mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 03:39:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema  (Prebrano 85480 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #15 : ponedeljek, 01.12.2003 : 20:09:10 »

se mi zdi da smo pred sestimi al sedmimi leti kupli shih-tzuja pr istem vzreditelju pa je meu rodovnik.na zalost je zbezau-al pa ga je kdo ukradu Cry Cry ja,taka sm bla pa jst se par mescev po tem ko smo ze opustili iskanje psicka  Cry
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #16 : nedelja, 04.01.2004 : 16:02:16 »

emm...se lahk javite vsi k mate shih-tzuje,tko da vidm kok nas je na tem forumu...jst sm prva  Grin Grin pa se neki me zanima...a vase shih-tzuje moti ce jih po dlaki na bradi slatate?men je ful dobr ko gre srecki to na zivce pa se pol kr igrat zacneva ce jo mal po bradi poslatam  Grin
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #17 : ponedeljek, 23.02.2004 : 12:45:00 »

kero hrano dajete vasim shih-tzujem in s kaksnimi glavniki jih cesete?pa se,ce jim copke delate me zanima.
Logiran
Eri
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #18 : torek, 06.04.2004 : 17:00:41 »

živjo! mene pa zanima če kdo pozna katerega koli človeka iz slovenije ki ima shih-tzuja s popolnoma črno dlako?Huh?
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #19 : sobota, 17.04.2004 : 15:01:00 »

moj jo je imel (ce odstejemo bel flek na čelu) Grin
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #20 : nedelja, 02.05.2004 : 11:54:01 »

oj!imam en mali problemček...moja shih-tzujka ima namreč dolgo dlako (pa se bojim da bo mogla spet pod škarje) in je zelo nemirna ko jo česem.stara je dve leti in pol,pa me zanima kako naj jo zdaj navadim na česanje.res je ne bi rada spet postrigla-shih-tzuji so mi zelo lepi,vendar so lepši z dolgo dlako kot  s kratko.kar ne morem verjet ko nekateri pravijo,da njihov pes uživa v česanju.
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #21 : nedelja, 02.05.2004 : 14:05:17 »

O tem, kako navaditi na krtačenje, si preberi na:
http://www.mojpes.net/forum/index.php?board=19;action=display;threadid=1094.


NE JO OSTRIČI!! Roll Eyes Tongue


lp
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #22 : nedelja, 02.05.2004 : 23:22:03 »

saj zato sprašujem ker je nočem ostrižt  Wink ko je pa tako lepa z dolgo dlako...ampak vozli ne pašejo preveč  Grin
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #23 : sreda, 12.05.2004 : 17:49:05 »

Zivjo!
Majchi a shih -tzuji res ne puscajo dlako.To me zanima ker nekateri trdijo da jo drugi pa da ne.LP Grin
Logiran
Spelaa
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #24 : nedelja, 16.05.2004 : 11:04:06 »

Zanima me,  koliko stane pes Šicu. Koliko naj bo stra, ko ga kupim, saj imam 11 pa pol let, kakšne so njegovr navade, kaj rad počenja, kakšen spol nj izberem... Pa tudi, če ima ta pes rad otroke. Prosim vas, če mi lahko svetujete
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #25 : sreda, 19.05.2004 : 20:36:09 »

moja shih-tzujka spušča zelo malo dlake ampak samo ko jo menjuje.drugače med letom ne spušča čisto nič.je pa pomembno da jo dovolj-krat skrtačim in tako odstranim odmrlo dlako (še posebej pri menjavanju).nisem dosti starejša od tebe (imam 13 let pa pou) Spelaa,pa ti vseeno lahko kaj povem iz svojih izkušenj.mi smo za našega dali okoli 50.000 sit.kupili smo ga pri tonetu hočevarju v okolici ljubljane-spet sem pozabla kje točno.meni se zdi da je boljše če psa kupiš pri vzreditelju,ne v trgovini.ko smo ga kupili je bil star 2 meseca,prvi pes (tudi shih-tzu) pa 3 ali 4 mesece.navade...je len Smiley hitro učljiv,raje se igra z mano kot z drugimi psi (vsaj moj).glede spola je pomojem vseeno...mogoče zaradi mladičev raje samčka ampak jaz sem imela samčka in zdaj imam samico,pa ne opažam razlik.moja kužka ima zelo rada otroke.rada je v naročju  Grin in gre k vsakemu ki jo hoče pobožat.ko je pes še mlajši,je treba malo pazit da preveč ne začne lajat ob zvocu.mi na to nismo preveč pazli in zdaj mamo probleme ko pozvoni na vratih  ker jo skoraj ne moremo pomirit Roll Eyes kaj naj ti še povem...če nimaš časa za krtačeje  psa postriži...jaz sem na srečo uspela uredit te vozle in zdaj jo ne bo treba postrižt...aja pa na krtačeje moreš psa navajat že od malega da potem nimaš problemov (jaz sem bla malo lena in zdaj se to pozna  Wink ) sej upam da mi jo bo zdaj uspelo navadit na krtačenje.to bi blo vse...pa upam da ti bo kaj pomagalo.poglej še malo po internetu-zadnjič sem jaz nekaj iskala o shih-tzujih in sem našla eno dobro stran.drugače imaš pa tudi na tej strani nekaj o tej pasmi se mi zdi...lepo se imej
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #26 : sreda, 07.07.2004 : 23:27:58 »

majchi:Ima tvoja psicka rodovnik Huh
lp,Pia
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #27 : sreda, 07.07.2004 : 23:34:09 »

Kdo ve ali še ima Tone Hočevar isto telefonsko številko? 041/673081

LP Anja

Ja, ima. Kaj misliš psa kupiti pri njem?  Huh


Lp
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #28 : četrtek, 08.07.2004 : 00:28:17 »

oi!
zakaj te to zanima ???kaj mi ga nebi priporočala??? Jaz namreč nič ne vem o gospodu Tonetu Hrušharju.

LP Anja
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #29 : četrtek, 08.07.2004 : 00:29:22 »

Oi!
ups sramzmotla sem se hočevarju sem mislila Smiley Smiley Smiley
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines