mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 06:28:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar...
Strani: 1 2 3 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj dudar...  (Prebrano 12039 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sobota, 17.02.2007 : 00:18:34 »

Maček, star bo spomladi eno leto, prišel je k nam čisto majhen iz Škofje Loke še s tremi brati/sestrami, se je vrnil in išče nov dom. Gospod nima več časa zanj. Je testiran, cepljen, kastriran in išče nov dom. Slika sledi.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sobota, 17.02.2007 : 20:11:24 »

Muc na nov dom čaka pri Petri v Ljubljani: 041/896-128.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #2 : nedelja, 18.02.2007 : 10:33:38 »

Končno sem usposobila mojalbum.com. In zdaj lahko spet popam slikice  Smiley

Mačkonar, po novem imenovan Dodo, je pri meni. Je strašno prijazen, popolnoma neprobčematičen in nakonflikten muc. Trenutno je še malo zmeden od vseh selitev in spoznavanja novih ljudi, mačk in psov. Zdajle mu je vse odveč (če ga pobožam, dvignem, slikam, da se Žana tiši vanga, da mu Popi sledi na pol metra, da sem prižgala pralni stroj, da se slišijo avtomobli, da je njegov transporter zaprt...), vendar se mene tiši ko klop. Sicer ne prede (še), se mu pa očitno zdi, da je okoli mojih nog nekako nevtralna cona in da ga tam noben od drugih sosatnovalcev ne bo moril.

In končno slikice...





Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
fetta
rad pišem
****
Sporočil: 359


« Odgovor #3 : nedelja, 18.02.2007 : 10:46:01 »

Deluje prav zelo nežen mačkonček. Wink
Logiran
Sašenka
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #4 : nedelja, 18.02.2007 : 10:50:28 »

Hej,
a je mucek navajen "samo" stanovanja? Jaz iščem mucka, ki nima želje po prostosti Smiley, ker živim v stanovanju...
Logiran
Franka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 187


« Odgovor #5 : nedelja, 18.02.2007 : 11:24:08 »

Meni so pa beli mucki zelo lepi... Nimam pa možnosti imeti muca, ker imam doma kužka.
Zanima pa me ali imajo muce dovolj gibanja, če so samo v stanovanju. Ker jaz svojega mucka ne bi upala spustiti ven, ker bi se bala da ga kaj ne zbije, poškoduje ali pa da prinese domov kakšno bolezen.
Ali ima mačje straničšče močan vonj?
Logiran
lany
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #6 : nedelja, 18.02.2007 : 12:34:46 »

Če imaš koncentriran pesek, sploh ni vonjav, seveda pa ga je ravno tako treba sproti čistiti.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #7 : nedelja, 18.02.2007 : 20:20:44 »

...a je mucek navajen "samo" stanovanja?

Ja. Ker je dudar (torej že od malega samo v človeških rokah) sploh ne pozna zunanjega sveta. Prejšnji skrbnik ga je imel samo v stanovanju, pri meni pa tudi nima izhoda ven. In se tako tudi oddaja - samo za not.

Lp
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #8 : nedelja, 18.02.2007 : 22:08:15 »

No, danes smo ugotovili tudi že, da znamo prest in da čohanje zelo paše in da poskušamo ta status čohajočega obdržati čim dlje  Wink

Lp
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Sašenka
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #9 : nedelja, 18.02.2007 : 23:14:34 »

Muc na nov dom čaka v Ljubljani: 041/896-128.

Pridna, a to je tvoja številka? Če je - kdaj pa te lahko pokličem (dopoldne / popoldne / zvečer)? Tale Dodo me precej zanima, ker že nekaj časa iščem kakšnega mucka, pa sem se odločila, da bi kakšnega posvojila in ne kupovala.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #10 : ponedeljek, 19.02.2007 : 07:17:52 »

Je moja številka. Kar pokliči pa se bova že kaj zmenili. Načeloma sem dopoldne v službi, končam okoli 16ih. Na telefon se pa javljam nekje do 20ih zvečer.

Lp
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #11 : torek, 20.02.2007 : 12:46:22 »

Vse, ki se zanimate za Dodota, prosim, da:

1. upoštevate čas dosegljivosti, ki sem ga navedla - torej med 16. in 20. uro. Ne prej ne potem ne pošiljajte sms-ov, ker nanje ne bom odgovarjala, še manj pa klicala nazaj, ker prvič vas je veliko in drugič se za muca zanimate in ga želite imeti vi.

2. muc se oddaja samo in izključno za v stanovanje/hišo, brez možnosti izhoda ven. In tukaj ne delam izjem v nobenem primeru.

3. muc je do sedaj živel sam, je navajen, da dela kar hoče in je zato potrebna vzgoja. In pri tem ne pretiravam. Je še mulc (pubertetniški) in ga je treba pri njegovih takih in drugačnih poskusih omejiti. Kljub temu, da je prijazen in se pusti mečkat, je zahteven muc, ki bo potreboval veliko pozornosti.

4. Nima  nobene strašne preteklosti, je pa razvajen. Kar ravno tako pomeni delo z njim, zato je zaželjeno, da imajo posvojitelji izkušnje.

Lep pozdrav vsem!

Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : torek, 20.02.2007 : 14:38:21 »

 Smiley  Huh  Sad  Shocked  Tongue
Sigurno si vesela, ko sem ti ga zaupala v oskrbo, a ne? Je ja fino, ko se toliko ljudi zanima za enega samega mucka.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #13 : torek, 20.02.2007 : 15:22:15 »

Ja, je fino. K bi radi gliiiih teeeegaaaa, ne glede na njegov karakter in združljivost z drugimi živalmi itd.  Shocked In zraven še nekateri trdijo, da jih ni pritegnila barva, pač pa zgleda takooo neeežeeen  Roll Eyes Svašta. Sigurno je edini maček na tem forumu, ki je nežen (in nikakor ne zaradi barve)... Nočem odvračat ljudi od posvojitve tega mačka, rada bi samo, da premislijo, kaj si želijo in so v pogovoru z mano odkriti.  In da se zavedajo, da ima vsak maček svoje karakteristike, ki gredo k njihovemu življenskemu stilu ali ne.

In Smetka, si že vedla zakaj, ne?  Cheesy   Grin  Cheesy
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
mandril
novinec
*
Sporočil: 27


« Odgovor #14 : sreda, 21.02.2007 : 17:27:15 »

Živjo!
Ej Franka: Meni so pa beli mucki zelo lepi... Nimam pa možnosti imeti muca, ker imam doma kužka.
Glede na tvoj napis, opis, pripis, hmm, sej mački, mucke in mali tigrčki SO združljivi s psmi drugače, to ti lahko tako Smetka kot Pridna potrdita...  No, če bo želja huda seveda  Smiley))))))

Ej "pridna", je res toook nežen?? Al bolj samo zgleda tako?  Smiley))) Kot pri ljudeh, zgledajo nekateri v redu in normalni, pole pa doživiš, vsaj "hladen" tuš, kot bi se stari slovenci izrekli...
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #15 : sreda, 21.02.2007 : 21:02:38 »

Je fuuul nežen in zeloooo priden... Pravi cartek in brundajoca kepa... Kadar njemu tako paše. Če pa mu ne, pa ni. Je pa hud divjak. Ampak se že navajamo, da nismo glavni in edini na tem svetu  Wink In da božajoča roka ni pravica ampak privilegij.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
mandril
novinec
*
Sporočil: 27


« Odgovor #16 : četrtek, 22.02.2007 : 13:27:25 »

živjo
deluje tak bolj nežen da. Čeprav, na prvi sličici bi skoraj lahko homo sapiens rekel, da se ti smeji, češ bodi pokorna in prizanesel ti bom  Smiley Smiley Smiley
Sicer pa, kolikor so mi znane raznorazne metode vzgoje živali in ljudi, pa kolikor dobi povprečen bralec forumov občutek, mucojnar še ne ve, da se mu ne "splača" z repom skozi šivankino uho. Ali se motim?
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #17 : četrtek, 22.02.2007 : 20:47:19 »

...mucojnar še ne ve, da se mu ne "splača" z repom skozi šivankino uho...

Se trudim in mu pomagam, da bo čim hitrej dojel  Wink
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
mandril
novinec
*
Sporočil: 27


« Odgovor #18 : četrtek, 22.02.2007 : 21:48:01 »

No, to je zelo dobro za širšo javnost/populacijo ;  upam da to tudi okoli razlagaste gospodična, torej ljudem, ki se jim muci smilijo, pa čeprav jim rože po tleh mečejo, in miške v kozico nosijo, in zvočnike od nekih hudih speakerjev grizejo in tako naprej...
Naj dojame, da s pridno, ni "pridne" šale...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #19 : petek, 23.02.2007 : 09:11:19 »

 Huh
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : petek, 23.02.2007 : 09:13:25 »

 Grin
Dodo išče dom.
Logiran

mandril
novinec
*
Sporočil: 27


« Odgovor #21 : petek, 23.02.2007 : 11:46:18 »

Glede na barvo, bi skoraj moral relativno hitro "iti", kajne? Prevzgojen  Smiley  Smiley
Delam-o malo reklame glede Beline oz Doda, in seveda v smislu "Kliči-te dotične telefonske številke", ne v smislu postanja po raznoraznih drugih forumih, brez vednosti, in še slabše, brez da bi se potem to snelo dol...
Logiran
Sašenka
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #22 : petek, 23.02.2007 : 19:41:51 »

Kar pokliči pa se bova že kaj zmenili.

Evo, sem poklicala in sem mačkončka danes videla. Res je pravi lepotec, s Pridno bova pa še kakšno rekli  Wink
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #23 : ponedeljek, 26.02.2007 : 09:20:56 »

Kot se je Sašenka sama prepričala, je mačkonar res lep in cartast. Ampak samo dokler njemu paše. Ker sva se midva zmenila, da sem v bajti glavna jst in ne on, je izrabil priložnost in usekal Sašenko  Huh (ki se tega z njim ni menila  Wink ). To pomeni, da bo rabil nekoga, ki se bo zavedal, da tudi muci rabijo vzgojo in da je Dodo nagnjen k šefovanju. Midva se sicer zelo dobro razumeva in nimava problemov. Po ta novem se mi skobaca v naročje, prosi za čohanje in prede. Prej sem ga mogla lovit po stanovanju, da sem ga lahko božala. Pa tudi z igro ni več problemov. Namreč dojel je, da se pretepa žogico, vrvico, brisačo in nikakor ne mene.

Je torej lušten fant, če veš kaj delaš. Ne dvomim, da mu bo v novem okolju (torej novem domu) potrebno še enkrat dopovedovati kdo je šef (seveda nikakor ne on), vendar bo lažje, ker se je (in se še bo) pri meni naučil osnov bontona  Grin

Lep dan vsem!
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
CAPKA
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #24 : ponedeljek, 26.02.2007 : 09:46:55 »

Ko tole berem,bi rekla,da imate nevarno pasmo,saj posvojitelj rabi izkušnje.
Moje mnenje pa je ,da je vsak muc le muc,ki je samosvoj in še taka vzgoja bo veljala le dokler si poleg.
Pa ne mislit ,da nimam izkušenj,saj imam sama pet muckov,kateri so si po karakterju zelo različni vsi pa se božajo le dokler jim paše potem pa te mahne ali pa godrnjaje odide.
V začasnem varstvu sem imela tudi mnogo muck,pa mislim,da je tako kompliciranje brezveze.
Pa ne zamerit,to je le moje skromno mnenje.Bodočim posvojiteljem bi pa samo svetovala - imejte ga radi-pa pustite mu da bo samo muc in ne pes,ki je dobro da uboga na povelje,čeprav se jih da marsičesa naučiti,če so pri volji.

Pa lep pozdrav!
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #25 : ponedeljek, 26.02.2007 : 10:04:00 »

Bi se strinjala, dokler ti takega mačka ne vrnejo, ker je preveč samosvoj in pretepa vse in vsakega, ki mu ne paše. Če nimaš problematičnega mačka, potem ne kompliciraš in tudi zame to velja. Ampak Dodo ni neproblematičen.  Oprosti CAPKA, ampak niti najmanjšega namena nimam dat kakršnekoli živali (to vključuje poleg psov in mačk tudi zajce, hrčke, papige,... spomni se česar želiš), ki bi lahko ljudi poškodovala, tudi če so to "samo" praske in ugrizi. Lepo da oddajaš mačke na način "ljudje, to so mačke, pustite jih pri miru in se bodo že znašle". Mislim, da je tudi to eden od vzrokov za mačke na cestah. Brez skrbi, da  ljudje ne bodo pustili (ravno tako kot ne psu, da grize njihovega otroka) mačku, da pretepa njih ali še slabše njihovega otroka. In ga grize in praska. In ga vrgli na cesto - sej muci se znajdejo, so samostojni. A se ti zdi pošteno oddajat takega mačka prijetni družini? Do mačka ali družine? Res? V tvojem odgovoru čutim prizvok drugorazrednosti mačk - po pomenu in zahtevnosti...  Mogoče nisem prav razumela tvojega posta, ampak verjemi, da če komliciram, imam razlog.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
CAPKA
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #26 : ponedeljek, 26.02.2007 : 11:29:57 »

Veš pridna res moraš vedeti da je muc muc in da te lahko opraska in tako tudi otroke učiš.Nebom se spuščala v kakršnokoli razglabljanje,ker za mene so muci zakon jim pa pustim tudi živeti.V vseh teh tvojih razglabljanjih pa imam občutek,da hočeš biti prav posebej pametna,kar si prav ti očitala nekomu v pasji temi.
Nobena žival ni drugorazredna,in ja tudi papiga te uščipne- pa je zato nikar nikomur ne daj - vendar takim ne katri svojim otrokom ne morejo dopovedati da papige ščipajo,muci praskajo,psi grizejo ....če z njimi ne postopaš pravilno.
No ja verjetno sem pa jaz še iz časov,ko ni bilo zavetišč in interneta pa smo vseeno uspšno oddajali muce - pse in še kaj ali pa so današnji muci res nekaj posebnega vendar so za mene še vedno zakon.
Pa veliko uspeha pri prevzgoji muc še naprej.
Polona ti me kar pobriši saj ni moj namen kakšno kreganje.
Pozdrav Zdenka! 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #27 : ponedeljek, 26.02.2007 : 11:43:27 »

Ne, tokrat ima pridna čisto prav, kregali se ne bomo, brisala pa tudi ne bom. Dodo je prišel nazaj zato, ker gospod ni imel več časa zanj oziroma si je Dodovo vedenje razlagal tako - da kar počne, počne zato, ker nima dovolj časa zanj. Dodo je dudar in ni edini, ki se obnaša tako, kot se. Dosti dudarjev, sploh samčkov - ne glede na to, da so bili kastrirani zelo zgodaj, se obnaša res nemogoče. Ko sem nazadnje opazovala mamo muco - Špelco - jih je že zelo zgodaj začela v red spravljati, mularijo. In to čisto resno...jaz tega ne znam, jih pač samo hranim in umivam in kar sodi zraven, vzgajam pa ne.
Kakorkoli, Dodo je eden od tistih (dosti redkih), ki jih je čisto zares treba vzgojiti. Ni namreč niti najmanj zabavno, ko spiš, pa te maček napade. Prav napade, ne igra, ne malo bolj groba zabava, nič takega. Naredi grbo, izgleda dvakrat večji in se nenadoma spremeni v tigra, ki bi grizel in praskal kamor bi padlo. Ne me vprašat, kaj sem naredila narobe, ker sem spala in ne mi reči, da ne znam z mački.
Upam, da ne bo tole odvrnilo koga od posvojitve. Koga, ki ima nekaj izkušenj in ki mu pač ne bo dovolil vsega, kar si bo zamislil. Čeprav že zdaj vem, da ga bo....zato je včasih vseeno fajn kakšno svoje mnenje zadržat zase in se na podlagi tistega, kar skrbnik napiše, odločiti, ali si sposoben posvojiti takšno žival ali ne. pridna pač ne bo skrivala nobenega Dodovega "trika". Želi samo najti pravi dom za konkretnega mačka. Nič drugače, kot delam jaz, pa naj gre za psa ali mačka.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #28 : ponedeljek, 26.02.2007 : 12:13:20 »

Hm... sm spisala svoj komentar, pa sem si ga očitno zbrisala.

Povedala bom samo še to: Ne strinjam se z ideologijo "muc je muc in muc praska" kakor tudi ne z izjavo "pes je pes in pes grize", če ga drezaš. Enostavno povedano - ko bo šel muc od mene, bo družinski mačkonar, ki bo ležal s svojo družino na kavču in predel do nezavesti. Ne pa uveljavljal svojo voljo glih, ko mu bo pasalo in kakor mu bo pasalo. Pa si razlagajte to kakor želite. Če vam (komurkoli) moj način iskanja primernega doma ni všeč in se z mojimi pogoji (in ja CAPKA, lahko sem pametna glede tega mačka, ker je pri meni) ne strinjate, pač ne boste vzeli mačka od mene ampak drugje.

Lep pozdrav.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #29 : torek, 27.02.2007 : 07:37:57 »

Dodo je en tak maza muc, ki mu grejo lumparije skos po glavi. Veselo se podi za žogico in dela kroge (nori gor in dol) po stanovanju. Zanima ga čisto vse in v vsako stvar vtakne svoj gobček. Ko se utrudi, se pa pride malo pocrkljat v naročje.

Dodo na svežih rjuhah - tam se najbolje spi  Wink


Na poti do naročja:


In končno v naročju:


Še vedno pa išče čisto svoje naročje v svojem domu.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #30 : torek, 27.02.2007 : 13:28:48 »

Uh, lepotec! Držim pesti, da najde dom-za vedno!
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #31 : sreda, 07.03.2007 : 10:57:54 »

Dodo se je lepo navadil na nas, kar pomeni, da se da z njim živeti  Grin Je zelo komunikativen muc, skos more imeti vse na očeh, povsod more bit zraven, vse je treba preveriti. Veliko se je treba z njim igrati, da pokuri vso svojo odvečno energijo (ki jo ima veliko). Zadnje čase je našel novo zabavo in mi krade stvari in si jih nese (v galopu) v svoj transporter (stvari kot so robčki, radirke, razne vrvice, že najde kaj). Seveda je igra zabavna samo, če ga jst vidim, drugače nima smisla izmikati stvari.

Na splošno pa je priden in pomaga tudi pri pomivanju...

Takole dajemo buc objektivu...

Takole  ne vemo ali bi se igrali ali cartali, pa vlečemo vrvico in malo brundamo zraven...

Tukaj smo pa samo luštni  Wink

Ena od stvari, ki jih mali navihanec (tudi) počne, spada v kategorijo "imeti vse pod nadzorom". Namreč, ni važno koliko nas je recimo v dnevni sobi, takoj porajta, da nekoga ni. In ga gre iskat (običajno pred WC  Grin  Grin ).

Mislim, da je nekdo notri...  Dejmo mal potipat...  Sej sem vedel! Zdej ga je treba sam še ven zbezati!  Grin  Grin

V glavnem - muc rabi samo še nov dom in je kompleten  Smiley
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #32 : sreda, 07.03.2007 : 19:20:39 »

No, Dodo je srečno na poti v nov dom in upam, da ga ravno zaradi mojih opozoril in nasvetov ne bodo več pripeljali nazaj.

Tole je pa samo zate CAPKA (upam, da preberes preden me kdo zbriše):
Prej se nisem hotla zataknit za to, ker se je Dodo še oddajal in je bila tema namenjena temu in samo temu. Če bi mi to poslala po meilu ali drugače osebno, ti niti ne bi odgovarjala, tako pa si se javila na forumu in zato se mi zdi, da ti moram odgovorit. V bistvu me zanima, zakaj se je potrebno z neumestnimi pripombami vtikati v oddajo živali? Tega nisem napisala zato, da bi bila žaljiva, pač pa skušam razvozlati tvojo potrebo po objavi dotičnih postov in zakaj je bilo sploh potrebno karkoli pritaknit zraven (predvsem imam tukaj v mislih tvoj drugi post). Utemeljitev mojih besed:

...imejte ga radi-pa pustite mu da bo samo muc in ne pes,ki je dobro da uboga na povelje,čeprav se jih da marsičesa naučiti,če so pri volji.

Nisem rekla, da ga učim cirkuških trikov, pač pa, da mu ne pustim, da pretepa vse kar mu pride pred nos. In ravno tako kot tega nisi izluščila iz mojega direktnega pisanja (ker ne zavijam besed v celofan), si spustila tudi tole:

Ker sva se midva zmenila, da sem v bajti glavna jst in ne on, je izrabil priložnost in usekal Sašenko

Mogoče bi morala povedati, da Sašenka ni moja kolegica ali pa petletni otrok, ki ne ve, da se mačka ne vleče za rep, ali karkoli že, pač pa je bila potencialna posvojiteljica za Dodota. In ni mu naredila nič drugega, kot da ga je hotla pobožat pri meni v naročju. Če ti oddajaš take mačke ljudem in jim zraven zagotavljaš, da je samo maček... Nimam besed.

Tole...
V vseh teh tvojih razglabljanjih pa imam občutek,da hočeš biti prav posebej pametna,kar si prav ti očitala nekomu v pasji temi.

...je pa očiten znak, da ne veš kaj bereš. Rada bi ti predlagala, da si pojdi v dotični temi vse lepo še enkrat prebrat, pa ne morem, ker je bilo zbrisano (tisti, ki so zbrisali so verjetno imeli razlog, zame je bilo to žal). In ravno iz tega razloga – da je bila tema izbrisana - je strašno neokusno, da to omenjaš kjerkoli drugje, ravno tako kot bi bilo neokusno ponavljat, kaj so punce v tisti temi pisale (pa me mika, verjemi). Poleg tega pa prosim poglej v SSKJ, kaj pomeni razglabljati. Jst namreč podajam dejstva v korist posvojiteljeve prave izbire živali za svoj dom.

Na ostale provokacije in neskladja v capkinih postih se pa ne bom odzivala in s tem tudi zaključujem svoje javljanje v tej temi.

Lep pozdrav vsem.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #33 : sreda, 07.03.2007 : 19:41:44 »

Super, sem vesela, da je v novem domu. Verjamem, da bo tudi ostal tam. Lp vsem.
Logiran

Strani: 1 2 3 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines