mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 15:03:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: ˝Zelo zabaven sprehod˝
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: ˝Zelo zabaven sprehod˝  (Prebrano 80944 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #300 : torek, 26.02.2008 : 10:26:02 »

 Shocked Shocked Shocked Joj, joj. Tako sem jaz enkrat videla na morju na Hrvaškem. Moški pelje rdeč dober športni avto, ženska sedi zraven, ima okno odprto in za vrvico drži dogo, katera teče ob avtu. Jah v petkah se ne da tečt.  Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #301 : torek, 26.02.2008 : 19:06:35 »

Jah v petkah se ne da tečt. Smiley

Ja, vrjamem Grin hahaha Cheesy
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #302 : nedelja, 06.04.2008 : 13:20:06 »

Zdajle sem peljala Megy, po gozdu 100 metrov od naše hiše pa slišim lajež. Sem mislila, da se sliši pse iz vasi,.. Potem pa vidim črnega manjšega psa tečti in lajati, za njim pa še en pes enake pasme.
Nekaj terierskega (črn, z rjavimi ožigi, rep skrajšan..) točne pasme nevem. Tekla sta proti nama z Megy. Nisem vedela kaj naj zato sem se ustavilia in začela mirit Megy, psa pa sta se zakadila v naju in lajala, Megy je začela se vrtet, jaz sem jo prijela za glavo, da nebo v ugriznila (ker psa sta se ji zaganjala in grizla v noge), podila sem stran ju, se drla pa ni pomagalo nič. Začela sem tečti proti domu psa pa sta šla za nama ampak se ji nista več bližala. Ko sem prišla domov sem Megy zaprla noter, potem pa šla k psoma. Sta zelo boječa, enega sem božala (psička s seski, kar pomeni, da je imela oz. ima mladiče), za drugega nevem pasme. Ko sem hotela poklicati sosedo, če ju morda pozna sta odšla..

Tako da v tem primeru ni pomagalo ne dretje ne nič, samo Megy je bila bolj živčna..

Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #303 : nedelja, 06.04.2008 : 13:42:35 »

Ooo krizaa Shocked
Jaz mislim, da si kar dobro odreagirala. Pač poskusiš eno, če ne gre narediš drugo. Ne moreš ravno misliti ko te napadejo psi!
Samo da jih pa srečaš v gozdu pa tudi ni ravno,.. ali lahko sploh še kam gremo ne da bi srečali potepuškega psa!

Ko pa smo ravno pri temu...
zadnjič sva z Bello na sprehodu srečali gromozanskega bernca (samca). Bil je spuščen brez lastnice (kar se dogaja vedno bolj pogosto). Prijateljica me je opozorila na tega psa (ker jo je že enkrat napadel kljub temu da je gospodarica bila v bljižini). zato sem se ga poskušala na veliko izogniti. Na najino žalost naju je zagledal in začel teči proti nama. Začela sem kričati tuliti topotati,.. da bi ga odgnala. Še vedno se je približeval čeprav z manjšo hitrostjo. bila sem že zelo jezna kar je najbrž začutila tudi Bella, zato je še ona začela lajati na njega (čeprav še ni na nobenega psa lajala). Nato se je pa vseeno premislil in odšel. Si pa ne bredstavljam kaj bi bilo če bi napadel Bello. Mislim da bi jo že zaradi teže in velikosti ubil,... Sad Undecided
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #304 : nedelja, 06.04.2008 : 14:17:21 »

Jaz sploh nevem, kam bi jih še vozila. Povsod spuščeni psi. Pa kaj mislijo lastniki le teh?
Groza res.  Le kaj bi bilo, če bi Megy ugriznila tistega nazaj... Angry
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #305 : nedelja, 06.04.2008 : 15:30:51 »

Ja kaj neki bi bilo. Nič. Pes bi se umaknil. Če zna tvoja psica kontrolirati ugriz (to znajo vsi normalni psi, ki jih lastniki ne zamorijo že v štartu) bi ostal cel.
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #306 : nedelja, 06.04.2008 : 19:58:07 »

Ko je mojega napadel pes majhne rasti, ki je bil spuščen brez povodca(moj je bil na povodcu), sem nadrla lastnika zakaj je pes brez povodca in odgovoril mi je takole: "Ke misliš, da hodiš po privat šumi?". Nisem mogla verjet. Od takrat zbrcam vse kar prileze proti nama in ne miga z repom. Žal! Ampak ne mislim tvegat, da bo moj pes imel komplekse zaradi lastnikov, ki ne zmorejo spravit svojih cuckov na povodec, čeprav že na 1km vidijo, da se jim približuje pes.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #307 : nedelja, 06.04.2008 : 20:52:19 »

Ja bi se umaknil ali pa bi še bolj napadel.. Nevem nisem imela še izkušnje je pa verjetno tudi od psa odvisno.

Tadva pa nista imela niti lastnika ne nič, ovratnice karkoli... tako da lastnika nisem mogla nadrti. Bi ga pa fajn, če bi ga videla.
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #308 : nedelja, 06.04.2008 : 21:26:53 »

Ker spremljam tvojo temo in vem od kod je psička in  koliko je stara mi je še bolj neprijetno (če mislim pravo psičko-tisto od fanta), ker je res v takšnem obdobju, ko jo lahko takšen izpad za vedno zaznamuje. Ko je imel moj prvo neprijetno srečanje je bilo vseeno drugače, ker je bil lastnik psičke, ki "naju" je napadla pametno idejo, da ju damo skupaj, da se še enkrat povohata po blažjem spopadu. In do zdaj ni bilo na srečo videti nobenih posledic.
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #309 : nedelja, 06.04.2008 : 21:28:48 »

Ups, zdaj sem opazila, da je tista malčica od fanta Linda  Smiley
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #310 : ponedeljek, 07.04.2008 : 04:29:22 »

Ni bila Linda. Če bi bila ona bi jo samo v naročje vzela.   Bila je moja Rottweilerka Megy Wink
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #311 : ponedeljek, 07.04.2008 : 10:38:12 »

Ni bila Linda. Če bi bila ona bi jo samo v naročje vzela.   Bila je moja Rottweilerka Megy Wink
Tole vzemanje v narocje ni najbolj fajn. Ce bos to delala, se ti bo bala psov.. drugace se pa podpisem pod Lanabelo.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #312 : ponedeljek, 07.04.2008 : 11:33:07 »

Moja tamala je zdajle "ravno v takem obdobju" ko naj bi se vsako negativno doživetje za vedno vtisnilo v njeno ubogo majhno dušico in jo nepopravljivo uničilo. A veste kaj? Mene najbolj teži pomanjkanje normalnih odraslih psov, ki bi malo vražičko njeni tečnosti primerno potlačili ali natresli. Če se pa slučajno najde kakšen tak, ki ima poleg tega še lastnika, ki se ne ustraši renčanja pa kazanja zob in tudi (odmerjene) uporabe le teh, sem pa zelo vesela in priložnost dodobra izkoristim. Tamala zaradi takšnih lekcij ni prav nič zafrustrirana, samo vedno bolj olikana postaja. Škoda, da ne morem nalimati slike. Imam nekaj takih, da bi mevžam, ki mislijo, da socializacija pomeni izključno igro s skrajno prijaznimi cucki brez najmanjše slabe izkušnje kri v žilah zaledenela. Pa je tamala še vedno psihično in fizično povsem cela.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #313 : ponedeljek, 07.04.2008 : 11:38:24 »

Tole vzemanje v narocje ni najbolj fajn. Ce bos to delala, se ti bo bala psov.. drugace se pa podpisem pod Lanabelo.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #314 : ponedeljek, 07.04.2008 : 11:41:08 »

Tole vzemanje v narocje ni najbolj fajn. Ce bos to delala, se ti bo bala psov.. drugace se pa podpisem pod Lanabelo.
Se strinjam za napisanim.
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: ˝Zelo zabaven sprehod˝
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines