mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:05:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček  |  Razna literatura, revije, koledarji (Moderator: Nanook)  |  Tema: Revija Mojpes
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Revija Mojpes  (Prebrano 38021 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
_Tyra_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 159


« Odgovor #30 : četrtek, 22.04.2004 : 19:55:50 »

Čao Nadja

Bom preverila pri naslednji položnici  Roll Eyes Do sedaj nisem dobila nobenega ekstra računa za to številko....

Ti sporočim...

Lp
Logiran
lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #31 : torek, 11.01.2005 : 11:38:10 »

jst sm naročena na revijo že od drugega leta njenega obstoja. mi je full všeč, motijo me besedila na zadnji strani postra in to, da so nekatere pasme že bile 3krat predstavljene, marsikatera pa še ne!
 Roll Eyes Tongue
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #32 : torek, 11.01.2005 : 18:07:39 »

Meni se pa zdi ta revija čisti "pofl", saj ni nič strokovnega notri, z izjemo kakega veterinarskega članka. Moti me tudi, da notri pišejo o konjih in mačkah (čeprav nimam nič proti njim) in nekaj rubrik-npr.bevskanje se mi zdi obupnih. Kinolog se mi zdi vseeno boljši, čeprav je absolutno preveč oglasov. V obeh pa je premalo strokovnega branja- predstavitve standardov, veterina, razstave, šolanje....
Logiran
Kapitan_Nemo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 388


« Odgovor #33 : torek, 11.01.2005 : 18:31:18 »

Primavera, MOJ PES je "slovenska revija o živalih", torej je mišljena predstavitev tudi drugih živali, ne samo psov. In to je zelo pravilno in v redu! Ker pa je poudarek na psih, ima tako ime. V majhni Sloveniji imajo vse strokovne revije problem z naklado (in s tem povezano rentabilnostjo). Glede na dejansko realno situacijo se mi zdijo tvoje želje precej zahtevne. Kaj pa recimo "mi akvaristi in teraristi", ki svoje revije sploh nimamo? Nas je enostavno premalo dovolj osveščenih Sad
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #34 : torek, 09.08.2005 : 22:43:00 »

Ker se imam namen naročit, me zanima, katere rubrike so notri (in o čem se piše v njih).

Strokovnost je v sloveniji pač redka in mislim, da je Kapitan Nemo čisto prav povedal. Smo pač majhna država, v kateri je skoraj toliko ˝hobijev˝ kot v kaki veliki in to se pač pozna na strokovnosti, denarju,...

Lokostrelci še literature v slovenščini nimamo več kot dveh trenerskih priročnikov. Kakšen časopis, kje je še to. Roll Eyes  Tongue
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #35 : sreda, 10.08.2005 : 11:07:40 »

Živjo!
Jaz revijo kupujem bolj občasno, zato veliko pasem zgrešim. Ali so bili šetlandski ovčarji mogoče že kdaj predstavljeni?
Lp
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #36 : četrtek, 22.09.2005 : 07:13:01 »

Mene pa zanima, če so bili berniji že predstavljeni. Ali mogoče kdo ve, v kateri številki? Sem iskala na njihovi spletni strani, pa tega v arhivu ne najdem Undecided

Lp, Urša
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #37 : četrtek, 22.09.2005 : 11:06:21 »

Neyka: pojdi na njihovo stran www.mojpes.com in tam imaš predstavljeno celo revijo in še povzetke člankov.
LP
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #38 : četrtek, 22.09.2005 : 20:53:01 »

Lepo pozdravljeni , danes sem prvič videl revijo moj pes in me je zelo navdušila .... zanima me če mogoče veste link do naročanja revije prek neta... hvala
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #39 : četrtek, 22.09.2005 : 21:08:51 »

Lepo pozdravljeni , danes sem prvič videl revijo moj pes in me je zelo navdušila .... zanima me če mogoče veste link do naročanja revije prek neta... hvala 

Zgoraj imaš link, tam imaš tudi vse info o reviji.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #40 : petek, 23.09.2005 : 18:37:09 »

Jaz revijo kupujem občasno(kakšna zanimiva pasma, bolezen...), ampak sem danes od prijatelja dobila velikooo starih izvodov (1996) , ki so jih je hotel nekdo v smeti vržt.  Wink

lp
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #41 : petek, 23.09.2005 : 19:23:32 »

Ufff...jaz sem prvo leto samo kupovala - to leto sem se pa naročila (naročila sem tudi en starejši izvod pa so mi ga zaračunali...dali PA NEEEE!! Angry )...revija je krasna, ampak še čakam na tibetanskega španjelčka!!! Cheesy Grin
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #42 : petek, 23.09.2005 : 19:59:01 »

Ella a je mogoče v kateri poster od Bernija Huh
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #43 : petek, 23.09.2005 : 21:15:59 »

Bom pogledala in če je, ti prinesem v torek. Wink
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #44 : četrtek, 29.09.2005 : 19:44:47 »

Danes sem dobila po pošti 10 številko Moj pes-a  in je predstavljena razstava CAC Trbovlje, pasma Japonski chin in še veliko zanimivega-sem se pa začudila, da je v Sloveniji tako malo Japonskih španjelčkov-bo treba populacijo (seveda na rodovniški in kvalitetni) način zvišat! Lips Sealed Smiley Wink
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček  |  Razna literatura, revije, koledarji (Moderator: Nanook)  |  Tema: Revija Mojpes
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines