mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:12:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Meni je danes težko
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 50   Dol
Natisni
Avtor Tema: Meni je danes težko  (Prebrano 200803 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #540 : petek, 01.06.2007 : 12:17:01 »

En nakulirani pozdrav od Mora in Nine. Cool Cool

http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/Q4ezLHuQkoOeYMc7.jpg
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #541 : petek, 01.06.2007 : 12:40:14 »

Tole je pa slika za koledar! Ful sta faci!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #542 : sobota, 14.07.2007 : 22:14:24 »

Moram pogledat v SSKJ, če ni lajna slučajno čisto ista reč kot Polona. Vsaj počutim se tako vsakič, ko se mi zdi, da moram z vsemi razpoložljivimi sredstvi branit Morov obstoj. Kaj vas briga, vse vas, ki vse veste in vse znate... za enega Mora? Pa dajte že živet naprej... jaz sploh ne vem več, da je kaj drugače z njim. Razen tu in tam kdaj, ko mu pomagam očistit njegovo malo drugačno surlico. Je komu kruh odžrl, je kaj narobe, če je tu? En velik srček je in tule ne bi bilo tako kot je brez njega.
In ej, prav neverjetno, res  n e v e r j e t n o, Morči že od prvega dne dalje povsem sam poskrbi za to, kdaj in koliko bo sit. A mogoče jaz grizem namesto njega?





Logiran

steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #543 : sobota, 14.07.2007 : 22:47:44 »

Car Cheesy
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #544 : sobota, 14.07.2007 : 23:51:23 »

Eh, Smetka, takšnim kot pišeš zgoraj se samo sama pri sebi nasmehni in čohaj Morčija še v mojem imenu, ker je res cuker in prav rada bi ga spoznala v živo Kiss

Lepotec!!! Cheesy
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #545 : nedelja, 15.07.2007 : 08:50:56 »

Hvala bogu, da Mor ni naletel na katerega od tistih, ki so tako hudobni, da mu ne privoščijo, da ima sedaj končno takšno življenje kakršnega bi vsaka žival morala imeti, če ne bi bilo brutalnih dvonogih zveri na tem svetu.
Polona, ne sekiraj se zaradi lupin brez duše. Uživajta z Morom in daj mu še v mojem imenu en velik koš  Kiss, drugega pa zate.
l.p.
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #546 : nedelja, 15.07.2007 : 09:07:34 »

Moram pogledat v SSKJ, če ni lajna slučajno čisto ista reč kot Polona.
Roll Eyes po moje maš pa ti kašno staro izdajo in notri ni vseh razlag  Roll EyesWink

Eh... jaz se tudi že dolgo sprašujem, kaj hudiča imajo ljudje od tega, da se tako vneto ukvarjajo z drugimi?HuhHuh? Pismu... a ste pol siti? A vam kaj steče na TRR?Huh Ej...  Shocked Pa kaj vas briga kaj počne kdo, dokler no škodi vam?Huh Politika je za take vseznalce, ki so prebrali skoraj celo knjigo in požrli vse znanje sveta. S politiko se ukvarjajte (mislim za hobi, upam, da ne "zares"). Malo se v ogledalo poglejte..... pa na svoje otroke, da ne bo treba varsnostnikov že v osnovih šolah.... eh... 
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #547 : nedelja, 15.07.2007 : 10:30:24 »

Vsi ti "gobci" bi ga morali videti v živo in kmalu bi ugotovili, da je bilo edino pravilno, da je ostal na tem svetu. Je res eno prisrčno bitje, ki ima samo eno majhno lepotno napako. Ja, dajmo iztrebit vse take, ki ne ustrezajo standardu, a ne..... Undecided
Pišuka no....dajte se res brigati zase.  Angry
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #548 : nedelja, 15.07.2007 : 10:42:00 »

kot jaz razumem, se ljudje vtikajo (oz. izrekajo) kao ''v morovem interesu''. njemu naj bi bilo v interesu, da je evtanaziran, ne pa da se ubogi revež tako silno matra, ves pohabljen in nesposoben samostojnega življenja...  Roll Eyes
najbolj všečno pri vsem tem je, da take otresajo ljudje, ki ga še nikoli v žviljenju niso videli. razen na slikah.

zame je to tako zelo mimo, da bolj ne bi moglo bit. in taka stališča izražajo mnogi, še več pa jih je modro tiho, si pa to pri sebi mislijo. žal so med njimi tudi deklarirani ljubitelji živali...

ne vem, zakaj bi polona mogla komu kaj dokazovat. lahko bi mora razstavljala kot so razkazovali pred stoletji človeške ''spačke'', da bi nekomu nevemkaj dokazala. moro je sicer toliko zacelil psihične rane, da bi to prenesel. ampak osebno silno upam, da se za kaj takega nikoli ne bo odločila. morova zgodba je lahko poučna (živali s posebnimi zgodbami, ki normalno zaživijo), ne bi pa smela nikoli postati torišče nekih pametovanj ''kar tako''.

poleg tega osebno menim, da je moro strašno srečen kuža. uspel je svoje nežnosti in navezanost razširiti s polone tudi na druge osebe, kar je še zadnja stopnička v ''normaliziranju'' njegovega dojemanja sveta. fino bi bilo, če bi se ''normalizirali'' tudi zlobni jeziki, ki si dajo toliko opraviti okoli njega. morda bi se lahko namesto tega ukvarjali s prebivalci kakšnega drugega, še zdaleč ne zglednega zavetišča, in pustili morotu njegovo idilo na horjulskem hribčku?

ali na kratko: je vesel, živi od briketov, tu in tam si privošči ''žvakice'', podi se s psi in izsiljuje cartanje (non stop). in nič ga ne boli. torej lahko svoja zanimanja prenesete na koga drugega, za katerega tu navedeno ne velja?
Logiran
mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #549 : nedelja, 15.07.2007 : 14:06:40 »

Morči je en velik srečen srček. Vsi tisti,  ki majo kaj proti pa naj se ugriznejo v svoj predolg jezik Grin
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #550 : četrtek, 19.07.2007 : 09:51:37 »

Tole sicer nima neposredne zveze z Morčijem, ne vem pa če naj za tole odpiram novo temo. Naletela sem namreč na tale video (malček traja, da se stran naloži, ampak se res splača počakat! )

Mogoče bo komu, ki se sprašuje o smiselnosti reševanja poškodovanih psov pa le ratalo jasno, da je včasih še kako smiselno to počet! Tudi za tiste, ki v tistem trenutku še nimajo doma. A se res komu zdi, da kuža iz vida trpi v življenju?
Ej, Smetka mogoče moraš pa video posnet Wink
 
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #551 : četrtek, 19.07.2007 : 14:40:45 »

Bravo Sleepy  Wink
Točno o takem izumu je razmiljal moj brat, ko so NO odpovedovale zadnje tace..pa žau ni prišlo do realizacije  Cry

Se splača, sem prepričana  Smiley
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #552 : četrtek, 19.07.2007 : 16:13:17 »

Hvala Sleepy za ta video, si mi polepšala dan  Smiley
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #553 : četrtek, 19.07.2007 : 18:04:21 »

iiii hvala Sleepy Grin Tista z muciko je bla najboljsa. Kak sta srckana. Aja glede na to da je to Morcijeva tema, mu posiljam enga lupcka Kiss
 Ze komaj cakam da ga spoznam.
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #554 : četrtek, 19.07.2007 : 22:52:15 »

 Cheesy Z veseljem! Upam da še kdaj  Cheesy

Sem pa pred nekaj leti (kašnih 5 al kaj takega) res v trstu vidla kužka na podobnem vozčku, samo da tisti je mel tačke. Je rpav veselo tekal od drevesa do drevesa.  Cheesy

Mogoče so NOji sicer malce veliki in težki, ampak rešitve se vedno da najt  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 50   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Meni je danes težko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines