mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 16:15:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Nemški ovčar - čvek
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 91   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški ovčar - čvek  (Prebrano 271834 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #390 : četrtek, 14.07.2005 : 21:24:40 »

Po čem pa sklepaš, da imajo vsi NO uničene kolke? A to je spet rekla-kazala Huh

Lp Jana
Logiran
Klea
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #391 : četrtek, 14.07.2005 : 21:47:46 »

Poznavalci NO oz kinolog tudi med njimi so mi tako povedali.Mislim pa da je tudi očitno nekaj narobe mislim da nebi NO prodajali od 15-30 tisocakov ce so z rodovnikam se ti ne zdi?Zato tudi sprasujem ce mi lahko poda kaj vec informacij o tem! Cool
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #392 : četrtek, 14.07.2005 : 21:55:36 »

Lep pozdrav!
Mene pa zanima zakaj imajo letos skoraj vsi nemški ovčarji uničene kolke Cry nameravam kupiti se enega psa in sem dobila informacije da letos z NO nebo nič Undecided če mi lahko kdo da več informacij naj pove ali pa če mi kdo priporoča še kakšno pasmo poleg NO za družinskega psa.
Ce poznate se kaksno pasmo (seweda mora imeti pokončna ušesa) to je meni zelo pomembno naj mi sporoci prosim.

Hvala

Zakaj pa ravno letos?
Poznavalci NO oz kinolog tudi med njimi so mi tako povedali.Mislim pa da je tudi očitno nekaj narobe mislim da nebi NO prodajali od 15-30 tisocakov ce so z rodovnikam se ti ne zdi?Zato tudi sprasujem ce mi lahko poda kaj vec informacij o tem! Cool

Mislim da je tole malo za lase privlečen podatek.
Če te ne moti siva barva vem za dva, ki imata dedinitivno A kolke, samo cena pa res ni 15-30 tisočakov.
Logiran
Klea
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #393 : petek, 15.07.2005 : 23:28:07 »

Sory ampak zame mora biti nemški ovčar črno-rjav ker je tak men ful lepši-no okusi so tako ali tako razlicni. Roll Eyes
Logiran
Klea
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #394 : nedelja, 17.07.2005 : 15:09:09 »

Moram vam sporociti da sem prav danes postala ponosna lastnica 2 mesca starega čistokrvnega nemškega ovčarja Arsa Cheesy je zelo ljubek in sedaj se pravi "buhtelcek" zej trenutno spancka ker se je ze prej malo seznanil z domaco psicko zlato prinasalko Liso.Je malo ljubosumna ampak se ze navajata drug na drugega tako da mislim nebo problemov!
 Kiss Cool Roll Eyes
Lep soncen pozdrav z gorenske!
Logiran
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #395 : nedelja, 17.07.2005 : 18:45:10 »

Klea, čestitke za novo pridobitev! Upam, da bo tudi kaj slikic. Smiley A tale čistokrvni pomeni z rodovnikom ali brez? Huh

Lp, Maša
Logiran
Klea
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #396 : nedelja, 17.07.2005 : 22:41:30 »

Hvala ::)Bom probala zrihtati tudi slikice Wink je čistokrven vendar brez rodovnika Sad je pa pravi lepotec Cheesy
Logiran
Igor-
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #397 : ponedeljek, 18.07.2005 : 13:50:09 »

Lep pozdrav!
Mene pa zanima zakaj imajo letos skoraj vsi nemški ovčarji uničene kolke Cry nameravam kupiti se enega psa in sem dobila informacije da letos z NO nebo nič Undecided če mi lahko kdo da več informacij naj pove ali pa če mi kdo priporoča še kakšno pasmo poleg NO za družinskega psa.Zanimam se tudi za češko-slovaške volčjake oziroma ovčarje ampak je kar nekaj negativnih lastnosti slisati o njih Undecided
Ce poznate se kaksno pasmo (seweda mora imeti pokončna ušesa) to je meni zelo pomembno naj mi sporoci prosim.

Hvala

Ja letos je tak čas, da imajo vsi NO uničene kolke. Pride na vsake toliko časa oz. je odvisno od kinološkega "strokovnjaka", ki ga vprašaš.

Citat: Klea
Sorry ampak zame mora biti nemški ovčar črno-rjav ker je tak men ful lepši-no okusi so tako ali tako razlicni.
Zame mora biti tudi sladoled čokolada al pa jagoda, ker je le tak sladoled "taprav" Roll Eyes

Upam da si podpisala pogodbo z vzrediteljem da mu lahko vrneš psa, če se ti bo vlekel po dvorišču. Saj veš, letos imajo vsi NO uničene kolke.

LP
Igor
Logiran
Klea
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #398 : ponedeljek, 18.07.2005 : 20:09:50 »

No pol to ni le rekla-kazala Angry drugace pa sem se prej prepricala da ma uredu kolke in tudi ne kaze nikakrsnih znakov da bi bilo z njim kai narobe .Je zelo zivahn kuza in skoz skace okol ::)Pa hvala za podatke Wink
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #399 : sreda, 20.07.2005 : 04:42:30 »

Citat
drugace pa sem se prej prepricala da ma uredu kolke

Kako pa?


LP Zoran
Logiran
Igor-
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #400 : sreda, 20.07.2005 : 12:26:38 »

Kako pa?


LP Zoran

Verjetno ji je "strokovnjak" oz. vzreditelj čistokrvnih NO brez rodovnika povedal  Grin Grin Grin
Igor
Logiran
Klea
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #401 : sreda, 20.07.2005 : 13:10:22 »

Verjetno ji je "strokovnjak" oz. vzreditelj čistokrvnih NO brez rodovnika povedal  Grin Grin Grin
Igor

A sem ti slucajn kej nrdila de se mors pol saliti na moj racun?!?!?!?!?!
Hvala lepa za take stvari an >:(Loh bi bil mal bol uvidevn!!!
Mislim da ti nism dolzna se razlagat!Ko bos mel lepsi nacin za odgovarjat na forumu se pa oglas! Angry Lips Sealed
Logiran
Igor-
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #402 : sreda, 20.07.2005 : 14:01:20 »

A sem ti slucajn kej nrdila de se mors pol saliti na moj racun?!?!?!?!?!
Hvala lepa za take stvari an >:(Loh bi bil mal bol uvidevn!!!
Mislim da ti nism dolzna se razlagat!Ko bos mel lepsi nacin za odgovarjat na forumu se pa oglas! Angry Lips Sealed

Se opravičujem za neslano šalo. Meni ne rabiš NIČ razlagati, lahko pa razložiš Zoranu, kajti on te je vprašal. kako to da veš ....

Citat: Klea
Ddrugace pa sem se odlocila za nemškega ovčarja ker imam veliko izkušenj že s to pasmo in tako imam sedaj doma 2 mesca starega čistokrvnega nemškega ovčarja.
Škoda da kupiš čistokrvnega psa brez rodovnika, pa baje veliko izkušenj imaš z pasmo, no tako si napisala.

Brez zamere,
Igor
Logiran
Sara.P
novinec
*
Sporočil: 38


« Odgovor #403 : sreda, 20.07.2005 : 17:49:25 »

Da se še malo oglasi stroka... ;-)
Zanima me, zakaj vsi razglablate o kolkih kot največjem problemu pri NO, ko pa so za njih tipična predvsem obolenja hrbtenice (LSS in deg. mielopatija)?

P.S. Kako dobim taprave smeške? :-)
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #404 : četrtek, 21.07.2005 : 00:03:56 »

Hei! Wink

Citat
Mene pa zanima zakaj imajo letos skoraj vsi nemški ovčarji uničene kolke
No, naj povem, da je naša NO kupljena letos in do sedaj nima nikakršnih težav s kolki. Napačne informacije... Roll Eyes Sicer pa je vse odvisno, kje psa kupiš...

Drugače pa čestitke za novega kuža Klea. Wink

lp
Logiran
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 91   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Nemški ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines