mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 01:58:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega posamezne pasme  |  Tema: Norwich terier
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Norwich terier  (Prebrano 2846 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
norwich terrier
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« : sreda, 22.11.2006 : 17:52:05 »

DLAKA: vsaj 1x mesečno trimanje (puljenje-česanje) odmrlih dlak, populiti dlako, ki gleda čez rob ušesa, populiti dlako v notranjem delu ušesa.
ZOBJE: če se vam pes pusti je najbolje umivanje zob s posebno pasjo zobno krtačko ali pa mu dajete stvari za žvečenje (npr. take zelene stvarce "Greenies", ki poleg vsega vsebujejo še vitamine in čistijo zobe).
OČI: na čelu mu zraste dlaka, ki se potem za 45° povesi, tako da mu morate tisto odstriči, ko je predolgo sicer mu lahko pada v oči, da se mu vnamejo (potem kapljice).
KREMPLJI: kremplje se mu striže po potrebi (odvisno, če si jih pes sam brusi--dovisno od podlage po kateri večinoma hodi-----gozd,zemlja ali beton, asfalt). Konec "mrtvega" dela kremplja se slabo vidi saj ima temne kremlpje in mu odstrižete 0,5-1cm Wink
 
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega posamezne pasme  |  Tema: Norwich terier
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines