mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 17:09:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema  (Prebrano 85277 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #630 : torek, 27.12.2005 : 13:09:14 »

Kako imasta pa potem kompletna rodovniska imena, saj naj bi bila na eno crko a ne??
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #631 : torek, 27.12.2005 : 13:12:38 »

Kalsang Rinchen-Lhamo in Kalsang Rinchen-Pamo. Smiley

Ce si malo zvit, pred ime postavis se eno besedo in vse skupaj povezes z vezajem, pa imas vse na eno crko!

Rinchen-Pamo pomeni Dragocena junakinja, Rinchen-Lhamo pa Dragocena boginja. Priimek Kalsang pa pomeni Sreča. Vse skupa po tibetansko, seveda...

lp
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #632 : torek, 27.12.2005 : 13:16:00 »

Superca-ful dobra imena.
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #633 : torek, 27.12.2005 : 13:28:36 »

imena so ful lepa Cheesy
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #634 : torek, 27.12.2005 : 18:02:37 »

Joj kok je cukrček vaša punčka! Res lušna!Vam tut jst malček zavidam!Bi tudi jaz rada imela tako božično darilo!
Glede Tare,ki noče potrebo opravljat pa prov nč. No pr ns smo navajeni na papir(sam takrt ko je nuja), sam je Zeny tok navdušen nad snegom,da  bi bil kr naprej zunaj ,pa pride tut ves moker nazaj.Je ko ena velika kepa snega ko pride iz sprehoda!
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #635 : torek, 27.12.2005 : 19:48:31 »

Hej Kalsang - res imate lepi punčki; ful ful sta lepo obarvani; pa zelo lepi in veliki glavi imata. Bom jaz probala naštudirat to umetnost glede dajanja fotk na forum; pa bom (če mi bo uspelo Roll Eyes) prilimala fotki od tvojih punc. Tvoj avatarček je res srčkan; ampak sta na tistih fotkih še veliko bolj luškani.

Laguna - se pravi, da po sprehodu Zen rata čno-bel Shih Tzu - zgoraj temen, spodaj pa bel od kep ... Se mormo kaj vidt, zdaj ko je sneg!!!!

Sicer pa moja Lunca zganja prave norčije na snegu, neprestano laufa, najbolj je vesela, če ji mečemo kepe. Glede na to kako super palerinco imamo (čisto tanko, z "nogicami", nič je ne ovira pri hoji in teku), pa na srečo po sprehodih ni nič mokra, niti polna kep. Lani je bilo drugače, po treh korakih je postala kot sneženi mož, kepe so bile tako velike in težke, da sploh ni mogla hodit ...

No, Rozi je pa fina dama - in ni hujšega, kot da bi šla v globok sneg in se zmočila; ona hodi samo po spluženih potkah ...

Lp vsem Wink

P.S. A ste že kaj razmišljali kateri paket boste vzeli za uporabo foruma?
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #636 : torek, 27.12.2005 : 21:09:02 »

Hvala, Tia! Baje moraš fotke imet že nekje na netu in jih od tam prlimat na forum, jaz pa za enkrat še nimam spletne strani, jo pa moj brat tenutno ustvarja, tako da upam, da bo kmalu. Smiley

Jaz sem vzela midi paket...

lp
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #637 : sreda, 28.12.2005 : 08:45:59 »

Hi, hi, naša Lina je tudi sneženi možek Smiley pa se ne da motiti, ona divja naprej. Si bomo tudi mi mogli omisliti palerinco. Drugače ima pa tudi najraje da ji mečemo kepe, potem jih pa vsa ponosna nosi, sveda samo dokler ji ne razpadejo potem pa gleda kaj se sedaj dogaja da ni več njene igrače  Undecided

Tudi jaz sem vzela midi paket.

lpk
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #638 : sreda, 28.12.2005 : 09:51:35 »

jaz bom ostala kar na mini paketu.
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #639 : sreda, 28.12.2005 : 13:42:08 »

Ja Tia, Zeny je res črno bel shih tzu zgoraj črn spodaj bel,res je čist nor na sneg. Sicer imamo oblekco, samo je čist nesrečen v njej,tako da se tut premaknt noče nikamor! No sej počas se navaja,sam ko ga damo pa ven iz oblekce,se pa zapodi v največji sneg kar je možno in tolko časa "rije po njem"da je že čist izčrpan in potem ga je treba "reševat" iz snega,ker je gospod preveč zamtran! In seveda potem ne more hodit,neki časa še poskakuje kot zajec,sam potem tut to ne gre več in se usede in me sam gleda,kot no jst ne morem več-nesi me! Ja res se moramo zdj dobit ko je sneg,da vidm kakšne vragolije počne tvoja Luna!

Tudi jaz sem se odločila za midi paket,sam se morm še na  pošto odpravt,da use uredim!!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #640 : sreda, 28.12.2005 : 15:10:29 »

Evo, pa mi je ratalo naredit album. Slikice naših dvojčic in Tare si lahko ogledate na:

http://kalsang.moj-album.com/

Srečno novo leto vam želimo vsi kalsangovci!
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #641 : sreda, 28.12.2005 : 15:13:05 »

Beybke male fletkane - polupčki jih v mojem imenu, a prav Kiss
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #642 : sreda, 28.12.2005 : 15:15:22 »

Z veseljem!  Cheesy
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #643 : sreda, 28.12.2005 : 18:30:07 »

Pikici mejhni kok sta luškani! Je ena bol lušna od druge! Res sta cukrčka!Je pa najbrž  veliko veselja pri hiši a ne! Res sta lušni Ljubica ni kej.Take čist za pojest Wink
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #644 : sreda, 28.12.2005 : 20:37:05 »

Jaz sem pa danes mali princeski Lamo in Pamo videla v živo; čisto sta me začarali. Kiss Sta še večji lepotički, kot na fotkah; zanimivo je pa tudi to, da sta izjemno zvedavi in živahni; za pet-dnevne malčke to ponavadi ni običajno. Non-stop sta se plazile po posteljici ali pa greble za Tarine seske, lezli ena čez drugo, se stiskali, najbolj sta pa smešni, ko se skrijeta pod mamičin rep. Tara me je pa tudi totalno presenetila - pozitivno seveda Wink; res je prava skrbna mamica, hkrati pa je čisto "skulirana" in takšna, kot ponavadi; živahna, igriva, crkljiva. Vesela me je prišla pozdravit že na vrata, pa mi takoj nastavla ušeska - tam ji najbolj paše, da jo božaš. Potem je šla zrihtat malčici, pa se spet prišla crkljat ... Res pa je, da čim malo "zapiskata" takoj skoči k njima in ju pomiri in porihta. Res je enkratna mamica!

Malčici bosta pa res lepi; čudovito sta obarvani, imata krasno glavo, lepa teleščka ... Joj kaj bo šele ko zrasteta!!!! Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines