mesto. Je pa solanje psa za spremljevalca dobro zate in za psa, ker ce gre pes s tabo v mesto, da se bo znal 'obnasat'. Da ga ne bo strah avtomobilov, da ne bo skakal v ljudi, da ti ne bo vlekel povodca... Fora je samo v tem, da mora bit pes na vrvici in to je to.

LP
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Socializacija in habitualizacija  |  Tema: pes v mestu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines