mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 16:13:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: weimaraner - čvek  (Prebrano 320397 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #30 : četrtek, 05.06.2003 : 13:10:58 »

En weimaranček je pod fotografijami psov. A je to mogoče ta ki je prišel v Slovenijo?
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #31 : četrtek, 05.06.2003 : 14:04:10 »

Točno tako ewchy, tale mali duhec (Thor) je sedaj v Portorožu doma.
bye
k.
Logiran
Breza
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 192


« Odgovor #32 : petek, 06.06.2003 : 17:24:12 »


Ooooooooooo...lepotec!  Cheesy

Najbolj pa mi je všeč tazadnja slikica!  Wink  Grin  Grin

Veliko lepih trenutkov z novim članom družine!  Smiley

B.
Logiran
kakky
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 16


« Odgovor #33 : torek, 10.06.2003 : 07:18:06 »

Zdravo!

Spet jaz, seveda...
Thor je nas kuza. Kot ze receno je prisel iz Italije, kjer imam manj tezav s komuniciranjem kot bi jih imel npr. v Nemciji (niht sprahe dojc).

V leglu je bilo 7 mladicev, od tega so bili stirje samcki. Ata Weim je Čeh, mati pa bolj zahodnjaške krvi. Rejka je sicer zelela nam oddati samicko, vendar je zaradi osebnih razlogov nismo zeleli. Kljub temu sem iz pogovora z njo izvedel, da je vse mladicke oddala, le eno samicko je obdrzala zase.

Kar po dobrem tednu dni vemo je, da je Thor zelo zelo lacen kuza, na kar nas je ze rejka opozorila. Paziti moramo, da se ne "nazre" prevec. Thor je tudi zelo zivahen in dojemljiv za okolico. Tudi morje in voda na sploh so mu kul - vceraj se je ze veselo pognal v morje  Smiley

Se kaj? Uff.. veliko je tega:) Vec drugic!:)

LP
Kakky
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #34 : petek, 27.06.2003 : 14:10:54 »

Dolgo ze ni bilo nobenega posta v to temo. Kako kaj mali weimarancek Thor? A uziva? Cheesy
Na strani mojpes.net sem pod oglasi zasledila da je v Sloveniji leglo weimarancev? A je to res? Mogoce kdo ve iz kod so lepotci?
Je mogoce kdo gledal oddajo O zivalih in ljudeh? Predstavljen je bil prekrasen weimaranec, mislim da mu je ime Bor. Res je ful lep in vsec mi je to, da se ta pticar ne oddaljuje prevec od svojega vodnika. Kirka, ker si lastnica weimaraca bi te ob tej priloznosti vprasala, glede na to da je to lovska pasma, ali ne zbezi tvoj kuza za kaksno sledjo v gozdu? Kako mu je pa ime ce ni skrivnost?
Joj sem vam zatezila z vprasanji. Prijetno prezivljanje vrocih dni z vasimi kosmatinci Tongue
Logiran
Breza
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 192


« Odgovor #35 : nedelja, 29.06.2003 : 18:08:40 »


Ewchy....praviš, da je v Sloveniji leglo weimerancev??! Pa saj ni niti ene psice, ki bi imela vzrejo dovoljenje in bi bila hkrati tudi sposobna za vzrejo....  :-/

Mogoče si pa mislila na leglo malih münsterlandcev...kaj?!  Grin

Tudi mali münsterlandec je luškan ptičar - vedno rjavo-bel, z nekoliko daljšo dlako....itd., itd. .....  za več podrobnosti pa bi bilo treba odpret nov naslovček.  Wink

Pri weimerancih pa žal še vedno čakamo nekoga, ki bi k nam pripeljal psičko, naredil vse kar se za vzrejo zahteva in tudi vrzejal.   Huh

Je pa tudi res, da legla weimerancev včasih ni prav lahko prodat... Tudi naš - do sedaj edini - vzreditelj iz Trzina je kar "jamral".  :-/

Lp, B.  Smiley
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #36 : nedelja, 29.06.2003 : 18:35:46 »


Breza res se pod oglasi nahaja tudi en za weimaranerje...poglej si sama Huh
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #37 : nedelja, 29.06.2003 : 18:55:11 »

ce je res, da  v sloveniji ni samic z vzrejnim dovoljenjem smo pa res nizko padli. Kaj si mozakar ****ni mogel izmisliti vzreje rdecih ribic, ki so sigurno bolj trendy? Res smo majhni!!!!!!!!!!

lp
k.
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #38 : ponedeljek, 30.06.2003 : 07:19:14 »

Jaz tudi najprej nisem mogla verjeti ko sem videla oglas, saj se spomnem da ste pisali da v Sloveniji ni psicke.
No pa sem kontaktirala z g. Igorjem, ki ima leglo in mi je se poslal sliko psicke. Mladicki bodo za ogled cez kaksen teden. Je pa iz ***. Pozna kdo  Huh
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #39 : ponedeljek, 30.06.2003 : 08:30:05 »

Kako se pa ta g. Igor pise?
Logiran

kakky
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 16


« Odgovor #40 : sreda, 02.07.2003 : 07:34:31 »

Zdravo!

Thor se ima dobro. Raste kot kopriva in vse bolj radoveden je. Skopal je tudi ze nekaj manjsih lukenj, malce je nacel en vogal stanovanja, med zrtve stejemo tudi moje natikace. Tasca se ze boji za svoje roze... Grin
Nas Thor je eno samo veselje Smiley

LP

Citat

Dolgo ze ni bilo nobenega posta v to temo. Kako kaj mali weimarancek Thor? A uziva? Cheesy
Na strani mojpes.net sem pod oglasi zasledila da je v Sloveniji leglo weimarancev? A je to res? Mogoce kdo ve iz kod so lepotci?
Je mogoce kdo gledal oddajo O zivalih in ljudeh? Predstavljen je bil prekrasen weimaranec, mislim da mu je ime Bor. Res je ful lep in vsec mi je to, da se ta pticar ne oddaljuje prevec od svojega vodnika. Kirka, ker si lastnica weimaraca bi te ob tej priloznosti vprasala, glede na to da je to lovska pasma, ali ne zbezi tvoj kuza za kaksno sledjo v gozdu? Kako mu je pa ime ce ni skrivnost?
Joj sem vam zatezila z vprasanji. Prijetno prezivljanje vrocih dni z vasimi kosmatinci Tongue
Logiran
KARMEN
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 350


« Odgovor #41 : sreda, 02.07.2003 : 07:54:07 »

Ali ni ta gospod Igor slučajno preprodajalec psov, ki jih pripelje iz Italije?
Logiran
KARMEN
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 350


« Odgovor #42 : sreda, 02.07.2003 : 12:30:54 »

Sem že ugotovila! Baje, da sta oba starša rodovniška, vendar psička nima vzrejnega dovoljenja, tako da mladički nimajo rodovnika. Prijateljica je enega rezervirala.
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #43 : sreda, 02.07.2003 : 15:02:28 »

Karmen!

Svetuj prijateljici naj razmisli. Ce psica nima vzrejnega, mora zagotovo obstajat en razlog. Kaj pravis?

lp
k.
Logiran
KARMEN
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 350


« Odgovor #44 : četrtek, 03.07.2003 : 07:33:00 »

Sem že opozorila prijateljico, naj bo previdna. Lastnikovo pojasnilo je, da je ni imel namena pripuščati(uporablja jo za lov). V to ga je prepričal lastnik samca, ki ga tudi razstavlja. Zato sem svetovala prijateljici, naj se pogovori tudi z njim. Upam, da bo vse v redu. Baje, da je tudi cena zmerna, ona pa si itak želi psa kot družabnika in ga nima namena razstavljati, niti pariti.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines