mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:42:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: Ameriški buldog - čvek
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ameriški buldog - čvek  (Prebrano 45842 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
NinaNinch
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #135 : nedelja, 26.06.2011 : 11:00:54 »

Jaz imam doma ameriškega buldoga, men so taki cukrčki  Cheesy
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #136 : nedelja, 26.06.2011 : 12:36:56 »

A res Cheesy?

Cukrčki, klovnčki, veliki scrkljanci, malo štorasti... A pri vas tudi rabite slinček Tongue?

Logiran
Energo
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #137 : sreda, 14.09.2011 : 11:21:14 »

Pri nas imamo Scott type psičko, eno leto staro. Skoraj čisto je bela, le na ušesku ima malce rjave dlake. Prehrana ne vpliva na barvo, pa tudi izcedek iz oči (pač normalna količina) ji ne obarva dlake kot pri maltežanih. Je res pravi cuker, dobrovoljček in ljubitelj tako ljudi kot tudi psov ne glede na spol in starost, samo da se igrajo znjo.
Logiran
limited
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #138 : četrtek, 02.05.2013 : 13:43:49 »

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup ameriškega buldoga in me zanima kako je s temi psi v stanovanju? Sam bi bil edino dopoldan ko sem v šoli. Pred šolo bi ga peljal ven po šoli sem pa tako večino časa po gozdovih in travnikih.
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #139 : četrtek, 02.05.2013 : 16:57:24 »

Kadar je naš notri, ni problema, večinoma časa spi. Dlake, slina in odtisi od tačk po sprehodu so pa druga pesem.
Zelo rad tudi hodi za nami in pomaga pri raznih opravilih Grin (pomivanje posode, pospravljanje...).

Argentinska doga, nemški bokser in ameriški buldog so 3 različne pasme. Tudi meni je všeč kar nekaj pasem, ampak samo všeč.
Smem vprašati, zakaj je AB v ožjem izboru? Se družina strinja z nakupom psa?
Logiran
limited
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #140 : petek, 03.05.2013 : 06:59:28 »

Kako je pa z aktivnostjo? Sem bral da ne vedo kdaj imajo dovolj. Kdaj lahko začnem teči z njim, grem z njim na daljše sprehode v hribe? Zanj sem se odločil ker mi je zelo všeč, je delaven, zaščitniški, hitro učljiv. Želim si psa ki bo lahko povsod z mano.  Roll Eyes
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #141 : petek, 03.05.2013 : 12:06:40 »

Naš nima rad dolgih sprehodov, prav tako ne mara sprehodov v dežju (ampak gre, ker mora), poleti pa prilagodimo aktivnosti na jutranje in večerne ure, vmes pa čisto kratki sprehodi. Sprehod mu mora biti zanimiv (skrivanje priboljškov, učenje trikcev, žoga), drugače se ustavi in noče nikamor. Malo bolj smo previdni pri teku, lovljenju palice, žoge, ker je precej štorast. Rad ima tudi vodo in sprehod z manjšimi, nekonfliktnimi psi.

Glede teka in hoje v hribe: aktivnosti prilagodiš starosti, vremenu in splošnemu počutju psa.







Logiran
limited
novinec
*
Sporočil: 12


WWW
« Odgovor #142 : petek, 03.05.2013 : 18:17:16 »

Je možno tega psa nadresirat da zavoha travo? Sem pa razmišljal da bi obesil na drevo kakšno gumo in podobne zadeve za prosti čas da bi se lahko gor obešal. Pri tem se verjetno ne more poškodovati ne?
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #143 : petek, 03.05.2013 : 19:36:00 »

Za prosti čas si izberita druge aktivnosti, ne pa vohanje trave in obešanje na gumo.
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: Ameriški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines