mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 02:07:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Ruski hrt-Borzoj - čvek
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ruski hrt-Borzoj - čvek  (Prebrano 30436 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zala
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #15 : torek, 22.07.2003 : 08:38:59 »

hej! Wink

-ok. 700evrov je res kar nekaj al če pogledaš kako "slabe" mladiče oddajajo za kakšen denar je to za rodovniškega psa dokaj dostopno...pa mislim da ma dobre starše...
pa kuža bi bil razstaven....pa agilitiy pa to...
-ja o nakupu kar resno razmišljam....samo me malo skrbi...kak bi blo doma...če bi bil sam z mamo in sestro..... Cry-se mi že smili....he he.....saj bi ga vzela s sabo v lj....pa mislim da ne bo šlo...premalo stanovanje
lahko bi bil doma.....sem htela prej vzeti ponovno dobermana...pa je mami rekla da ga ona ne bo "vzgajala" ker je to preveč zahtevno pa to....al mislim da bi borzoja vzela...kr mislim da je lažje z njim kak z dobermanom...sicer pa je tu še sestrica tak da.....
-zaj mi še more lastnica povedat sam kak se razumejo z drugimi psi....zaradi mery

lp Kiss
Logiran
Caterpillar
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 107


« Odgovor #16 : ponedeljek, 28.07.2003 : 01:07:42 »

Zala eno vprasanje:
A to kupujes psa za mamo in sestro ali zase?

LP

Logiran
Zala
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #17 : ponedeljek, 28.07.2003 : 15:53:39 »

Kuža bo...hmmm... moj....sam ne bo živel z mano v lj. ampak pri mami ( v ljutomeru)....tak da ne bo sam moj tko ko mery......ampak bo družinski....no ja....!!!

ker se mi lastnca psarne ***** nič ne oglasi bi prosila vas da mi vi poveste kak se borzoji (lahko hrti na sploh) razumejo z drugimi psi?!
Logiran
kajci
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #18 : torek, 29.07.2003 : 12:45:27 »

Z drugimi psi v "krdelu" se ponavadi dobro razumejo. Veliko ljudi ima npr. po dva hrta. Ali pa druge pasme skupaj s hrtom.

lp
Logiran
Zala
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #19 : torek, 29.07.2003 : 18:06:28 »

ja vem da jih majo po navadi 2skupej...al za to kak bi se pa razumeli z dogo pa ne vem...saj če bota že na začetku skupej pa če ju bom navadila eno na drugo potem bo al?!
lp Kiss
Logiran
kajci
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #20 : sreda, 30.07.2003 : 11:50:11 »

Če ima doga rada druge kužke potem bo verjetno vse OK. Sigurno pa bo doga malo ljubosumna.

Veliko sreče!

lp
Logiran
Zala
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 41


« Odgovor #21 : sreda, 30.07.2003 : 12:52:44 »

mery ma rada kužke tak da verjetno res ne bo problemov....glede ljubosumnosti pa ne vem kak bo...!
mislite da bo dobro če bom mela 10 dni doma sosedovega hrta (whipet/a) k oni grejo na morje pa ga ne morejo met s sabo?! to bi bil dober test al?!

lp Kiss
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #22 : nedelja, 02.11.2003 : 22:31:36 »

Zala kaj si se odločla za borzoja? Me ful zanima...  Wink
Lp, Pia
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #23 : ponedeljek, 03.11.2003 : 21:50:22 »

Jaz bi pa mela eno prosnjo. A bi mi lahko kdo poslal sliko kakega (zazeljeno svojega) borzoja. Po moznosti kombinacije rjava z belo (tak da ma bel gobcek in malo belega med ocmi, hrbet rjav). Pa da bi bila velikosti ozadja  Wink, ker bi si ga dala za ozadje. Upam da ne zahtevam prevec.

LP, Ines
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #24 : torek, 04.11.2003 : 18:24:32 »

Bela01, nekaj lepih slikic je na googlu. Preprosto v iskalnik za slike vtikpas: borzoi in nastavis, da ti prikaze samo slike v velikosti ozadja
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #25 : četrtek, 06.11.2003 : 16:07:35 »

Vem in tiste kar so mi bile vsec ze imam. Bi pa mela kako slikco vasega psa oz. enega domacega.  Cheesy
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #26 : četrtek, 06.11.2003 : 17:30:16 »

No te pa ti bom jaz poslala kako domačo, samo da najdem čas  Grin
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #27 : torek, 11.11.2003 : 17:11:37 »

Ok jaz se vedno cakam na slikice  Tongue

Bi pa prosila ce ima katera se stevilko revije MojPes oktober 2000? Zelo zelo bi bila hvalezna ce bi mi katera skopirala tistih par strani na katerih je opisan Borzoj (pa ce katera ne bi imela slucajno tiste lepe slikice borzoja bi tudi mela  Grin). Prosim prosim. sme namrec poslala pismo na revijo da bi dobila to staro stevilko pa je nimajo vec na zalogi  Sad
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #28 : torek, 11.11.2003 : 22:20:48 »

Sorry obljubim da bom čimprej. Sem ti že zdaj htela poslat pa nimam več na računalniku, tak da moram med cdji poiskat. Kak pa to da se tako z animaš za borzoje? Z revijo ti pa žal ne morem pomagat.
Lp, Pia
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #29 : četrtek, 13.11.2003 : 19:49:08 »

Bomo zasebno. Slikiceee!!  Grin

Sicer tega hrta kaj dost ne poznam - razen od pripovedovanja drugih in z raznih opisov na straneh. Priznam da me je najprej pritegnila predvsem njegova zunanjost (vsec mi je tudi afganec (ta je vsec mami  Wink), vendar mi je ta bolj vsec). Pac po malem se zanimam, sprasujem, vendar ga v bliznji prihodnjosti sigurno ne nacrtujem. Po malem pa upam da ga bom cez kakih par let mela. Pri njih mi je vsec tista njihova ponosna drza, samozavest, samosvojost, kot macek...

Sliiikiiice!  Cool
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: Ruski hrt-Borzoj - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines