mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:37:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Meni je danes težko
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 50   Dol
Natisni
Avtor Tema: Meni je danes težko  (Prebrano 200847 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #360 : sreda, 31.01.2007 : 11:35:11 »

Uh, kako uživa!Saj kaj naj pa drugega tam počne kot uživa, hehe. Aje treba Fifija tud kaj pozdravit?verjetno malo kasneje,ko bo začel puščati ga bo treba malo zakrpati, hehe!
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #361 : sreda, 31.01.2007 : 11:49:50 »

Prejle sem kar nekaj minut opazovala Morèija, kako je spal na robu kavèa.... in na koncu prišla do zakljuèka, da se mi ne zdi kot kuža s pomanjkljivo zgornjo èeljustjo ampak kuža z malo daljšo spodnjo.

lp, Katarina

 Grin Grin Grin A veš da meni tudi, pa ga opazujem samo na slikcah  Grin

Mrrrcina, borci so res za skupaj, ampak ne vem, če bo Smetka tega borca sploh še hotla dat   
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #362 : sreda, 31.01.2007 : 11:54:51 »


Mrrrcina, borci so res za skupaj, ampak ne vem, če bo Smetka tega borca sploh še hotla dat   

Najbrž da res ne. Ampak kako pa to veste?
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #363 : sreda, 31.01.2007 : 12:00:50 »

 Grin ja kaj pa vem.... mogoče, ker se tvoje žvižagnje sliši do sem? 
 Grin Wink
Logiran
Staša
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 326


« Odgovor #364 : sreda, 31.01.2007 : 13:08:58 »

Hihi, to je meni nekako jasno že od začetka  Wink

A je Moro kaj boljše?
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #365 : sreda, 31.01.2007 : 13:13:22 »

Ce boste Fifiju kdaj odrekli gostoljubje, ga rade volje posvojim jaz. Wink lp
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #366 : četrtek, 01.02.2007 : 11:08:26 »

Tole sem pa našla na spletu

http://24ur.com/naslovnica/vasenovice/20070201_3088863.php
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #367 : četrtek, 01.02.2007 : 11:23:13 »

Sem jaz tudi ravnokar zagledala članek na 24ur.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #368 : četrtek, 01.02.2007 : 11:46:08 »

Je to poslala Smetka?
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #369 : četrtek, 01.02.2007 : 11:52:09 »

Večino šivov sem danes pobrala. Upam, da bo zdaj bolje.

Ne, ni Smetka tega poslala...
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #370 : četrtek, 01.02.2007 : 11:55:56 »

Jaz sem silno vesela, ko se razsirjajo take novice, bi pa ob tem pripomnila, da se naj vsi poklicani za objave takih clankov najprej naucijo, da tole ni Moj pes, temvec je mojpes.net. Pisano z majhno zacetnico in pisano VEDNO!!! samo skupaj mojpes in VEDNO!!! s koncnico .net. Prav zaradi takih zapisov se mesa jabolka in hruske, ljudje pa na napacnih koncih iscejo nadaljne informacije.

Torej, vsi, ki bi zeleli kdaj kje zapisati kaj, kar so nasli na mojpes.netu, naj ze vendarle enkrat preverijo, od kje kopirajo. Ne rabim objave url-ja, torej linka na mojpes.net. Nisem obremenjena z neplacano reklamo. Dobim pa pike ob tem, ko ljudje objavljajo informacije na pol, oz. se na pol ne, temvec napacno. Moj pes je namrec revija, s katero mojpes.net nima razen ene od tem popolnoma nicesar skupnega.

Upam, da ne zahtevam prevec.
Hvala za razumevanje.
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #371 : četrtek, 01.02.2007 : 12:08:49 »

Veèino šivov sem danes pobrala. Upam, da bo zdaj bolje.

COOOOOL!  Cheesy  Še malo, pa bo čisto OK cukrček mali!  Cheesy
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #372 : četrtek, 01.02.2007 : 12:47:51 »

Kljub napaki, ki se je prikradla v objavi o Morotu na 24.ur , sem tudi jaz objave vesela, saj bolj ko bodo ljudje obveščeni, manj bo Morotov. Sicer nisem avtor objave, vendar  razumem, da človek v svojem prizadevanju lahko naredi tudi kakšno napako v pisanju.
Morčiju želim tudi jaz, da bo sedaj bolje.
l.p.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #373 : četrtek, 01.02.2007 : 13:06:56 »

Vedno je težko v takšni situaciji, ko bi ljudje radi pomagali, le-tem razložiti, da nekaj ni ok. Tudi meni ni prav. Prvič: nisem v vlogi moderatorke, kar se Mora tiče. Drugič: ni Moj pes, ampak mojpes.net. Če potrebujem, prosim za pomoč oziroma objavo še kje, če ne želim, tega ne storim. Kadar tega ne storim, za to zagotovo obstaja razlog. Sem prosila koga, da moje pisanje objavi na 24ur.com? Nisem. Razumem, da je tale forum javen, jaz pišem nanj, torej to pomeni, da lahko prebere kdor želi. Ampak pišem sem. Se je že kdo kdaj vprašal, zakaj ne kam drugam, pač pa izključno sem? Tule lahko preberete, lahko pošljete link komurkoli, ki ga to zanima. Lahko navsezadnje zaenkrat počnete tudi vse ostalo, kar ne sodi pod poslati nekomu link ali objaviti link kjerkoli že, kar pa ne pomeni, da je to vsem ok. In tudi ne pomeni, da lahko prihaja do "pomote", ker se tudi jaz trudim na enem mestu zbrati čimveč ljudi, ki bi lahko enkrat kaj spremenili....in to mesto je mojpes.net. Ali morda na moji strani ali kje drugje piše, da se zbiramo na Mojemu psu? Po tej logiki bi mi moralo biti vseeno, če bi kje pisalo, da sem zavetišče Perun. Saj je vseeno, pomota pač? Ko se dela prispevke, bi bilo lepo vedet, zakaj se jih dela. Ko se menim in ko prosim koga za pomoč, tudi vem, koga. Tinkara in njen mož npr. me ne bosta "namočila" tako, da se ne bo vedelo, od koga in zakaj prihaja informacija, povrh vsega pa bo imela smisel. V polnem inboxu sporočil, kako bi kdo koga in zakaj bi ga - fental - ga namreč jaz žal ne vidim.


Logiran

TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #374 : četrtek, 01.02.2007 : 13:22:17 »

Na žalost je brez avtorizacije članka skoraj vedno tako, da pride do napak (pa je tale še dosti majhna, kar se dogaja v novinarstvu). Pa tudi novinarjem se večinoma ne da pošiljam člankov v pregled tistim, s katerimi so govorili o problematiki. Zato imajo na 24.com tudi objavljeno tole opozorilo "Uredništvo 24ur.com ne odgovarja za točnost navedb v novici in jih ni dolžno preverjati."
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 50   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Meni je danes težko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines