mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:36:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kranjska rotvajlerka Dakar
Strani: [1] 2 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kranjska rotvajlerka Dakar  (Prebrano 30420 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : četrtek, 14.09.2006 : 10:51:09 »

Iskat sem šla Dakar, stara je cca dve leti in pol, breja, lačna in žejna. Okoli vratu je imela prav na tesno zavezano vrv, ki se običajno uporablja za perilo obešat  Huh. Malo je prestrašena, sicer bo pa v nekaj dneh zagotovo postala prav prijazna punca.
Kakorkoli...psička ni kos perila, niti ni nekaj, kar sklofaš, če ni dovolj hitro suho  Sad...in iskala bo skrbnika, ki mu je to jasno.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 14.09.2006 : 11:06:57 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/wSGzVk1sfUMk9cGJ.jpg
http://www.moj-album.com/slike/1601452/TGcShEI8msYll3j7.v.jpg
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : torek, 26.09.2006 : 16:24:52 »

Dakar je bila danes sterilizirana. Lp vsem.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : torek, 26.09.2006 : 20:21:07 »

Sem pogruntala eno novo metodo hitrejšega bujenja steriliziranih psičk  Smiley. Dakar je bila še malo zaspana, ko je prišla domov, pa sem jo naselila v dnevno sobo vsaj za čez noč. Sicer v kletko, ampak tako mehko postlano in toplo...je spala kot top naprej, dokler je ni prišla Simi od blizu pogledat  Grin Tongue in Dakar je nenadoma in v hipu povsem budna  Shocked. Očitno ji muce niso najbolj pri srcu.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : petek, 06.10.2006 : 00:05:27 »

Dakar danes ni bila ravno navdušena nad množico ljudi na našem dvorišču, se pa sicer počuti dobro.

Erika (najditeljica), tebi pa hvala. Si pokrila večji del stroška za sterilizacijo s svojim prispevkom.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : nedelja, 15.10.2006 : 17:54:39 »

Dakar je precej bolj neobremenjena z okoljem, kot je bila. Včeraj je šla na sprehod z najditeljico, pa sta se lepo razumeli. Pripravljena za odhod v nov dom. Psička, ki ni primerna za čuvaja ali kaj podobnega  Smiley, pač pa za člana družine. Lp vsem.
Logiran

steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #6 : ponedeljek, 23.10.2006 : 13:31:23 »

Tale Dakar lahko služi tudi kot učenje odvajanja strahu pred rotiji. Iz lastnih izkušenj...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : torek, 24.10.2006 : 20:08:10 »

Mi je zelo žal, če bom s tem sporočilom zrušila kakšno predstavo. Dakar v nekaterih okoliščinah ni kuža, ki bi uspešno razbijal "mite" o rotvajlerjih. Iščem odgovornega skrbnika, ki se bo tega zavedal. Niti slučajno pa ni namenjena čuvanju česar ali kogarkoli, ker ob rahlo povzdignjenem glasu dobesedno pade po tleh. Kaj šele, da bi se kdo zadrl.
Logiran

saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #8 : sreda, 25.10.2006 : 17:07:19 »

Smetka kako se pa Dakar obnaša do drugih psov in psičk? a mačk sploh ne mara ali se jih samo boji?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : petek, 27.10.2006 : 15:31:41 »

Ne, mačk zagotovo ne mara. Drugi psi in psice je ne zanimajo in je prijazna, razen če ji kdo nakaže, da bi ji kaj hotel grdega storiti. Bi se v takem primeru zagotovo postavila zase z vsemi štirimi.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #10 : sobota, 28.10.2006 : 23:15:17 »

Baba jezična..... sam poglejte tale jezik:    Grin





lp, Katarina
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #11 : ponedeljek, 06.11.2006 : 18:27:33 »

To je punca in pol.  Kiss Pa kar naprej lupčke tala. Na spehodu je izredno pridna, ne vleče, počaka, uboga. Čohala bi se pa tudi non-stop. Smiley
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #12 : nedelja, 10.12.2006 : 21:03:22 »

Včeraj sva v večerni rundi, s fantom dobila za sprehodit Dakar Smiley. Kužica je prava fedra, polna energije Cheesy Moj fant je bil čisto navdušen nad njo, ker mu je ta pasma že od nekdaj všeč. Rada se boža ja, pa  Kiss tala. Ker sem jo na začetku podkupila s piškotkom, je ves čas sprehoda gledala, če imam še kaj v žepih. Ko zalaufa proti tebi, pa se res kar malo zemlja zatrese, samo ker imava nekaj izkušenj z Rotiji, se nama niso nič hlače tresle, ker je že takoj na začetku pokazala, da je ena dobrovoljka. Vsekakor mora najti primernega lastnika, takega ki ji bo lahko nudil veliko gibanja, da pokuri energijo in pa da je poznavalec pasme. Tudi midva drživa pesti, da ga čimprej najde.

Lp,

Damjana
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #13 : četrtek, 14.12.2006 : 15:22:50 »

V imenu sestre, ki jo je s prijateljico peljala na sprehod včeraj (namesto mene Sad), sporočam, da se jima je Dakar usedla v srce in sta obe nad njo navdušeni. Resnično prava pesjanka, kot je treba. Na žalost nobena od njiju nima možnosti, da bi jo posvojili. Dakar en :*
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #14 : petek, 15.12.2006 : 19:09:57 »

Smetka: Je Dakar res absolutno nezdružljiva z mucami?
Namreč sodelavka je prebolela svojega rottija (umrl lani poleti) in študira, da bi ga kupila. Glede na to, da rabi kavč psa, pa bi ji mogoče Dakar ustrezala (starost in spol ji nista pomembna, samo da je rottiju podoben pes). Če sklepam po njenem pokojnem pesjanu, bi se ji prav lepo godilo, sicer veliko (5 sobno) stanovanje v majhnem blokcu, z veliko zastekljeno teraso, živi s partnerjem, ki je nek direktor in skoraj vedno doma (na firmo hodi samo za kakšen sestanek), tudi ona 80% svojega dela opravi doma.
Ima pa tudi enega starejšega mačkona... Zato sprašujem, preden jo pošljem k tebi in se zaljubi... Wink
lp
T.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kranjska rotvajlerka Dakar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines