mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 01.05.2024 : 09:35:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: ˝Zelo zabaven sprehod˝
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: ˝Zelo zabaven sprehod˝  (Prebrano 81234 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #270 : četrtek, 17.05.2007 : 17:06:11 »

Jaz nisem potem prijavljala tistega policaja, ki se je spravil name, ker bi bilo vse skupaj brez smisla. Mogoče bi že zaleglo, če bi povedala njegovemu nadrejenemu.
Ja saj, tukaj se tudi midva sprašujeva, če ima sploh smisel, samo po drugi strani pa, če bi vsak prijavil, ki se mu je zgodilo kaj takega, bi mogoče policaji parkrat premislili, preden bi se spravljali na sprehajalce po nepotrebnem...če samo pomislim kakšne je prijavljal....če ima kakšno orožje, da ga more prežaklat, ker ima mogoče pri sebi zvezdice, karkoli bi naj to bilo (sva špekulirala da tiste zadeve, ki jih imajo nindže  Huh)....pa razumela bi, da bi to bilo tam nekje zvečer, ker imamo zadnje čase res neke probleme z mularijo v mestnem parku, ne pa sredi belega dne, ob treh popoldan, sva tam stala cela blatna midva in še bolj blatna psa....totalno očitno, da smo iz sprehoda in vsi štirje butasto gledali od kod je zdaj to priletelo.

 

Vsekakor prijava na Policijsko postajo, iz katere sta bila ta dva kerlca. Direkt komandirju, oz nadrejenemu. To je prijava občana zaradi nekorektnega postopka, če že ni zloraba pooblastil. Take prijave se resno obravnavajo.
lp
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #271 : nedelja, 17.02.2008 : 20:24:42 »

hehe, sem pa jaz imela danes res zabaven sprehod. sicer mi je najprej srce delalo 160/min, ampak na koncu sem se pa le nasmejala. kako znajo biti nekateri brezbrižni, ojoj!

bili smo na svojem ozemlju, ko se prikaže odvezan pes- lastnica (ma ne morem reči skrbnica Tongue ) pa kar precej 10 metrov stran...
naše mrcine zagledajo psa, a pod našim ukazom mirno spremljajo dogajanje.
pa nam je vsega že počasi zadosti glede tega psa in seveda mene sprovocirajo, naj v primernem trenutku pošljem psa v pregon Huh
ok...
čakam...
psi na komandi- nein Grin
pa čakam...
še vedno - nein Roll Eyes
ženska- lastnica psa gre brezbrižno mimo in vsak poskus, da bi svojega psa priklicala je bil zaman.
pa spet čakam...
ko je pes stopil na naše (od mojih sopesjanarjev Wink ) ozemlje sem videla primeren trenutek in poslala Tayosa nad tistega psa sram
Tayos do njega- samci, itak Roll Eyes, toliko da je zagrozil, nato sem čakala nadaljevanje, ki je bilo takšno, da se je pes počasi spokal stran...
lastnica tistega psa pa niti trznila ni- kot da pes ne bi bil njen.
jaz pa vsa ponosna- Tayosa na kommen k sebi, hihi...

ok, marsikaj razumem, tudi sama si marsikaj dovolim, ampak takšna brezbrižnost?!
hehe, sva si danes s Tayosom dala duška Cool
 Grin
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #272 : nedelja, 17.02.2008 : 21:06:57 »

Jaz sem pa srečala enega velikega potepuha,zmešančka,tako kot je moj,velikost je približno enaka. Odkar je moj kastriran, je postal napadalen do drugih psov,tudi psic ne mara,če jih ne pozna (je to normalno???). Tako je un pes bil radoveden in hotel priti do mojega. Jaz pa vsa živčna mirila svojega psa, ki je zelo močan, vendar ubogljiv. Je tako renčal, da se je vrvica tresla. Ne unega sem tulila, naj se spoka, vendar ne, bil je zelooo radoveden. Celo tako, da mu je skoraj prišel preblizu. Moj je skočil proti njemu, grozil in renčal in je hvala bogu bil un "reva" da je zbežal stran. Na žalost pri vsem tem, nisem mogla preveriti, če ima pes značko. Nekdo je pač moral paziti na mojega psa. Ljudje, pazite na svoje pse.
Logiran
draga
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #273 : nedelja, 17.02.2008 : 21:18:50 »

Moja soseda pa je slikala  gospoda ki se vsakodnevno sprehaja s svojo psičko brez vrvice pol pa mi naša malčke na povodcih vlečemo stran da se nebi kaj zgodilo.Je rekla da je to tuki pr nas na Pobrežju zelo raspaseno ,prav zato ga bo slikala vsak dan in nato slike poslala na inšpekcijo, ne vem če bo s tem kaj dosegla  a naveličale sva se že, vedno znova bežati ,ker ga psička tak ne uboga.
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #274 : ponedeljek, 18.02.2008 : 13:39:04 »

in seveda mene sprovocirajo, naj v primernem trenutku pošljem psa v pregon Huh

 Roll Eyes Hmmm, le kdo je bil tako nesramen, da te je sprovociral? Grin Grin Grin
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #275 : ponedeljek, 18.02.2008 : 13:44:10 »

Samo mene pa res zanima kaj naredit v primeru ko imaš svojega psa na povodcu pa se ti bliža neznan spuščen pes.
To se mi je že zgodilo ampak je bil spuščen pes nenapadalen. Kaj pa če je napadalen? Kaj takrat narediti?
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #276 : ponedeljek, 18.02.2008 : 13:44:36 »

Citat
Odkar je moj kastriran, je postal napadalen do drugih psov,tudi psic ne mara,če jih ne pozna (je to normalno???).

A res ali kaj? a je to možno???

 Huh Huh Angry
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #277 : ponedeljek, 18.02.2008 : 13:45:32 »

Samo mene pa res zanima kaj naredit v primeru ko imaš svojega psa na povodcu pa se ti bliža neznan spuščen pes.
To se mi je že zgodilo ampak je bil spuščen pes nenapadalen. Kaj pa če je napadalen? Kaj takrat narediti?

Jaz grem takoj drugo pot..če imam le možnost..do sedaj sem zmeraj imela..in da ta spuščen pes ni šel za nami....
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #278 : ponedeljek, 18.02.2008 : 13:48:04 »

Tudi jaz sem to naredila ampak me je vedno strah da bo šel za mano, ker v takem primeru pa res nevem kaj bi naredila, ko bi se psa začela napadat.
Zato tudi ne hodim veliko tam, kjer so spuščeni psi.
Ampak tudi tu lahko srečam spuščene pse, ki so napadalni in bi šli za mano...
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #279 : ponedeljek, 18.02.2008 : 14:04:38 »

Samo mene pa res zanima kaj naredit v primeru ko imaš svojega psa na povodcu pa se ti bliža neznan spuščen pes.
To se mi je že zgodilo ampak je bil spuščen pes nenapadalen. Kaj pa če je napadalen? Kaj takrat narediti?
brcaš Cool
seveda v primeru, da je tvoj pes nekonflikten in se ne bi spustil v pretep z napadalcem
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #280 : ponedeljek, 18.02.2008 : 14:33:48 »


brcaš Cool
Meni se je že zgodilo da sem na sprehodu z prijatelico (tudi ona ima psa) naletela ne VEČ spuščenih psov. Na najino žalost pa sva vleteli ravno sredi spopada Sad. V trenutku ko sva to opazili sva se obrnili, a je bilo prepozno. Kar na nenkrat je eden izmed psov priletel v mojo Bello! Angry V tistem trenutku mi ni prišlo boljšega na misel kot to, da sem Bello kar se je dalo potegnila stran "cucka" pa brcnila, da se ni več upal priti nazaj. Takoj sva se odpravili domov.
Enega izmed psov so nato odpeljali v zavetišče drugi pa sicer imajo domove a so njihovi skrbniki (če jih sploh lahko tako kličem Angry) imeli pse spuščene izven doma, ki je ograjen.
Sreča, da se je tako dobro končalo Smiley

LP nezzek in Bella Kiss
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #281 : ponedeljek, 18.02.2008 : 17:05:57 »

Jaz pa klofam okol sebe z drugo stranjo vrvice na kateri je privezan moj pes-je dolga. Pa derem se na unega psa naj gre domov. No do zdaj mi je še vedno uspelo.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #282 : ponedeljek, 18.02.2008 : 17:07:46 »

Aja še to. Z nogo ali roko si jih pa ne upam, da ne bi na koncu jaz kasirala kakšen ugriz, saj nikoli ne veš. Potem pa poškodba, pa neveš če je cepljen, pa strah bi me postalo lahko psov...
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #283 : ponedeljek, 18.02.2008 : 17:18:21 »

Jaz sem do sedaj še vsakič to rešila z dretjem - naganjanjem. Razen enkrat, ko je fejst huda nemška ovčarka skočila preko ograje, moja psička pa se mi je v paniki iztrgala iz ovratnice ... Takrat me tista psica ni niti malo upoštevala, Anita pa je itak okamenela - rep med noge in bo, kar bo sram Na srečo je lastnik tiste psice videl/slišal, da se nekaj dogaja in jo z enim samim klicem poklical nazaj k sebi. Pa nisem vedela, ali bi ga nadrla ali objela. Verjetno bi se sicer vse tri steple Grin Tu pri nas je res dosti psov, ki hodijo sami na sprehod, zato me je vedno strah in če sem sama, hodim ven z vsakim posebej.
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #284 : ponedeljek, 18.02.2008 : 19:06:06 »

Jaz sem do sedaj še vsakič to rešila z dretjem - naganjanjem. 

Tudi dretje me je že rešilo pred napadom nemškega ovčarja.
Z Bello sva se rolali, da bi se malo "nalaufala" ko je iz ovinka pritekel nemški ovčar. Ker z rolarji nemorem brcati (pa čeprav bi to psa izučilo Wink) sem se drla toliko časa dokler se ni obrnil. Seveda so na koncu najbolj trpele moje glasilke Cheesy kar je vseeno bolje kot da bi jih fasala Bella

Drugače je v naši ulici malo psov ki "hodijo na sprehode sami". Kar še ne pomeni da vsi lastniki pobirajo drekce za svojimi kužki Angry

LP nezzek&Bella Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: ˝Zelo zabaven sprehod˝
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines