mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:18:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Artritis
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Artritis  (Prebrano 29463 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
PetraS
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 88


« Odgovor #15 : torek, 15.11.2005 : 14:31:00 »

Udo je ,,preživel,, sedaj je v hospitalu. Ima hud artritis na tem kolenu...baje so nekatri izrastki tudi 1 cm veliki in noben mi ne verjam, da nikoli prej ni šepal ali kakorkoli pokazal, da ga kaj boli....še danes zjutraj je podil vrane in skakal kot zmešan -tako da se malo bojim kako ga bomo mirili 3 mesece.  Noga ne bo nikoli povsem ,,nova,,...Operacija je potekala normalno....sedaj pa čakam uro 5, da ga lahko odpeljem domov....gledat ga nočem iti, ker bi ga samo vzemirjala
Za mano je še en tstih neskončno dolgih dni...in od kar sva redne stranke je ratal zelo popadljiv ..takoj ko zavijem z avto na kliniko se trese in ne pusti nikogar, da bi ga kaj pobožal al karkoli Undecided....Kriva sem pa verjetno največ jaz...ker je mene tok strah, da mi kolena klecajo.....pa si ne znam pomagat....
lp
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #16 : torek, 15.11.2005 : 14:45:49 »

Joj PetraS, glavno da je operacija mimo in da si ti začela normalno nazaj dihat. Vem, da je groza, ko smo mi toliko živčni in prestrašeni, da psa še bolj znerviramo...ampak tako je. "Malega" pa le drži na miru, čeprav vem da je hudo - ampak druge izbire tako ali tako ni.
Ura 5 bo kmalu tu Wink

LP,
Diana
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #17 : sreda, 16.11.2005 : 10:59:11 »

Petra, kako se držita z Udom? Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #18 : torek, 22.11.2005 : 14:59:18 »

PetraS, kako je s pesjančkom?

LP,
Diana
Logiran
PetraS
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 88


« Odgovor #19 : torek, 22.11.2005 : 15:11:37 »

Kaj naj rečem...uredu...počivamo, pa smo vseeno strgali en šiv...tistega na kolenu. Malo sem jezna ker ne vem zakaj so jih tako naredko ,,posejali,, in sedaj upam, da se ne bo zagnojilo. O ,,tvorjenju,, protisteles po genski terapiji pa nisem nič povprašala, sva včeraj samo kri oddala in šla...bomo videli...verjamem v najboljše.
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #20 : sreda, 04.10.2006 : 18:32:02 »

ima kdo izkušnje z dodajanjem omega 3 oziroma glukozamin sulfata psom, ki so zboleli za artritisom?
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #21 : sobota, 07.10.2006 : 11:36:29 »

Zelo dobre izkusnje s tabletami HD, GAG, Arthro in prahom Missing link plus. Ob rednem dajanju se stanje izboljsa, napredovanje upocasni, bolecine so manjse ali jih ni (odvisno od stopnje obolelosti).
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #22 : nedelja, 08.10.2006 : 14:10:14 »

Dani,
kje je možno dobiti te dodatke, ki jih omenjaš?
Logiran
Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #23 : četrtek, 02.11.2006 : 16:23:55 »

hello,

mene pa zanima, ker nič ne najden na netu o hd tabletah, kakšna je vsebnost glukozamina in kakšna je cena?
kaj pa ostali preparati za sklepe, ali obstaja na trgu kaj podobnega?
Logiran
spelca888
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #24 : petek, 14.01.2011 : 19:22:51 »

Tudi mene to zanima, če lahko komentira kdo, ki jih kupuje.

moja psička ima 8 let in ne vem, a naj ji dajem te tablete ali ne, sicer težav nima, so pa nekateri ljudje čisto nori nanje.
Logiran
janya
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #25 : sreda, 06.07.2011 : 21:11:19 »

FLEXADIN TABLETKE IMAJO 99% GLUKOZAMINA IN SO OKROG 40€
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #26 : četrtek, 07.07.2011 : 13:12:57 »

ima kdo izkušnje s konopljo? (olje ali prašek)
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #27 : četrtek, 07.07.2011 : 14:17:37 »

Ne, čudeža pri sklepih konoplja ne dela, moj jo uživa že pol leta.  Jaz menim, da je še največji učinek od nje količina omega 3 in omega 6, torej dlaka, pa moj ima prebavo zelo lepo urejeno (je bil celo živkljenje driskač), ampak je to lahko tudi od zdravil za ščitnico.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #28 : petek, 22.07.2011 : 06:24:52 »



Humano Animal je podjetje specializirano za izvajanje regenerativnih celičnih terapij za uporabo v veterinarski medicini. V sodelovanju z belgijskimi laboratoriji Fat-Stem v Sloveniji, Avstriji in Nemčiji, ponujamo celične terapije za konje, pse in mačke za zdravljenje bolezni in poškodb lokomotornega aparata (ligamentov, sklepnih ovojnic, sklepnega hrustanca in podhrustančnega kostnega tkiva).

Pri psih nudimo celične terapije za zdravljenje osteoartritisa, poškodb sklepov in mišičevja ter vezivnega tkiva. Doslej je bilo s pomočjo matičnih celic zdravljenih že več kot 2000 psov. Pri veliki večini so bile bolečine in bolezenski znaki odpravljeni.

Več informacij ...
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #29 : petek, 22.07.2011 : 08:04:41 »

Slovencem prvim uspelo edinstveno zdravljenje
Ljubljana/Topolšica, 22.07.2011, 08:55 | B.G.
Slovenci se lahko znova pohvalimo. Prav naši veterinarji in njihovi strokovni sodelavci so namreč prvič na evropskih tleh z matičnimi celicami drugega psa ozdravili psičko, ki je imela hude bolečine v sklepih.
Dobermanka z imenom Revita, nekoč aktivna tekmovalka v športno-kinoloških disciplinah, je pred letom dni zbolela za artritisom. Otekla boleča kolena so ji onemogočila ne le tekmovanja, ampak tudi razposajen tek ter lovljenje žogice. A naposled so se stvari vendarle obrnile na bolje.

http://24ur.com/novice/slovenija/foto-in-video-slovencem-prvim-uspelo-edinstveno-zdravljenje.html
Logiran

Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: Artritis
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines