mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 02:01:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček  |  Razna literatura, revije, koledarji (Moderator: Nanook)  |  Tema: Revija Mojpes
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Revija Mojpes  (Prebrano 37992 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #15 : torek, 13.04.2004 : 18:09:28 »

LP,Drejči!
Tile tvoji smeškoti kar kličejo po vprašanju,saj veš,katera pasma pa je na vrsti za predstavitev(sklepam, da ti ziher veš, če ne se ne bi smejala na vsa usta) In še avtorja članka lahko zaupaš! Mogoče pa se bo po dolgih letih spalačo v trafiko po revijo???
LP,Miša
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #16 : torek, 13.04.2004 : 18:29:11 »

Oj, jaz nisem prav dolgo naročena na to revijo zato me zanima, tisti, ki ste dalj časa naročniki, če so bili že predstavljeni belgijski ovčarji?
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #17 : torek, 13.04.2004 : 18:54:09 »

Jap Petra, belgijski ovčarji so že bili predstavljeni, vendar so za poster reskirali le malinoise   Undecided

Sem malo pobrskala po njihovi spletni strani (gre hitreje kot brskati po omari  Cheesy) in sem našla, da so bili predstavljeni avgusta 2002,
link: http://www.mojpes.com/revije/avgust2002/vsebina.html
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #18 : torek, 13.04.2004 : 18:57:33 »

Sem malo pogledala in sem se spomnila, da kupujem revijo oz. sem nanjo naročena od avgusta 2001  Grin

Nekaj pasem se res ponavlja, samo itak ne kupujem(o) revije le zaradi opisa pasem. Vsaj jaz revijo bolj berem zaradi člankov o boleznih, vzgoji in aktualnih temah,...
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #19 : torek, 13.04.2004 : 19:24:49 »

Missa,
 Grin  Grin zaradi katere pasme se režim ni treba posebno razlagat, ker je itak Podenco Ibicenco; avtor pa - totalen naturščik v novinarskih vodah, a se je na vse kriplje trudil(a) sestavit dober članek  Wink
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #20 : torek, 13.04.2004 : 20:43:43 »

Če bi želeli opisat vse pasme,jih je preko tristo in precej še neznanih,tako da jih še dolgo ne bo zmanjkalo Wink
prek 400! Wink
424, nekaj takega Grin (priznanih seveda Roll Eyes )
če bi želela opis VSAKE pasme, in seveda, če se nobena pasma ne bi ponovila, bi morala biti na revijo naročena 35 let!! Grin Grin Grin

Citat
zaradi katere pasme se režim ni treba posebno razlagat, ker je itak Podenco Ibicenco
Tongue kdaj bo pa spet kakšna pasma, ki je ''moja''?? Cry  Roll Eyes



Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #21 : torek, 13.04.2004 : 20:53:38 »

Ma jaz sem naročena že od začetka, odkar izhaja, zdej bo že ene 15 let, se mi zdi Huh in so se ene pasme ponovile po 3x Lips Sealed
Se mi pa zdi, da se zadnje čase bolj trudijo izbirat pasme Grin

Petra če te zanima, imam to številko doma....
Logiran
Maša
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #22 : torek, 13.04.2004 : 21:04:59 »

Oj, jaz nisem prav dolgo naročena na to revijo zato me zanima, tisti, ki ste dalj časa naročniki, če so bili že predstavljeni belgijski ovčarji?

Je mogoče že bila predstavljena pasma border collie Huh Wink
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #23 : torek, 13.04.2004 : 21:09:47 »

Jap Maša tudi borderji so že bili predstavljeni, jaz sem takrat posebej za nazaj naročila ta izvod  Cheesy Če hočeš lahko pogledam katera številka je bila pa ti sporočim, mislim da je bilo leta 98  Huh nisem prepričana
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #24 : sreda, 14.04.2004 : 07:43:22 »

Nadja hvala  Wink

Lilit ja bi se priporočala, me prav zanima kaj so napisali...sklepam, po sliki, da je tudi članek bolj osredotočen na malinoise  Undecided Cool
Logiran
Maša
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #25 : sreda, 14.04.2004 : 08:02:40 »

Jap Maša tudi borderji so že bili predstavljeni, jaz sem takrat posebej za nazaj naročila ta izvod  Cheesy Če hočeš lahko pogledam katera številka je bila pa ti sporočim, mislim da je bilo leta 98  Huh nisem prepričana
Ja, prosim Cheesy Kiss
Logiran
_Tyra_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 159


« Odgovor #26 : sreda, 14.04.2004 : 11:02:20 »

Čao

Če te zanima kaka stara številka, lahko pokličeš na njihovo tel. številko ((01) 519 07 56), v kolikor jo imajo na zalogi ti jo pošljejo.

Prejšnji teden sem klicala za februarsko številko revije Moj pes letnika 2001, bili so zeeelooo prijazni pa tudi številko so poslali še isti teden... popolnoma brezplačno Smiley. Je pa res, da sem njihova naročnica.

Poskustiti ni greh.. kajne  Wink
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #27 : sreda, 14.04.2004 : 14:13:51 »

Tyra, brezplačno so ti poslali izvod? Shocked Koliko časa pa si že naročena? Jaz sem za eno staro številko plačala kar redno ceno. Je pa res, da so mi enkrat zaradi napake (nekatere strani so bile podvojene, nekaterih pa ni bilo) zastonj poslali isto številko še enkrat  Smiley
Logiran
_Tyra_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 159


« Odgovor #28 : sreda, 14.04.2004 : 14:43:12 »

Čao Nadja  Wink

Letošnja naročnica sem... Sem pa istočasno naročila še eno knjigo, mogoče je bil pa to razlog  Grin Res ne vem... Dejstvo pa je, da so mi jo poslali brezplačno   Cool

Pa res so bili zeelooo prijazni  Cheesy

Lp
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #29 : sobota, 17.04.2004 : 09:40:55 »

Maša, sem pogledala na revijo. Borderji so bili septembra 1998  Wink

Tyra, a si prepričana da ti niso te številke zaračunali kar k ostalim, k položnici? Mislim, da sem jaz svojo tako plačala.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček  |  Razna literatura, revije, koledarji (Moderator: Nanook)  |  Tema: Revija Mojpes
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines