mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 06:44:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Meni je danes težko
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 50   Dol
Natisni
Avtor Tema: Meni je danes težko  (Prebrano 202292 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #300 : četrtek, 18.01.2007 : 23:02:25 »

Smetka, smo s tabo! Morčiju pa  Kiss
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #301 : četrtek, 18.01.2007 : 23:31:41 »

ej v tejle temi (z ozkim e-jem prosim, ne temi s širokim  Grin) se pa lahko samo še valjam od veselja Smetka, se mi zdi, da ti Moro iz ure v uro kaže, kako prav si se odločla, in mi bi bli res ignoranstko zaslepljeni, če bi vidli kaj drugega!  
Sicer ti želim, da nam ne bi blo nikoli več treba tko stiskat pesti, če bo pa treba, jih bomo pa spet! 
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #302 : petek, 19.01.2007 : 01:30:31 »

Eh, kdo pa smo mi, da bi oporekali Morcijevi odlocitvi? Wink Fant se je odlocil, pa ga je bilo treba podpret, sploh ni za debatirat, kaj si kdo o tem misli. Itak je totalen cukr, pa sploh ni pomembno, kaj mu "manjka". V Horjul pa cmokce za lahko noc, Smetki pa hvala, ker je pustila, da se je mali srcek sam odlocil, kako bo z njim. Ta bo nekoga se okoli prsta navijal, da bo joj! Cheesy
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #303 : petek, 19.01.2007 : 06:16:32 »

Smetka, na tebi so res težke odločitve, ampak do sedaj si se še vedno prav odločila in tudi kar se Morčija tiče, te 1000000000% podpiram. Pa še veliko je takšnih, ki podpira to tvojo odločitev, ki pa ne sodelujejo ravno na forumu.

Morčiju velik  Kiss,
saj vem da ne maraš tega, tebi pa kapo dol Smiley.

LP Sanny
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #304 : petek, 19.01.2007 : 09:18:51 »

NJEGOVA VOLJA do življenja, pa, ko je srečal TEBE..pa najboljša EKIPA za pomoč..pa ne more biti drugače, kot vse OK  Smiley Smiley Smiley
Naprej gre lahko samo še na boljše, pa ogrooooomno podpore ZANJ (take in drugačne)  Smiley

srečno obema  Kiss
Mojca
Logiran
PuRpLe_PuPpEt
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #305 : petek, 19.01.2007 : 09:53:03 »

HIP HIP HURA za tebe smetka in za Morcija!!! ... sem ze od zacetka spremlala dogajanje in ful drzala pesti & zdei sm fuuuuul vesela, de je ratal!!! jeeeeeeeee
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #306 : petek, 19.01.2007 : 10:05:53 »

Citat
Nisem si niti mislila, da boste vi tam tako dobro sprejeli mojo odločitev, da ga ne evtanaziram. Sem pričakovala velik odpor....

Smetka, moj fant (doma so imeli pred leti pse samo na verigi in sele pri meni je spoznal, kaj pomeni imeti psa v hisi, na postelji...) je eden izmed tistih, ki je rekel, ce se ga splaca obdrzat zivega... Ko je izvedel, da Morci normalno je, pije, opravlja potrebo, skace, se sprehaja, je spoznal, da je pes v bistvu cisto obicajen kuza. In je spremenil mnenje (tako kot pri Punciju Cheesy).

Mi pa itak ne dvomimo v tvoje odlocitve Wink ti nam samo sproti porocaj, kako in kaj je z njim!
Logiran
LUNČEK
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #307 : petek, 19.01.2007 : 11:25:25 »

bravo Moro!! Bravo Polona!!!
Ko sem prvič brala o Moru sem jokala, ker sem bila tako zelo žalostna, no pa saj da mora kuža čez take stvari me še vedno žalosti, sem pa danes spet jokala. tokrat iz lepšega razloga, ker vidim kako fant napreduje!!! Meni je prav všeč, tudi brez smrčka.

Držita se še neprej!!!!
Logiran
martinca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 140


« Odgovor #308 : petek, 19.01.2007 : 12:08:56 »

Smetka, dejansko je zelo pogumno kar si storila!
Zase ne vem , če ne bi v takšni situaciji odločila enako (ne vem , če bi vzdržala, ko bi videla tako poškodovanega psa), zato te še bolj spoštujem, ker si se potrudila in verjetno tudi kljub tvojim dvomom kaj storiti psička ohranila pri življenju. Kiss
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #309 : petek, 19.01.2007 : 19:22:59 »

Odlocitev je bila vsekakor pravilna, saj je Moro dokazal da je borec ze s tem, da je kar en mesec prenasal grozne bolecine... Jaz se kar ne morem dojeti, kaj so mu naredili... Sprva sem se tolazila, da ga je res napadla kaka druga zival, potem pa me je Smetka sokirala z besedami, da za vsem tem stoji clovek... Pravijo da za vsako rit raste palca. Upam da bo taprava hitro zrasla in storitelju vrnila vse bolecine, ki jih je povzrocil temu revcku...
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #310 : petek, 19.01.2007 : 20:44:42 »

želim si samo da bi bilo v naši "prelepi" deželici še več takih borcev za živali kot si ti smetka..res pohvale vredno..oz.majn takih "čudnih" ljudi, ki potrebe živali zelo slabo razumejo ali pa jih sploh ne...in jih celo škodujejo...

zato mi ni prav nobenega € škoda,katerega namenim za zavetišče horjul..veliko sreče še naprej..moru pa en velik  Kiss
Logiran
terenka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 109


« Odgovor #311 : petek, 19.01.2007 : 21:55:41 »

Smetka, bom probala biti kratka, ker je že veliko tega bilo povedanega.
Ko nas je predsednica društva (DZZŽ Pomurja) obvestila o MORČIJU sem bila zelo zelo žalostna, s hčerko pa sva takoj odprli denarnice in sem šibala na banko, kot če bi bilo takrat to najbolj pomembno. A mi drugo nismo mogli naredit, le  pesti smo držali in upali, da bo vse o.k.
Sem pa v tej zgodbi takoj spoznala kako KRASNA oseba si in zdelo se mi je, da je MORČI kljub vsemu lahko srečen, da je pri tebi. Trepetala sem zanj, spremljala dogajanje in ko si sporočila, da je operacija bila uspešna, sem bila takooo srečna...
Naslednji dan sem takoj obvestila nekatere člane društva, najraje pa bi povedala vsakemu, ki sem ga srečala.Ker me itak ne bi razumeli sem raje spet na forum kliknila.
Vesela sem, da bo MORČI spoznal, da je življenje tudi lepo, da ga ima nekdo rad (nas je veliko), ki zanj skrbi in se z njim veseli...SKRATKA, DA BO UŽIVAL IN TO SI ZASLUŽI IN ZATO JE PRAV, DA ŽIVI NAPREJ!
Upajmo, da bo pa na vse hudo čimprej pozabil...
Lp iz Prekmurja
trzinka
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #312 : sobota, 20.01.2007 : 02:05:47 »

Za pogum in ljubezen se je vredno boriti . Morči je to dokazal in s tem potrdil pravo odločitev pogumne  Smetke.
Logiran
Katkapatka
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #313 : nedelja, 21.01.2007 : 00:32:54 »

Zivjo!
Ja, tole je bla pa prava drama s srecnim koncem!
Smetka, vidva sta pa res prava borca! Se vidi, da imas veliko srce in veliko dobrih ljudi, ki ti stojijo ob strani!

Moram pa rect, da ko sem prebirala tvoje prvo porocilo po operaciji (zdaj se zdi, da je ze sto let nazaj), sem bila prav pretresena nad tem, kar je rekel tale kirurg. Da dvomi, da bi bil avto, zival ipd. Brrrr... Kaj se ostane?

No, ampak zdaj ni vec vazno, glavno, da se lepo celi, da capko lepo diha, pridno je in se nenehno carta.
En topel objem obema! Cheesy

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #314 : nedelja, 21.01.2007 : 18:37:53 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/y4OEZRvfxTneHNHp.v.jpg
Logiran

Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 50   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Meni je danes težko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines