mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:06:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Meni je danes težko
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 50   Dol
Natisni
Avtor Tema: Meni je danes težko  (Prebrano 200802 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #525 : sobota, 12.05.2007 : 23:31:03 »

 Cheesy kako lepo skrbite za tega fejst fanta - pa je res v slogi moč , hov hov za Morčija  in vse vas, Špelca- Lona
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #526 : ponedeljek, 14.05.2007 : 10:16:29 »

Res je fejst fant in res skrbimo zanj. Tako bo tudi ostalo... sem sicer mislila, da mi bo uspelo nekako predstaviti ljudem, da mu ni hudega, da uživa in da njegova poškodba ni takšna, da bi ga bilo potrebno evtanazirati. Kakorkoli, tisti, ki mislite, da je Moro za evtanazirat in da je povzročil nepotreben strošek: račun sem plačala jaz, Moro ne trpi - nasprotno... uživa in bo pri tem ostalo. Še bolj bo užival, če ne bo imel skrbnice, po kateri bo padalo z vseh koncev  Smiley.
Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #527 : ponedeljek, 14.05.2007 : 10:30:18 »

Citat
tisti, ki mislite, da je Moro za evtanazirat in da je povzročil nepotreben strošek
Angry
Kdo je pa to izjavil? Grrrrr
Smetka, tista moja krema je s pretečenim rokom, žal. Bom še mamo vprašala če ji je kaj ostalo od obsevanja, vem da je tudi nekaj uporabljala. Saj še rabita, ne?
lp
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #528 : ponedeljek, 14.05.2007 : 10:31:46 »

Smetka, čisgto neumestno vprašanje. Videla sem na slikah njegovo zaščito. Doma imam ogromno kap, takšnih s šiltom, bi bilo morda edino za odrezati odprtino za uho, vse so nastavljive, no, ne vem, 
Logiran
mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #529 : ponedeljek, 14.05.2007 : 10:44:48 »

Tale kuža je zaslužil vsak lep trenutek, ki ga je zdaj deležen. Je pravi borec in si je našel isto tako skrbnico  Grin. Tisti z zlobnimi komentarji pa naj pometejo prvo pred svojim pragom.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #530 : ponedeljek, 14.05.2007 : 11:09:19 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/u8r4QnjpgI51g46P.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/j1Gm8HhaB3__E2nO.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/44IYSK09DNA09_Zj.jpg
Logiran

MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #531 : ponedeljek, 14.05.2007 : 11:53:54 »

Mislim, da je že iz slik jasno, kako fejst fant (in lep!!!!) je postal Moro, tisti, ki pa ga vidimo "v živo" pa lahko to samo še potrdimo. Tako da Moro je nekončno svetlobnih let od evtanazije, je pa res, da je imel fant srečo, da je takrat prišel k Smetki. Zdaj je pa tako na konju ...ups, na Papriki. A ji sploh pusti dihat kaj?  Tongue
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #532 : ponedeljek, 14.05.2007 : 12:34:43 »

Tako veselega, prijaznega, scartanega kužka jaz že dolgo nisem videla. Moro je faca. Ne trpi, temveč maksimalno uživa v življenju.
Tako da ljudje, ki napadate Smetko: najprej se prepričajte o neki zadevi in ne udrihajte po nekom, ki najprej pomisli na dobrobit drugih, šele nato nase.
Sama sem prostovoljka, ki deluje v društvu pomoči potrebnim živalim, izkušnje imam tudi z ljudmi iz drugih zavetišč. S takimi, ki jim je prav malo mar za dudarje, za poškodovane živali, za boljšo prihodnost njihovih kosmatih varovancev... to, da bi pa kateri izmed zaposlenih dejansko imel rad živali, je pa bolj izjema kot pravilo.
Tako da prosim NE NAPADAJTE tistih (te peščice), ki delajo DOBRO.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #533 : ponedeljek, 14.05.2007 : 15:04:54 »

Res je srček in nadvse sem vesela, da je pri nas. Upam samo, da se ne bo komu kje zataknil.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #534 : ponedeljek, 14.05.2007 : 15:07:47 »

Tisti, ki lahko rece, da je Moro za evtanazirat, ga sploh se ni videl v zivo. Ni videl kako daje tacko, ni videl kako tezi Papriki, kako pride prosit za cohanje, kako srecen je v pasji in cloveski druzbi. Kako je povsem normalen pes. In kako mu nic ne manjka. Hudica, no!  Angry Sem sama nase jezna, ker moram to sploh pisat. In me mori, da razmisljam, da je ocitno Moro nekomu napoti zaradi njegovega videza, ki je kakrsen pac je. A tudi ljudi, ki jih je narava ali poskodba prikrajsala za kaksen del telesa ne morete gledati? Se raje obrnete stran in si poskusate zbrisati njihovo sliko iz svojega spomina? Ali pa je problem denar, ki ga je Smetka porabila zanj? Ne vem, no.  Roll Eyes Dajte se rajsi obrnit stran tudi od Smetke in jo nehajte moriti z bedastimi domislicami, ki naredijo vec skode kot koristi. lp
Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #535 : ponedeljek, 14.05.2007 : 15:10:23 »

V Šiški že leta videvam psa brez ene sprednje tačke. In? Zakaj ne bi smeli invalidi živeti? Saj so ravno tako živa bitja kot mi. Razen Hitlerja ni nihče pobijal invalidov, mar ne?
Sorry, mi je dekl dvignl.
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #536 : ponedeljek, 14.05.2007 : 17:27:37 »

Upam samo, da se ne bo komu kje zataknil.

Eh, vidiš, ki ne gledaš prav na stvari. Prej ko se komu zatakne kje, prej bo mir.... vsaj pred enim!  Tongue Wink
Naj se vsem čimprej zatakne, da bo revež lahko u miru užival v svoji slavi  Cheesy Res je faca, čez vse!  Smiley
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #537 : sreda, 16.05.2007 : 15:13:36 »

Paprika in Morči = ena velika ljubezen, prijateljstvo,...  Cheesy
Prav prisrčna sta oba!  Smiley
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #538 : sobota, 19.05.2007 : 23:12:01 »

 Smiley  in ravno zato, ker  so z menoj  oblikovali sistem vrednot ljudje, ki jih je življenje kruto "zaznamovalo" v njihovo drugačnost mi ni težko obiti tistih "zdravih" brez pomanjkljivosti ,da mi ga  ja  ne bi  izničili.Drugačnost in raznolikost prepojena z notranjo lepoto nas dopolnjujeta in oblikujeta v srečno celoto.Pozdrav Morčiju in vsem njegovim.
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #539 : četrtek, 31.05.2007 : 21:14:49 »

Meni je bilo tudi danes težko.....spoznala bom bogega Morčija. Huh
In potem pride ven ta čudoviti kuža, sicer previdno, ampak se je le prišel počohati, prešnofati, pofirbcati in potem hitro nazaj v varno zavetje hiše.

Ta trenutek mi ni več težko - ker sem videla, da je Morčiju prav fletno in da je točno tam, kjer si želi biti - ob nekom, ki ga ima strašno rad.

Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 50   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Meni je danes težko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines