mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 04:52:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Petarde so prepovedane!
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 36   Dol
Natisni
Avtor Tema: Petarde so prepovedane!  (Prebrano 129148 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #345 : četrtek, 10.12.2009 : 08:25:31 »

Naša se ne boji pokov, čeprav moram priznat, da meni pa ni prijetno in drugim psom/mucam/divjadi zagotovo tudi ni.
Še nikoli nisem vrgla nobene petarde in mi je vse skupaj zelo odveč. Tudi če malo poči.  Sad
V bistvu sploh ne vidim smisla ne v petardah ne v ognjemetu in imam zelo slabo mnenje o ljudeh, ki se na ta način zabavajo. Roll Eyes
Naslednji dan je pa potem čisto vse nasvinjano od tega.
Jaz bi vse skupaj za vse generacije prepovedala prodajat in metat. Ja, konzervativna sem.   jezen
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #346 : četrtek, 10.12.2009 : 09:31:30 »

Pri nas na dolenjskem (vsaj v naši vasi) ni počila še niti ena petarda.  Smiley Bučko se pokanja izredno boji, Pika malo manj od njega...ni ji pa prijetno, seveda. Zato bomo novo leto dočakali vsi skupaj na postelji, tudi oba mucka.  Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #347 : četrtek, 10.12.2009 : 20:37:32 »

Pri nas že drugi dan dopoldan poka kot na ruski fronti.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #348 : četrtek, 10.12.2009 : 23:06:46 »

Hehe, Yo, kaj si pa šla iz savca.  Cool Pri nas (zelo presenetljivo) še prav nič ne poka.  Afro
No, Timi se pokanja itak nikoli ni ne vem kako bal (je le lovska pasma, ki ima na vzrejnem preverjanje streloplahosti), zdaj pa itak praktično nič več ne sliši. Kaj bodo mački rekli, bomo pa še videli.  Undecided
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #349 : četrtek, 10.12.2009 : 23:12:05 »

Ojoj, bogi, a ne sliši več.. Cry To se mi zdi pa hudo. Pa tak cukrček lepi je.. Kiss

Ja, moj Sacha se tudi boji petard, pa še pri sosedih jih prodajajo in potem mulci kar naprej pokajo.. Angry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #350 : četrtek, 10.12.2009 : 23:13:16 »

Naša Missy bo tudi boga v decembru Sad
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #351 : četrtek, 10.12.2009 : 23:56:27 »

Ojoj, bogi, a ne sliši več.. Cry To se mi zdi pa hudo.
Eh, v bistvu sploh ni hudo. Za njega itak ne, zame pa samo toliko, da se zavedam, da moram bolj pazit nanj. Odpoklic (seveda  Roll Eyes) ne deluje več, torej je spuščen res samo na 100% varnih površinah.

Tudi vidi slabše.

Ampak teh normalnih starostnih težav jaz ne jemljem kot nekaj zelo slabega - pač pa kot čisto normalen del življenja.
Ko je bil mlad, odpoklic ni bil OK, bil je preživahen in vlekel je na vrvici, pa še kaj. Zdaj so problemi drugačni, ampak v bistvu manjši. Wink
Ne vem, no. Se mi zdi, da moraš sprejeti vse mladostne in ravno tako vse starostne pasje probleme tisti dan, ko psa pripelješ domov. Mene bolj kot gluhost in slepota, ki njega ne motita prav nič, matrajo njegove bolečine. Zaenkrat niso prehude - in pravzaprav - katerega starejšega človeka pa nič ne matra? Tudi to je del življenja.
Se pa ne koncentriram na to; rajši razmišljam o tem, da bi ob mladem, nadživahnem ZP-ju zelo težko imela v bližini otroka... Zdaj pa zgledamo takole (pa se opravičujem za OT, vem, da nima veze s petardami, ampak bi rada Lynn razložila, da starost sama po sebi še ni grozna).

[attachment deleted by admin]
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #352 : petek, 11.12.2009 : 06:50:51 »

tudi jst - sori za ot, ampak ne morem, da ne bi: ej, ti blaženi malček! Cheesy Kiss
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #353 : petek, 11.12.2009 : 07:27:49 »

Kako lepo!!!!  Cheesy Cheesy
Jaz bi tudi rada enkrat imela takle šopek knedlov   Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #354 : petek, 11.12.2009 : 07:35:16 »

S Flipijem bo malo vec dela, kar se umirjanja tice, kot je bilo z Rokijem, ker ga petarde in poki kr spravijo iz tira. Zadnjic je nekdo v daljavi raketo spustil. Sem ga imela na flexiju in hodil je nekaj metrov za mano. Ko je slisal raketo, se spusti v dir lajajoc, s taksno hitrojstjo, da sem ze studirala cigov pes je to Roll Eyes in seveda ugotovila, da moj, ko je strika zmanjkalo. Vsi poki so za ustrahovat nazaj, ce vprasas Flipa . Angry
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #355 : petek, 11.12.2009 : 10:52:27 »

S Flipijem bo malo vec dela, kar se umirjanja tice, kot je bilo z Rokijem, ker ga petarde in poki kr spravijo iz tira. Zadnjic je nekdo v daljavi raketo spustil. Sem ga imela na flexiju in hodil je nekaj metrov za mano. Ko je slisal raketo, se spusti v dir lajajoc, s taksno hitrojstjo, da sem ze studirala cigov pes je to Roll Eyes in seveda ugotovila, da moj, ko je strika zmanjkalo. Vsi poki so za ustrahovat nazaj, ce vprasas Flipa . Angry
Uf, tole je pa kot naša Ajša...Švrki se pokanja boji, enako kot pri nevihti in grmenju se trese in hiperventilira. Ajša pa se boji, ampak nč trese, je treba pa fejst lajat in renčat...Švrki pa zraven pritegne. In ne nehata zlepa. Enega utišam, pa drugi naprej prepeva.
Jaz si sploh ne predstavljam, kako bomo tole zdržali. Mi že zdaj sosedje težijo zaradi lajanja, pa le sem in tja kakšna poči. Živimo pa nasproti srednje šole, mulci pokajo ko gredo v šolo in ko gredo domov ( za povrh dvoizmenski pouk ).
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #356 : petek, 11.12.2009 : 11:24:39 »

Ne mislite, da ko streloplah pes ogluši, da potem bo pa v redu. Figo freško. Poke vseeno zazna in smodnik zavoha. (preverjeno)
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #357 : petek, 11.12.2009 : 11:35:10 »

Ostalo pirotehniko bi pa tudi lahko prepovedali!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #358 : petek, 11.12.2009 : 11:57:30 »

Včeraj zvečer sem opazovala reakcije pri nas, ko je nekdo v daljavi izstrelil par raket. Je bilo daleč, toda slišalo se je, ker smo visoko nadstropje. Torej, Mila je le mrdnila z ušesom in spala naprej, sploh je ne gane. Meli je pa takoj stopil v pozo "pozor" in neznanega povzročitelja glasno nahrulil. Jaz sploh psa ne rabim, ker on nalaja vse, kar dela hrup, vključno s sosedi, ki se pogovarjajo pred dvigalom. Cheesy
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #359 : petek, 11.12.2009 : 12:33:04 »

Mi tudi dokler smo noter nimamo problemov sploh. Če so res tiste glasne petarde potem gre Yin do okna pogledat kaj se dogaja, drugače reakcij ni od nikogar drugega. Zunaj je podobno pri manj glasnih petardah. pri res glasnih, tistih, ki še mene totalno spravijo iz tira in mi potem zvoni v ušesih ... so druga pesem, čeprav reakcija spet ni tako huda in je zelo kratkotrajna. Me pa vedno skrbi, da bo petrada padle kje prblizu in bo potem prišlo do poškodbe.

Priznam, nisem šla brat cele teme ampak ali se mulce lahko prijavi, če pokajo v nedovoljenem času? in komu?  Tu zraven je srednja šola in med glavim odmorom je to trenutno glavna zabava.
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 36   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Petarde so prepovedane!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines