mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 17:59:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: ali imajo psi radi dež
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: ali imajo psi radi dež  (Prebrano 21818 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #15 : sobota, 16.12.2006 : 19:21:45 »

Ko dežuje, pa se vedno sprehaja po boksu in noče biti v utici, ko ni dežja pa se rad skrije vutico.

sint, mogoče pa ga je strah in ga vznemirja, ko sliši, kako pada dež na beton, na streho ipd. ali je pesjak pokrit?
Logiran
shella
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #16 : sobota, 07.07.2007 : 12:04:35 »

Naša ne mara dežja. Ko dežuje sploh noče iz hiše - niti na sprehod. Če jo že "zvlečemo" ven, pa noče iti daleč in zelo hiti proti domu Grin Z razliko od psičke pa mačka sploh ne dobimo v hišo, je raje na dežju.

Sicer pa tudi grmenje psičko vznemirja veliko bolj kot mačka. Se pa, zanimivo, med grmenjem veliko bolje počuti v zgornjem nadstropju, kljub temu, da je tam bolj glasno Huh
Logiran
alessa06
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 234


« Odgovor #17 : sobota, 07.07.2007 : 17:27:16 »

Moja je pa čisto nora na dež. Tako nori in skače kot da je strgana.   Cheesy Cheesy Potem je čisto mokra , pa čeprav ima dolgo dlako jo z brisačo zbrišem in se lepo posuši potem. Nikoli težav.  Wink Drugače pa imamo pri hiši potok in kar sama zbezlja in skoči vanj. potem pa nori ko zmešana, da se posuši.
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #18 : sobota, 07.07.2007 : 18:23:56 »

U, naša pa bog ne daj na dež. Če jo nesem pod nadstrešek, se polula, drugače niti lulat ne bi šla. Tud na splošno se nerada kopa. Kuža pa uživa, sploh ko je malo moker, popolnoma podivja - če v gozdičku naletimo na potoček in blato, se lahko kar pripravimo na blatno kopel Smiley
Logiran
Tarchyca
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #19 : sobota, 23.10.2010 : 16:11:08 »

naša obožuje sneg ampak sovraži dež...če vzunaj dežuje in morava na sprehod jo moram lovit po celi hiši Smiley
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #20 : nedelja, 24.10.2010 : 23:20:19 »

Uf, naši trije tudi ful ne marajo dežja, sploh Poppyja komaj ven spravimo če dežuje, ful ne mara bit moker... Dvomim da imam kak pes rad dež Tongue, nad snegom pa sta in Boni in Sacha navdušena, Boni se vedno vali po vrtu in se prav zarije v sneg.. Grin Cheesy
Logiran
Laetitia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 133


« Odgovor #21 : ponedeljek, 25.10.2010 : 08:20:52 »

Arti dežja sploh ne opazi, moti ga samo takrat, ko je sveže potriman - mislim, da mu gre na živce, ker mu na ušesih voda pride do kože.
Enkrat sem skoraj umrla od smeha, ko sem slučajno slišala svojega dragega, kako psa prepričuje, da v takem dežju pa res ne more it ven...šlo je pa nekako takole: "Anglež blesav, kam rineš, kaj ne vidiš, kakšno vreme je zunaj?" Grin Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #22 : ponedeljek, 25.10.2010 : 08:50:53 »

"Anglež blesav, kam rineš, kaj ne vidiš, kakšno vreme je zunaj?" Grin Grin Grin
... Anglež se je pa v bistvu samo počutil kot doma Grin

Naša tudi ne mara dežja. Dama fina Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #23 : ponedeljek, 25.10.2010 : 10:32:59 »

Neli dež prav nič ne moti. Ko se ji zdi, da je že preveč mokra, se strese in šiba naprej. Sprehod je sprehod. Koga briga, če pada dež. Tongue
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #24 : ponedeljek, 25.10.2010 : 11:05:57 »

Neli dež prav nič ne moti. Ko se ji zdi, da je že preveč mokra, se strese in šiba naprej. Sprehod je sprehod. Koga briga, če pada dež. Tongue
Moj Jaka je prav tak kot Neli.
Če pada dež, pač pada.....sprehod mora bit......vmes se ene parkrat strese in gremo dalje. Wink
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #25 : ponedeljek, 25.10.2010 : 11:29:58 »

Moja se je danes obrnila že pri vhodnih vratih (pa bi, če bi stopila skoznje, bila še 2m na suhem). Tako teče do vrat, gor in dol po stopnicah, vsa vesela. Vedno mi je hecno, ko vidim tisto razočarano faco, ko ji jih odprem v takle dan. Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #26 : ponedeljek, 25.10.2010 : 12:00:51 »

Bučko obožuje dež (od tukaj tudi vneta ušeska), zelo zelo rad ga ima, velikokrat tudi leži na dežju, hodi po lužah itak vedno, v glavnem ga ima rad. Pika pa se ga malo izogiba, komaj čaka, da pride na suho, ga  pa ne sovraži in gre rada na sprehod, četudi pada dež.  Smiley Evo, Pika je podobna meni.  Cool
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #27 : ponedeljek, 25.10.2010 : 12:01:09 »

Kakšne so vaše izkušnje - se kuža kaj raje sprehaja po dežju, če ima plašček?

Sem nekoč poznala mešančka JRT, ki brez "plaščka" (bil je bolj nek kos pvc, v katerega je bil "zapakiran") sploh ni hotel it v dež.

Moja ima take hecne mere (že primerno oprsnico sem komaj našla)..
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #28 : ponedeljek, 25.10.2010 : 22:10:01 »

Ja, sigurno je dosti bolje če ima kuža plašček Smiley (in tudi po mojih izkušnjah gre raje ven, no vsaj Boni, Poppy dežja ne mara pa če ima plašček ali ne Grin Tongue). Bonija in Poppyja brez plaščka ne peljem ven niti če je dež, niti če sneži, predvsem Bonija zelo čuvamo, ker je pač bolan da se ne bi kaj prehladil, ko pa pridemo domov ju naprej obrišem in nato sfenam da sta suha. Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #29 : ponedeljek, 25.10.2010 : 22:15:53 »

Bučko obožuje dež (od tukaj tudi vneta ušeska), zelo zelo rad ga ima, velikokrat tudi leži na dežju, hodi po lužah itak vedno, v glavnem ga ima rad. Pika pa se ga malo izogiba, komaj čaka, da pride na suho, ga  pa ne sovraži in gre rada na sprehod, četudi pada dež.  Smiley Evo, Pika je podobna meni.  Cool

Zanimivo da ima Bučko tako rad dež. Moj Sacha pa ne, kadar je dež ne gre rad ven in se ves čas otresa tako da sem potem še jaz vsa mokra Tongue, ko pridemo domov ga je treba po ornk obrisat z brisačo, ker če ne imamo čist vse mokro po hiši, ker se meče potleh in briše v tepih Grin, smešen je, tudi kopat se ne mara, samo pač potrpi. Sneg pa naravnost obožuje, to pa! Cheesy
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: ali imajo psi radi dež
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines