mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:46:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Kaj pa, ko človek napade psa?
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kaj pa, ko človek napade psa?  (Prebrano 24448 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #60 : sobota, 05.05.2007 : 17:23:59 »

Ja saj, lep večer pa basta, drobtinici sem pa že tako pojasnil, zakaj sem tako napikljiv

Lep preostanek večera
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #61 : sobota, 05.05.2007 : 19:59:43 »

Se podpišem pod vse te poste, ki hočejo dopovedat vsem, ne samo tebi Christijan, da psi sodijo zaradi varnosti samih in zaradi varnosti okolice na povodec. Nikoli ne moreš videti psu v glavo in le tako se lahko izognemo vsemu kar so že našteli vsi pred mano in tudi jaz. Lep večer vsem! Branka
Logiran
paw - paw
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #62 : torek, 26.06.2007 : 13:59:37 »

Jaz pa sem bila s svojo psico pred trgovino, ko sva čakali mamao, kii je šla nekaj stvari kupit in je bila seveda na povodcu...Pa je prišel do naju en pijandura, pa začel dražit psico - v njo skakal pa z roko proti njej...Psica je znorela, sem nadrla človeka, da naj zgine, ker ga bo ugriznila...Psico sem potegnila čisto k sebi, sem jo skoraj zadavla, ker je tak penasta že bla...oni pa še kar v njo silo, pa še skor ji je v gobec roko potisno...Pa sem rekla da če bo še to delal, da ga bom jaz vsipala, pa se je začel dret, pol pa kar naenkrat če sem od društva, pa mi je tam 5 jurjev tišal (še ni blo evrov), pa sem mu rekla da ne rabim njegovega umazanega dnarja pa naj samo zgine...Pol je hvala bogu prišel njegov sin in ga spokal domov..
Moja psica pa takrat absolutno agresivno odreagira na pijance...Pa tudi ni več zaupliva kot nekoč, zato tudi ne pustim nikomur več da se ji približa, ah včasih si želim da bi bila policijski pes, ki se lahko na izzivanje brani...Našim pa je vse prepovedano...
Živeli pijanci!
aja, kdo pa bo zanje odgovarjal - kaj ko bi uvedli še zakon, za agresivneže? In bi se jih lahko ven peljalo samo na povodcu in z nagobčnikom? Drugače pa fajn kazen, če bi se agresivno obnašal...Smo za?
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #63 : torek, 26.06.2007 : 15:06:20 »

Ah ja...
slučajno sem zajadrala sem....
In ugotavljam, da je christjan en podoben frajer kot je bil pzorko par let nazaj, če se ga kdo spomni Grin

Christjan,
nisem sicer vsega brala, sem pa razbrala, da nas nadvse skušaš prepričati v svoj prav, po drugi strani pa je tvoj pes že renčal, pa še priznaš, da mu ne zaupaš 100% Shocked Shocked

Jaz pa sem v svojega psa 100% veš? (99,9  Wink )
Zakaj?
Ker ga (ju) v določenih trenutkih, kadar NISEM čisto prepričana tudi dam na vrvico!!!
feel your dog Grin

kaj se sploh vtikam, ne? Roll Eyes

Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #64 : torek, 26.06.2007 : 19:34:10 »

Christijan lahko da je tvoj pes prijazen, ni pa sigurno da bo vsak pes katerega bosta srecala prijazen. Prejsnji teden se je v nasi pasji soli zgodil incident. Jam Jam je kuza iz Tajske. Sicer ze 1 leto Lukemburzan a se vedno s psihicnimi tezavami. Ker je tam bila borba psov za hrano vsakdanja, se dan danes Jam Jam ne prenasa da se mu pribliza kakrsenkoli pes, ki ga ne pozna. Tako je zadnjic v pasjo solo prisla gospa z prijaznim spanjelom. Ne vem iz kaksnega razloga je gospa psa ze na parkiriscu spustila, da je pritekel na poligon. Pred poligonom sta bila Jam Jam na vrvici in njegova lastnica. K sreci se ni nic hujsega zgodilo, bi pa lahko bilo hudo.
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #65 : torek, 26.06.2007 : 23:30:39 »

Christjana ni vec na tem forumu... Wink
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #66 : sreda, 27.06.2007 : 09:27:13 »

Christjana ni vec na tem forumu... Wink
ups........
 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
 sram
 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
ma, sem mislila, da bom s stola padla... kje pa živim?! Grin Grin Grin

p.s. me je pa res spomnil na enega tudi bivšega provokativnega forumovca pa sem si rekla ''ah, dobri stari časi'' Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #67 : sreda, 27.06.2007 : 12:18:29 »

Jaz se spomnim pzorko-ta  Cheesy Christjam pa ima lahko nov nick  Roll Eyes pa tudi pzorko.

LP
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Kaj pa, ko človek napade psa?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines