mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:35:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Reševanje  |  Tema: Reševanje ponesrečencev - čvek
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75   Dol
Natisni
Avtor Tema: Reševanje ponesrečencev - čvek  (Prebrano 143842 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #1065 : ponedeljek, 07.07.2008 : 12:30:41 »

Urška Novel s psičko Cubo je bila pa 3.!

Tudi to ni za zanemarit!  Cheesy

In uvrstitev je dosegla tudi Jerneja Ternovec!

Skupno so 2. v ekipnem seštevku!!!

Čestitke vsemu deležencem!!!
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1066 : nedelja, 20.07.2008 : 12:03:34 »

Čestitkeeeeeeeee Cheesy
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #1067 : torek, 30.09.2008 : 08:12:21 »

malo je zamrla tema. midva z našim foxterrierjem sva tudi začela trenirati.sva šla naprej za probo pogledat, ker glede na to da je že 4 leta star smo mogli malo preveriti, če je tapravi za to. ampak takšen hiperaktivc kot je bo to super delo zanj.
sma še v začetku in se šele začenjama učiti.sma pa v celju pri KDRP in je res super.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #1068 : torek, 30.09.2008 : 08:46:51 »

jaz sem z Oxo začela pri njenih 4letih in pol!
pa sva super opravili vse na ruševini, s psico sem 2 leti v regijski enoti, ravno danes pa sem dobila povabilo na uvrstitev za rezervo v regiji, kljub njenem dopolnjenem 10. letu!
toliko o starosti Wink

lp
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #1069 : torek, 30.09.2008 : 12:57:40 »

saj smo ugotovili, da leta ne bojo nič v napoto, ker je zelo učljiv in čist zapalen na žogico.
samo midva začenjama zdaj na prvi stopnji za iskanje v gozdu.potem pa se boma naprej odločala,ko bo prva končana.verjetno bova šla še za ruševine (če bo vse uspešno), več pa ne.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #1070 : torek, 30.09.2008 : 15:49:03 »

ruševino in IPO (iskanje pogrešanih oseb- ipo) se ponavadi dela kar vzporedno. Je res, da se z Oxo nisem odločila za gozd, to pa le zaradi tega, ker smo imeli več treningov v ruševini in sva lahko bolje trenirali ruševino, saj že tako ali tako zaradi mojega študija minimalno trenirava Tongue sram
to, da je nor na žogico je fantastično, da se narediti marsikaj s takšno motivacijo! A laja že kaj? Smiley
pa še en nasvet bi ti dala- nikakor ne hiti in NE preskakuj določenih korakov. včasih se je bolje vrniti korak, dva nazaj, kot pa narediti nepravilen korak in s tem skoraj nepopravljivo škodo. torej lepo počasi, z navdušenjem Wink
poleg ruševin in IPO imaš še lavine, torej iskanje v snegu. Jaz sem se z Oxo udeležila nekaj lavinskih tečajev, kaj več pa ne, je ena zmrzljivka Tongue
Sedaj se sploh še ne obremenjuj s kakšnimi ''stopnjami'', samo pridno trenirajta, gradita medsebojni odnos, pa boš potem videla Smiley
pa igra, njegovo veselje do dela, motivacija, vajina komunikacija. to je ključno Wink

lp
teja
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #1071 : sreda, 01.10.2008 : 12:36:41 »

ja sej mi treniramo vzporedno obe panogi, samo za izpite, se pa pač sam odločaš.
drugače pa žogica pali 100 na uro. samo je dobra toliko da skapira ukaz,ker je drugače preveč pozoren na njo in sploh ne razmišlja na nalogo.
lajanje pride na vrsto naslednje trenutno se ubadama še bolj s poslušnostjo in pa s priklicom!
ravno pred kako uro me je moj poklicu,da mu je Princ iz stanovanja ušel, na parking dol in ga je en avto mal ruknu.še dobr da počas,sam sm cela panična ratala, bi ga že kr furala. ma baje samo nosek malo odrgnjen in zobek mu je poču, ni bilo hudega.tak da so me na vet. pomiril, da če je normalno živahn pol ni treba preplaha delat. sej to je, ko mene bol porajta, moj se lahka pa dere kulkr če, pa ga ne šmirgla.
sam mi ni jasn kaj mu je zašpilal danes.
tako da najprej tole njegovo gluhost porihtat, pa če bo treba bo šel pač na kastracijo.če do sedaj še nismo na vzrejnega probat, ga očitno poznej tud ne bomo...
tako da tako je trenutno stanje.pilima 2 stvari.pol ko bomo pa to zrihtal, gremo pa na lajanje.čeprav ne vem kako bo izgledalo,ker navajen je lajat ob pokanju in pa če kdo trka na vratih(samo kadar smo mi doma).bomo videli.
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #1072 : četrtek, 02.10.2008 : 12:22:19 »

ika, bo treba še na kakšen trening iskanja priti, da ga še tam vidimo.  Wink


Lp zoran
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #1073 : četrtek, 02.10.2008 : 12:32:44 »

pridemo, pridemo..
ampak ta torek pa res nisem dobila varstva.kot da bi se oblaki zgrnal nad mene. Smiley pa sem res hotla pridet. v torek pa obljubim!
jutri pa tak pridema. buška ni velika in ga očitno nič ne boli.ker mu že špila 10000 na uro.
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #1074 : nedelja, 26.10.2008 : 20:25:46 »

Pozdravljeni. Z svojo psičko sva že uspešno naredili izpit B-Bh in ker je tako rada opravljala te vaje in se tudi na samem izpitu zelo izkazala, prav tako pa tudi sama zelo rada delam z njo me zanima, da bi se z njo vključila še v šolo za reševanje ponesrečencev. Zanima me, če mogoče ve kdo, kje bi mi bilo najbljižje za hoditi (se voziti),  sem namreč iz Maribora in nisem nikdar zasledila, da bi se pri nas kaj takega dogajalo. Sem slišala nekaj, da je v Celju ta šola? Kakšne pogoje moraš zadovoljiti, da se lahko pridružiš, ter kdaj se lahko pridružiš?

Hvala že vnaprej za odgovore.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #1075 : nedelja, 26.10.2008 : 20:44:23 »

http://rescue.facelock.net/viewtopic.php?t=44

Tu imaš vsa društva na kupu... več ali manj Wink

Pogoje? Veliko časa, dobre volje, jasna želja oz. odločitev, predanost, zdrav in stabilen pes.  Smiley
Pa še marsikaj zraven.

Reševanje NI hobi, ampak NAČIN ŽIVLJENJA!  Kiss

Najboljše pa je stopit do kakega društva, kjer se s tem  ukvarjajo in bodo oni več povedali.

PS: Pes se ne sme bat močnih zvokov. Tudi strelov.
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #1076 : ponedeljek, 27.10.2008 : 09:22:39 »

Hvala za informacije.
 Glede zvokov ni problema. Za vsa ropotanja sicer ne vem, strelov pa se ne boji. Wink
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #1077 : ponedeljek, 27.10.2008 : 10:44:57 »

Obetavno Smiley Cheesy
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #1078 : ponedeljek, 27.10.2008 : 11:26:52 »

kaj bota pol v celje prišla pogledat?
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #1079 : ponedeljek, 27.10.2008 : 21:50:19 »

Kdaj pa lahko prideva? Imate čez zimo tudi treninge? Verjetno se moram prej najavit?
Logiran
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Reševanje  |  Tema: Reševanje ponesrečencev - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines