mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 17:24:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema  (Prebrano 85371 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #75 : ponedeljek, 13.12.2004 : 09:35:29 »

Na spletnih straneh Kluba za tibetanske pasme si lahko ogledata listo vzrediteljev in se pozanimata še pri kakšnem drugem, če oz. kdaj planira kakšno leglo.

*****

Pa še to, dolgodlake pse - sploh tiste z dvojno dlako, kar TT, ST, LA tudi so, je potrebno redno česati, sicer se zavozljajo in je potem vse skupaj muka za psa in tistega, ki češe. Včasih je pa potem edina rešitev striženje. Psička je potrebno navajati na krtačo takoj (čas česanja se postopoma podaljšuje), da kasneje ni problemov.
Če imajo ti psi dolgo dlako, jim jo je potrebno nad očmi spenjati, sicer lahko pride do okvar oči.
Logiran
Olly
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 273


« Odgovor #76 : sobota, 18.12.2004 : 23:10:24 »

a da kdo kako slikico gor od kakega shih-tzu-ja??
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #77 : ponedeljek, 20.12.2004 : 14:33:37 »

Na prejšni strani sem dala link od slikic shih-tzujev, tako, da lahko tam pogledaš.

LP Anja
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #78 : ponedeljek, 20.12.2004 : 21:29:19 »

jaz imam shih-tzujko in sem zelo zadovoljna z njo  Smiley češem jo pa dvakrat na teden,ker je dosti manj dela kot če jo npr. enkrat al pa dvakrat na mesec.

vesel božič in srečno novov leto
Logiran
ninka1
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24



« Odgovor #79 : sreda, 22.12.2004 : 10:37:13 »

Pozdravček!
Pri nas doma smo sicer imeli shihtzujko, vendar brez rodovnika! Sedaj je stara 8 let in na srečo do sedaj ni imela nobenih hujših zdravstvenih težav. Ne vem sicer, če je prav tipična, je pa naša Miša zelo mirna in nezahtevna psička. Moja mama si jo je zaželela, ko sem šla jaz študirat - da ne bi bila sama - sva se pa dostikrat skregali zaradi različnega pogleda na vzgojo.
Moja mama ni hotela miše nič učiti, češ, kaj bi jo mučili, bogo žvalco!!!Meni pa sej zdelo, da pes komaj čaka, da greva ven in vadiva osnovne vaje poslušnosti. Tako da, kar se mene tiče, je učljiv kuža, ki sicer ima svojo trmo in svoje muhe a se tudi odzove na prave prijeme.
Je precej plašen kuža ( vsaj naša miša) vendar tega ne bi pripisovala toliko pasmi sami, bolj se mi zdi problem slaba socijalizacija in vprašljiva kvaliteta vzreditelja in prvih stikov z okoljem.
Meni se zdi zelo primeren družinski kuža za tiste, ki imajo otroke, ker je igriv in hkrati ni zahteven. Dlako je pa treba pridno česati oz. mi smo našo miško pred poletjem ostrigli!
Lp ninka1
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #80 : sreda, 29.12.2004 : 09:44:09 »

boš dobila lepega shih-tzuja takega kot si želiš.  Sporoči mi, ko boš vedela kje ga boš kupila?  

Hej _anja_.....glede shih-tzuja se je pravkar razjasnilo...bo moral počakat še kako leto ali dve. Je mama od prijateljev, ki so si brezglavo nabavili psa za svojo petletno hčerko vzela dolgodlakega škotskega ovčarja....psa, o katerem nismo nikoli razmišljali, zaj pa smo se čisto zaljubili...no, shih-tzu še vedno ostaja v mojem srcu in bo postal član družine takoj ko bo mogoče...verjetno po koncu študija....
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #81 : sreda, 29.12.2004 : 21:28:46 »

Felina: Za svojo petletno hcerko Huh No, bo pa se treba malo pocakati ampak kdor caka docaka Wink Smiley

Mene pa zanima, kaka lezicsa imate doma za shih-tzuje? Kje najraje spijo?

LP aNJA
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #82 : četrtek, 30.12.2004 : 01:32:23 »

Najraje spijo na postelji :P z ostalimi ležišči se pa sprijaznijo ... :) :) :)
Drugače se pa najbolje obnese kakšen čim bolj mehek, velik polšter.
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #83 : nedelja, 02.01.2005 : 12:42:54 »

moja spi pri meni na postelji Smiley
kakšne gumice je treba uporabljat za čopke?
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #84 : torek, 18.01.2005 : 23:56:25 »

Mogoče pa ga boš celo lahko kupila od Anite. Sporoči mi, ko boš vedela kje ga boš kupila? Torej ga želiš z rodovnikom?



OK, po globokem pogovoru s samo sabo sem se brez zadržkov  odločila, da si nabavim shih-tzuja, da bo z mano povsod.......tak da razstava je bla plodna, pogovor z Anito tudi in rezervirala sem si samčka. Ta teden jo bo verjetno dala parit in upamo na najboljše....da bo kakšen samček v leglu

Komaj čakam!!!!!!!!!!!!!!!!!
LP
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #85 : sreda, 19.01.2005 : 15:59:29 »

OK, po globokem pogovoru s samo sabo sem se brez zadržkov  odločila, da si nabavim shih-tzuja, da bo z mano povsod.......tak da razstava je bla plodna, pogovor z Anito tudi in rezervirala sem si samčka. Ta teden jo bo verjetno dala parit in upamo na najboljše....da bo kakšen samček v leglu

Komaj čakam!!!!!!!!!!!!!!!!!
LP

Kako sem vesela zate. Ja včeraj se je Kory parila. Tudi jaz že nestrpna pričakujem njeno leglo. Jaz pa upam, da bo imela samičko kakšno v leglu Smiley  Kako pa je zdaj z dolgodlakim škotskim ovčarjem? No ampak to ne spada v to temo, tako, da mi lahko poveš na zs.

LP Anja
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #86 : sreda, 19.01.2005 : 19:26:14 »

Kak mi naj rata v miru sedet in čakat, da bom vedla, če je sploh breja....groza.....potem pa spet čakat, da vidim ali bo samček v leglu...joooooooooooooooooojjjjjjjjjj Grin
Full stiskam pesti........
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #87 : četrtek, 20.01.2005 : 12:32:35 »

Kak mi naj rata v miru sedet in čakat, da bom vedla, če je sploh breja....groza.....potem pa spet čakat, da vidim ali bo samček v leglu...joooooooooooooooooojjjjjjjjjj Grin
Full stiskam pesti........

Tudi jaz ne vem kako bom vzdržala! Bom držala pesti za obedve Grin

LP Anja
Logiran
JasminaN
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 3


« Odgovor #88 : petek, 21.01.2005 : 20:53:55 »

14. januarja je psička Tia skotila 6 mladičkov- 3 fantke in 3 punčke. So zelo lepi in pridno papajo in rastejo.
Tia je prava sestrica od Čiče in polsestra od Sonče.
Je zelo skrbna mamica.
Ogled psičkov je možen v začetku februarja.
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #89 : sobota, 22.01.2005 : 14:03:51 »

Citat
14. januarja je psička Tia skotila 6 mladičkov- 3 fantke in 3 punčke. So zelo lepi in pridno papajo in rastejo.
Tia je prava sestrica od Čiče in polsestra od Sonče.
Je zelo skrbna mamica.
Ogled psičkov je možen v začetku februarja.

Ali imajo rodovnik?  Smiley

LP Anja
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines