mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 06:54:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 162   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROTTWEILER - čvek  (Prebrano 481589 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rwss
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 41


« Odgovor #330 : torek, 24.05.2005 : 13:16:07 »

ja o.k. fortuna jaz mam do nm 20 km,se zmenimo en vikend ko bo čas,pa sploh ni problema
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #331 : torek, 24.05.2005 : 14:01:23 »

Rwss, sedaj nas dva tedna ne bo, potem se ti pa javim preko ZS. ok?

Počohaj svojo kosmatino v mojem imenu. Wink

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #332 : torek, 24.05.2005 : 14:45:08 »

Ja res je,slike so slike in tale naša pasja gorila je res kr "fejst" za pogledat,sploh glede na to,da je menda mešanec(ker nima rodovnika).
Mi je pa žal,da je od Mozirja do NM-ja kar malo daleč za takšnole srečanje,ker bi to blo nekaj za našega Mika(dve punci na kupu!!! Shocked)


LP Zoran
Logiran
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #333 : torek, 24.05.2005 : 21:33:34 »

Ola! Smiley

Obljubil sem, da bom objavil slike našega rotta, pa ne ger. Že nekaj časa se matram Angry narediti svoj album slik v mojpes galeriji pa mi nikakor ne uspe. Sem že poskusil iz službenga računalnika pa tud negre, tako da nevem kaj je narobe, res škoda Cry. Če mi kaj uspe boste že vedeli.

Lep Pozdrav vsem!
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #334 : torek, 24.05.2005 : 21:40:08 »

Schvarc, poskusi si ustvariti spletni album na http://www.moj-album.com/

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #335 : sreda, 25.05.2005 : 10:04:06 »

 Smiley Smiley Wink Cheesy Smiley Ola!

Pa mi je uspelo. Hva Fortuna, škoda da se tega nisem prej domislil. Evo tukile slikce našga rotta. http://schwarc.moj-album.com/

ČAv
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #336 : sreda, 25.05.2005 : 10:20:56 »

Schvarc, fuuuuuull lep rott! Cheesy

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #337 : sreda, 25.05.2005 : 11:50:17 »

Hvala! Me veseli da ga kdo pohvali, še posebej drugi lastniki roottow.
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #338 : sreda, 25.05.2005 : 15:43:11 »

Ojla Schvarc,

lepo raste "mali"  Cheesy Grin. Kako ste kaj? Šola? Žoge in otroci so kaj bolj sprejemljivi? Poročaj kako sta kaj  Wink.

LP Noli
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #339 : sreda, 25.05.2005 : 16:33:28 »

Schvarc: ful imaš lepega psa.

Imam pa še eno vprašanje. Imate mogoče lasniki rottov zadnje čase (od tistega škandala ko sta dva rotta napadla punco) kaj problemov z mimoidočimi ljudmi, ki jih srečujete na sprehodih? Kajti poznam nekaj lastnikov, ki se pritožujejo, da se jih od takrat ljudje na veliko izogibajo. Undecided

Lp
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #340 : sreda, 25.05.2005 : 16:54:39 »

Jaz moram reči da se mi je zgodilo ravno nasprotno.

V nedeljo smo iskali nova domeka za dva psička, ki ju je nemarni lastnik ponoči vrgel iz avta. Ker nam ni kazalo najbolje, smo se odločili, da ju odpeljemo v zavetišče, še prej pa smo šli skupaj s pesjanarji na pijačo.

Ker nikjer ni bilo nobenega kafiča odprtega, smo šli v enega, poleg katerega je tudi trgovina.

Nedelja, sonček, malo po dvanajsti uri, sedi poleg nas na terasi, s tamalima psičkoma vred, sedem psov.

Shiva je bila poleg mene, pa malčka tudi. In so se ustavljali ljudje, mlade družinice, starejši pari, posamezniki in občudovali najdenčka. Otroci so ju pobožali, ena mamica je celo rekla če bo mami od psičkov huda, mislila je na Shivo, pa sem rekla da to ni mami in da ni huda. Smiley In so otroci božali Shivo in malčka... Ni bilo enega primera, ki bi pobegnil ali naredil krog okoli mize, ker je ob meni sedela RW.

Najbolj všeč mi je bilo pa proti koncu (no, pa na sredini tudi, ko smo našli domek za enega malega bučkota Cool), ko je izza druge mize prišla majhna punčka pogledati psičke, ju pobožala, potem pa še kar nekaj časa čohljala Shivo. Kolegica za mizo mi je prišepnila: AKHM, a starši ne vejo da mala boža rottiko? Grin Grin Grin

No, to je ena izmed zelo lepih izkušenj z ljudmi PO napadu tistih dveh rottik.

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #341 : sreda, 25.05.2005 : 17:45:16 »

Jaz osebno ne bi mogel trditi,da se je od napada naprej kaj bistveno spremenilo.Je pa že ves čas tako,da kadar sem zunaj s Skyem,bi vsak človek rinil vanj,ker je pač labradorček,pa že zgleda prijazen(no,saj je res),pa itak so to uni psi,k vodijo slepe,pa so fulllll pametni pa prijazni,pa.....
Kadar pa sem kje z Mikom,pa imam vedno selo stran ulice zase,pridem na travnik,pa  mi že vnaprej kričijo,da ga ja ne bi slučajno odpel s povodca,pa....

Razen ljudi,ki poznajo RW-je,ti pa vedno z veseljem pridejo bližje,kaj vprašajo...
No,so pa tudi izjeme,ko se tudi kakšen "navaden" smrtnik opogumi in se približa-in spozna,da sploh ni tak bav bav!


LP Zoran
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #342 : sreda, 25.05.2005 : 18:16:42 »

Citat
Kolegica za mizo mi je prišepnila: AKHM, a starši ne vejo da mala boža rottiko?
hehe, katera kolegica pa je tako ironična?! Grin Grin Imelo me je, da bi starše opozorila, da Shiva ni labradorka Wink Wink Grin Grin Grin Grin Grin

LP
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #343 : sreda, 25.05.2005 : 18:34:03 »

Teja, če so starši tamali dovolili iti mimo Svita, Tori, Tayosa in Oxe, le zakaj ne bi tamala še enega rottweilerja premečkala... Roll Eyes Cheesy Grin Grin Grin Grin

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #344 : sreda, 25.05.2005 : 22:10:32 »

O hej!

Pesjanar se zahvaljuje vsem za tako lepe komplimente Cool!

Nolči lepo da prašaš, smo zelo fajn, tisto kar se v šoli učiva že več ali manj znava, tako, da to samo še utrjujeva, je pa zelo fino. Odpoklic znava že boljše ne pa še 100 %. Hja žoga nama pa ne gre izglave, če prav mu pustim, da včasih leta za žogo, ko igram košarko. Ko pa igrajo nogomet ga je pa težko ustaviti, zato sedaj namenoma hodim na nogometne treninge in se učiva in utrjujeva naučeno. Drugače pa komaj čakam, da greva naprej v šolo. Bila sva že poskusno na morju, ker me je zanimalo kako se bo obnesla daljša vožnja, voda itd., pa morm reči, da mu je bilo zelo fajn in mislim da komaj čaka da gremo spet.

Ja, videt bi mogl reakcije sosedov(a si vidu na tv-ju kva sta neredila guna rotta, a si bral, morš merkat ker je to napadalna pasma, morp to morš uno, pazi se) sram sram Angry Sad Shocked Undecided sram. Vsi so nastrojeni proti mojemu rottu, pol mi pa še soseda reče, da nj mam psa zaprtega v pesjaku ko ima ona spuščene otroke- ja valda, pa ko je pes spoščen sem zmeri jest zravn, še mal zatem mi pa reče če je sploh uredn met psa, če bom zdej mel skos zaprtga Angry AAAAAAAA Angry, se mi je strgal, pol sm ji pa reku da nj ma ona zaprete otoke, ko bo moj pes spuščen in mal zatem sm jo uprašu AL JE SPLOH UREDN MET UTROKE ČE SO SKOS ZAPRTI!!! Pi---da k sm bil razkurjen da bi jo premletu, pa to še ni vse, sam se mi neda pisat, uglavn pol sm ji za foro reku, da bom postavu ukol hiše 2m visoko betonsko ograjo, ona pa  Shocked, kva to bi naredu za psa, jest sm pa reku JA to bi naredu za psa(drgač se gre tej sosedi ful za okolico, da je urejena pa to), pa se ubrn pa gre. No uglavn taka in podobna jajca mam na cesti in mi je včasih full žol, da niso te psi še mal večju pa bol napadalni in požrešni, da bi take ljudi pojedl in to tako, da noben nebi vedu.

Se opravičujem za napake in izbruh moje jeze na sosedo-e in ostale POZNAVALCE IN PAMETNJAKOVIČE; KI POZNAJO MOJEGA PSA (prjazn je k mucek, se kr bojim ,da ni preveč scrkljen)

Čau
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 162   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines