mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 21:00:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega posamezne pasme  |  Tema: Nega tibetanskih terierjev
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nega tibetanskih terierjev  (Prebrano 26645 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #30 : ponedeljek, 14.03.2005 : 15:50:06 »

Čau,

Bio Groom Coat Polish je že eden od teh sprayev, saj ga imaš. Samo gospodarček ima po mami in atu zelo močno dlako, ki jo boš laže ukrotila, ko bo daljša. Čeprav polizan pa ne bo nikoli.  A se spomniš z razstave strička Tibija (Jogini Ba So)?

LP
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #31 : ponedeljek, 14.03.2005 : 16:58:40 »

Ojla! Cheesy

Ja on pa ma bujno dlako! Smo se pogovarjali kako da ima tako dolgo dlako pa so rekli, da so ga že dvakrat na čisto postrigli!

Upam, da mu bo dlaka kmalu zrasla, do primerne dolžine!

Lp Wink
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #32 : torek, 15.03.2005 : 14:10:14 »

Glede na starost, nima tako zelo dolge dlake. Zdaj ga nekaj manj kot dve leti redno vozijo k frizerju na razčesavanje, prej so ga pa brili, ker je bil zvozlan do kože in ne zato, da bi bila dlaka lepša.

Medtem ko čakaš daljšo dlako, pa čimbolj uživaj z njim Wink Cheesy
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #33 : torek, 15.03.2005 : 14:23:30 »

 Cheesy
Uživama kolikor se le da! Zelo rad se valja po postelji in skače sem in tja!

Le česanju bi se rad izognil, zato se gre ponavadi skrivalnice z mano!

Lp, pa počohajte punci!
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #34 : torek, 15.03.2005 : 14:25:13 »

 Cheesy Pa tudi v Brikovem imenu ju počohajte!

Lp Wink Wink Wink
Logiran
barvica
rad pišem
****
Sporočil: 427


« Odgovor #35 : torek, 30.01.2007 : 19:01:13 »

A-Tsa-Rja, mene zanima, če še vedno uporabljaš Dove šampon in balzam?
Sem pred kratkim dala 20€ za balzam   Roll Eyes.
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #36 : torek, 30.01.2007 : 20:23:59 »

Včasih ga še uporabim, čeprav imam sedaj takšen šampon, da ga sploh ne rabim. Najboljšo in najlepšo dlako pa ima tako ali tako takrat ko ga dež skopa. Na zadnji razstavi je bil z dežem skopan (ker naju je dobil en dan prej) in je bila dlaka sodnici zelo všeč, tako kot tudi meni, pa še vozla se mu veliko manj. Sem si rekla da bom začela dež skladiščit. Grin

To da je Dave vredu za dlako, mi je povedala Vesna, ki ima LA. Res je zelo pomagalo, je pH nevtralen. Ampak količina mora biti majhna, razrečena v veliko vode. Vem da sma eno leto mela ful probleme z vozli, pa sem si dala zelo malo balzama v špriclo in nalila vodo in to zraven česanja mal uporabila.

Logiran
barvica
rad pišem
****
Sporočil: 427


« Odgovor #37 : torek, 30.01.2007 : 22:10:26 »

Ti si pa hitra z odgovorom Wink
Sem računala, da te bom prej v Celju videla.... Grin.. Saj prideta, a ne?

Tale Dove si potem velja kar zapomniti... bom pri naslednjem kopanju malo eksperimentirala Wink
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #38 : sreda, 31.01.2007 : 16:02:28 »

Ja seveda pridema v Celje. Bi bilo škoda zamuditi. Wink
Logiran
barvica
rad pišem
****
Sporočil: 427


« Odgovor #39 : sreda, 31.01.2007 : 20:39:28 »

O, super... potem se vidimo Wink

Logiran
Jasi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 698



WWW
« Odgovor #40 : ponedeljek, 02.04.2007 : 12:52:17 »

No dekleta, pri nas pa imamo izjemo, ki potrjuje pravilo.  Grin  Medtem, ko lahko Lolo kopamo takorekoc s cimerkoli in kadarkoli je z Arkijem (tem, ki ima dlako skoraj do tal) druga pesem. Izgleda, da ima alergijo in bolj ga kopas, slabse je... najslabse je bilo takrat, ko se je razstavljal in sem ga redno kopala. Pa smo uporabljali 1# all system in ga vodili k frizerjem... onse je pa cohal ko zmesan. NAsvetovni 1999 je bil"ofucan", da pravzaprav ne bi slemv ring  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Ko smo ga nehali razstavljat sem kopanje zreducitrala na nekajkrat letno (4x?), in ker se vsak dan podi po gozdu, bi to v teoriji moralo pomenit katastrofo za dlako. Pa ne. Tednesko ga je treba prekrtaci in je vse OK. Priznam, da sem bila prepricana, da je alergija mimo in sem ga sla letos razstavljat med veterane. Da ne bi "zabluzila, beri premalo spralasampona, susila s prevrocim fenom itd.", mi ga je skopala Nina s samponom kupljenim pri  vetu( sam to prezivimo brez cohanja). In smo ga v 3 mesecih 2krat skopali in po drugem kopanju se je ze spet praskal ko norc... tako da sedaj ponovno srednje umazan z dlako do tal pobira vse vejice po nasi gosci, a se prevec we vzemirjamo. Glavno, da je koza lepa in ne oddaja neprijetnih vonjav.   ;)Lp
Jasi
Logiran
tika
midi
***
Sporočil: 182



« Odgovor #41 : sreda, 20.02.2008 : 21:29:24 »

kaj priporočate za česanje-torej kakšno krtačo
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #42 : četrtek, 21.02.2008 : 08:35:01 »

Obvezno tako, ki na konicah nima bunkic. Od trgovin za male živali jih ima samo tista na tržnici v BTC ali ista trgovina v Trnovem, sicer pa jih dobiš na razstavah. Lahko pa navežeš stik z Markom (v TT čveku) in ti bo mogoče lahko pomagal.
Logiran
tika
midi
***
Sporočil: 182



« Odgovor #43 : ponedeljek, 03.03.2008 : 20:14:58 »

dons sm bla u trnovm pa niso glih najbl vedl kero krtačo nej mi prodajo....sm bla kr mal razočarana, ah ja
Logiran
tika
midi
***
Sporočil: 182



« Odgovor #44 : ponedeljek, 03.03.2008 : 20:15:30 »

če ma kdo kkšno fotko primerne krtače nej jo prosm klele prlima, hvala!
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega posamezne pasme  |  Tema: Nega tibetanskih terierjev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines