mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 23:08:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Dogo argentino
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 107   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dogo argentino  (Prebrano 341484 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #135 : sreda, 10.11.2004 : 15:50:26 »

Hej! Mi smo nasega Chucka(Čak-a) kupil pri Vitu ki ima tudi oba starsa.Castra&Glorio.Čak je zdrav,slisi in je taprav argentinec Tongue tisti ki ima pa tukj na forumu ime Reno je pa lastnik Chuckovega dedka Renota.. Cool Cool Drugace pa Argentinske doge RULZ!LP
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #136 : sreda, 10.11.2004 : 22:55:00 »

Končno nekdo, ki je oživil temo Wink
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #137 : sreda, 10.11.2004 : 22:59:09 »

Chuck_Sara
kako kaj čak??

Dobesednica
kako kaj Lucha(upam da sem prav ime napisala če nisem ne zamerit Wink)

lp Nina
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #138 : sreda, 10.11.2004 : 23:04:22 »

Dobesednica

Kdoooo? Shocked
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #139 : sreda, 10.11.2004 : 23:14:37 »

joj soryyyyy sram na hitr sm pisala.... Grin Desobediencia sem hotla napisat SORY!!!!!!! Wink no kako kj tvoja Lucha?
ne morem pomagat če maš pa tak nick lol!!
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #140 : četrtek, 11.11.2004 : 13:15:45 »

no kako kj tvoja Lucha?

Mala psihopatka je danes svojemu plišastemu psu Maksu odtrgala rep Lips Sealed Grin

Drugače pa rastemo, menjamo zobke ki jih Desobediencia shranjuje( Cool), zelooo radi papamo in se igramo s psi. Bi se tudi z mačkami, pa se mačke nočejo Sad
Pa malce že markiramo okoli hiše in na sprehodih Roll Eyes Smiley
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #141 : četrtek, 11.11.2004 : 13:26:40 »

Kaj pa slikice od malo vecje Luche??? Grin
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #142 : četrtek, 11.11.2004 : 13:48:59 »

Bodo, bodo, sem si končno ustvarila svoj album na netu Wink
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #143 : četrtek, 11.11.2004 : 22:50:31 »


kdo ima pa Vitovega mladiča po imenu Konan Huh
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #144 : petek, 12.11.2004 : 11:55:48 »

Hej! Mi smo nasega Chucka(Čak-a) kupil pri Vitu ki ima tudi oba starsa.Castra&Glorio.Čak je zdrav,slisi in je taprav argentinec Tongue tisti ki ima pa tukj na forumu ime Reno je pa lastnik Chuckovega dedka Renota.. Cool Cool Drugace pa Argentinske doge RULZ!LP
pozdravljeni!
spostovana sara!
mene pa zelo zanima (mogoce bomo izvedeli kaj novega) kako ste vi lahko tako sigurni, da je vas cak zdrav in se posebno da zelo dobro slisi??? sam namrec ne morem tega verjeti, ce pa vemo da je potreben slusni test ki ga izda veterinar na podlagi racunalniskega preizkusa sluha. edino ta dokument je merodajen in 100% zagotavlja, da pes slisi. ali ima vas cak opravljen ta test in kje? ce pa ga nima bo samo ta test (lahko ga opravite v zagrebu pri dr. stezinar) potrdil da vas cak slisi, kar bi bilo tudi zelo dobro opraviti, ker slisati je (ve se), da je brat ali vec njih? bilo vrnjenih vzreditelju vasega caka g. *****, ker je pes bil gluh, oz. so billi gluhi.
tudi o ostalem zdravju vasega caka ne morete biti tako prepricani, dokler ne opravite se ene zelo pomembne preiskave-slikanje kolkov. opravite jo lahko, ko bo vas cak star najmanj 15 mesecev. tudi ta test bi bilo dobro narediti, ker vemo (dokazano je), da ima prababica vasega psa-oxa, mama od boton grande crolovito-lastnik reno, tezko displazijo (d). tudi dva brata, dedka vasega psa sta imela zelo tezko displazijo in sta bila zato uspavana (pri starosti 14 in 18 mesecev).
tezko pa tudi verjamem, da je vas cak taprav argentinec, ker sta njegova starsa po vseh merilih, standardih in predpostavkah dalec od vseh pravih argentincev-tako po izgledu kot po karakterju.
hvala za odgovor!
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #145 : petek, 12.11.2004 : 22:49:55 »

Malo novejše slike male princeske, čeprav je zdaj spet večja, pa tudi ušeska ji lepo stojijo.

http://www.moj-album.com/slike/33041/cQPjmsj86q9IPTqk.v.jpg
Lucha, Beli morski pes

http://www.moj-album.com/slike/33041/XjEciGgBt2d4L1Hl.v.jpg
Pančkamo..

Zaenkrat samo dve, da ne bo Jana jezna Wink

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #146 : petek, 12.11.2004 : 22:54:19 »

Bi prosila da nehate raziskovati okoli za prednike MOJEGA PSA...ni VAŠ pes..ampak MOJ oz.NAŠ..za prednike svojega psa vem in ni treba da mi to govorite ker nisem en debil! Pes sliši saj čene bi slisal potem tudi ne bi mogel opraviti solanja..pa kar se tiče Castra in Glorie(STARSA!!) sta vredu argentinca in to verjetno najbolje ve njun lastnik g.Vito in ne VI!!!!>Čudno da imata toliko nazivov. Pa ne zato ker jih ga. Čučnik pozna kot je nekdo pisal ampak zato ker si to zasluzita! kar se pa tiče Čaka...Zame in tudi za druge(razen seveda za Vas) je dogo argentino!prosila pa bi tudi da nehate pisat take 'bedne' komentarje! zato obstaja ZS..!!!HVALA...
Logiran
daisy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #147 : petek, 12.11.2004 : 23:23:53 »

draga sara,
vidim da imaš probleme z "ljudmi" ki stalno pljuvajo čez moje pse, andrejo in mene. če želiš moj nasvet se ne zmeni zanje saj si lahko nakoplješ slabo karmo.
enkrat ko bova imela čas ti bom povedal o vzrediteljih in njihovih hlapcih.
vito s.
Logiran
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #148 : petek, 12.11.2004 : 23:34:21 »

oj!
z ljudmi se sploh ne mislim kregat o tem ker zame je moj argentinec čist uredu!
hvala in nasvidenje!

Sara
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #149 : sobota, 13.11.2004 : 00:17:32 »

še enkrat ponavljam in v bistvu kot repliko Chrissu, da je prav da se piše...ni prav, še posebej ne na PUjev način in ozadje, ki ga chriss pravgotovo ne pozna.

Svoje privat zamere in kregarije, mu pa ni treba pisat. Komentar na konkretnega psa, malce "strokovneje" utemeljen je dobrodošel. Na lastnike pač ne, v tem primeru. Kakovost vzreje se pa sama od sebe itaq skozi ring pokaže. In še vedno menim, da, iz teh postov vije osebna antipatija, ki nima veze s psi. Vitotovi psi imajo vzrejna dovoljenja in kot vzreditelj se sam odloča o vzrejni kombinaciji in o tem kam v vzreji gre. Dokler ima pse poštimane kot se šika in se ne gre šteparije ali šverca, ga nima kdorkoli pravice v slabo luč postavljat. Pika.

Desobedencija: za en post, je pač uporabil nick svoje prijateljice, mnogi so to že naredili, ker pač ne mislijo sodelovat, gostom pa je na forumu onemogočeno postat. ne vem kaj je čudno, saj se je podpisal.

Gregor, namesto pljuvanja pričakujem raje kaj bolj produktivnega brat, ker vem da znaš.
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 107   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Dogo argentino
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines