mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 09:24:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: ALI LAHKO GRE Z MANO?
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: ALI LAHKO GRE Z MANO?  (Prebrano 13870 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
chilly
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 131


« Odgovor #15 : sobota, 30.12.2006 : 11:06:02 »

Bova šla jutri preverit k Sosedu... ampak, mislim, da ne bova njabolj dobrodošla. Živim namreč v majhni občini in pomoje še nikoli niso videli, da bi kdo prišel s kužkom (sploh čivavo ki je super) na kavo ali v trgovino. V velikih mestih se vam bolje godi z vašimi kosmatinčki Wink


Sploh čivavo ki je super... hotela sem napisati da je super majhna in da ljudje tega niso navajeni, pa mi je beseda "majhna" ušla. Se opravičujem, upam, da ne bo kdo hud in da ne boste rekli da mi drugi psi niso všeč. Rada imam vse pse, seveda pa imam svojega najrajši Wink

Marko hvala, bova pozorna tudi na kakanje, da ne bo problemov Smiley
Logiran
MIŠA
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 53


« Odgovor #16 : sobota, 30.12.2006 : 11:30:04 »

Kalsang, popolnoma se strinjam glede tistega, da bi bil vstop pogojen na vzgojenost in ne na velikost. Npr. k meni je prišla kolegica s svojo psičko, ki je majha (pudelj) in mi je stanovanje obrnila na glavo. Skakala je povsod, po kavču (ok, moj gre tudi gor), po omarah, televizorju, po hounijski mizi, name je renčala, ker je čuvala posodo s sadjem, ki je bila v kuhinji. Jst sm sam oči vn metala Shocked Shocked Shocked, pa tok sm bla živčna. No in takšna psička bi bila zaradi svoje velikosti verjetno marsikje dobrodošla, kejer moj vzgojeni kuža nebi bil.

Moram pa povedat, da nisva bila še v nobenem lokalu zavrnjena. Jaz vedno vsprašam, če greva lahko notri in ni nikoli problema, včasih mi kakšen reče, da lahko, če je priden.  Cool Cheesy Cool
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #17 : sobota, 30.12.2006 : 11:52:02 »

Kako pa je na takšno vedenje reagirala lastnica pudljice? Saj takšen pes ni za nikamor...
Logiran
MIŠA
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 53


« Odgovor #18 : sobota, 30.12.2006 : 12:08:22 »

Prav imaš! Wink

Ona se ja samo smejala in je rakla, da to dela, ker bi se rada z mojim igrala. Najprej mu je bila sicer všeč, ko mu je pa začela po glavi skakat, se je pa raje umaknil.

Pa še rekla je, da so jo verjetno malo preveč scrkljali. Jaz sem ji pa pasjo šolo svetovala.
Vem, kaj je scrkljan pes, saj ga imam, njena pa ni vzgojena. Kater pes bi pa ubogal, če se lastnik smeji in mu lepo reče, da zdej se naj pa res malo umiri?! Shocked
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #19 : sobota, 30.12.2006 : 12:14:12 »

Ja, potem so pa rezultati takšni...  Roll Eyes

 Ampak da čuva skledo sadja na mizi?  Shocked Mislim, katastrofa...  Lips Sealed

Tole ni več za pasjo šolo, ampak za pasjega in predvsem človeškega psihologa.  Wink

Moram reči, da si bila zelo prijazna. Jaz bi ju postavila pred vrata, oziroma bi me pri tem verjetno prehitel moj dragi...  Cool
Logiran
MIŠA
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 53


« Odgovor #20 : sobota, 30.12.2006 : 12:20:21 »

Tudi sam sem bila začudena nad mojo potrpežjivostjo! Grin
Še Bak se je umaknil v spalnico. Huh
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: ALI LAHKO GRE Z MANO?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines