mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 04:58:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Nemški ovčar - čvek
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 91   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški ovčar - čvek  (Prebrano 271790 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
1Medeja
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #825 : torek, 23.09.2008 : 23:07:23 »

Je že tako, da ljubezen ne pozna pedigreja oz. se ne meni zanj.

Ljubljen ali neljubljen je lahko tako rodovniški kot tudi nerodovniški kuža. In meni se zdi predvsem pomembno, da ima Mitek psa rad in kot je povedal, ga tudi vodi na sprehode.

Lp
Logiran
lana_
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #826 : torek, 23.09.2008 : 23:42:48 »

Ja seveda je res, da je čisto isto(kar se ljubezni in vse oskrbe tiče) če ima ali nima rodovnika. Pes je pes in vsak si zasluži le najboljše!

Dejstvo je, da tudi meni psiček izgleda kot prisrčen mešanček NO-ja in mi ni jasno (če seveda je mešanček) zakaj je treba napisati, da ima rodovnik.
Logiran
kstendler
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 125


« Odgovor #827 : sreda, 24.09.2008 : 06:43:08 »

ja potem zgleda bolj fajn. očitno se Mitek nebi počutil enakovredno, če bi povedal, da ima psa podobnega NO, zato je raje napisal, da je rodovniški...jaz s tem nimam nobenih težav Wink
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #828 : sreda, 24.09.2008 : 19:16:22 »

najbrž res kstendler.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #829 : sreda, 24.09.2008 : 19:31:50 »

He, he, meni izgleda pa kot en ful  ful fleten mešanček. Ampak ignore my coment, ker nisem ravo strokovnjak in sem mladiča NO nazadnje videla pred ulala leti.

nekaj mi povejte, a bo potem, ko boste izvedeli ali ima pes rodovik ali ne, pes kaj bolj/manj vreden.

Oprostite, a zame je VSAK PES, ne glede na poreklo, ENAKOVREDEN!
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #830 : sreda, 24.09.2008 : 19:33:18 »

Zafrknila sem pri oddajanju posta.

Pmaxi, vsi nekako ugotavljamo isto, anede?
Meni ni pes nič več ali manj vreden, komentar se je nanašal zgolj na videz in na navedbo o rodovniku. Samo to.
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #831 : sreda, 24.09.2008 : 23:26:46 »

Yo, ja poba je napisal, da je pes rodovniški, a žal ne izgleda tako. In kaj bomo imeli mi od tega, če on naklada ali pa če ga je vzreditelj nategnil? Prav nič. Naj poba uživa s psom, mi pa ob slikicah NO podobnemu psu in njegovimi vragolijami.
Saj ni potrebno, da se takoj vsakega povozi.
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #832 : četrtek, 25.09.2008 : 19:12:31 »

Se strinjam, da je vsak pes enakovreden!
Mi pa ni jasno zakaj se morajo ljudje zaradi ega (ali mogoče drugih stvari) zlagati, da imajo pravega predstavnika te pasme. Saj te ne bomo ubili, če rečeš, da imaš psa podobnega NO-ju. Vsaj priznaš in ne lažeš v glavo.

Tole sicer ni letelo na Mitka, ampak na splošno.

Mitek, če pes ima rodovnik bi radi slišali ime njegovih staršev, če ni skrivnost. Seveda rodovniško ime staršev Wink pa tudi mladička.
Me pa tale puppy bolj spominja na mešančka.

Pa brez zamere, to je samo moje mnenje! Wink

Vsekakor pa ga razvajajte in uživajte z njim! Smiley

Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #833 : četrtek, 25.09.2008 : 19:14:07 »

Mitek, če pes ima rodovnik bi radi slišali ime njegovih staršev, če ni skrivnost. Seveda rodovniško ime staršev Wink pa tudi mladička.

Pardon  sram , prebrali! Wink
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #834 : četrtek, 25.09.2008 : 19:19:00 »

Yo, ja poba je napisal, da je pes rodovniški, a žal ne izgleda tako. In kaj bomo imeli mi od tega, če on naklada ali pa če ga je vzreditelj nategnil? Prav nič. Naj poba uživa s psom, mi pa ob slikicah NO podobnemu psu in njegovimi vragolijami.
Saj ni potrebno, da se takoj vsakega povozi.

Pmaxi, nikogar nisem imela namen "povoziti".
Samo, sorry, isto, kot si napisala ti, sem opazila tudi sama, pač.
Se mi pa zdi malo mimo, da vsakega psa, ki je podoben neki pasmi za to tudi imamo. Je bilo zgolj vprašanje, ker me pač zanima.

p.s. Pa vseeno mislim, da me na križ ni treba pribijat. Sem daleč od tega, da bi katerokoli žival sodila po poreklu. Mi je pa mimo in bedasto, ko se na fičota lima znak od mercedeza (pa črprav sta mi oba všeč, mogoče fičo še za spoznanje bolj).
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #835 : petek, 26.09.2008 : 00:45:11 »

Problem je v bistvu v tem, da ljudje (v tem primeru Mitek) očitno mislijo, da so psi z rodovniki večvredni - drugače pač ne bi lagali o tem, da pes ima rodovnik, ne? Nikakor ni problem v tem, da bi mi (Pmaxi, Yo, jaz, kstendler itd.) ločili pse po vrednosti na rodovniške in mešance. Po mojem.

Lp, 5ra
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #836 : petek, 26.09.2008 : 09:51:50 »

p.s. Pa vseeno mislim, da me na križ ni treba pribijat. Sem daleč od tega, da bi katerokoli žival sodila po poreklu. Mi je pa mimo in bedasto, ko se na fičota lima znak od mercedeza (pa črprav sta mi oba všeč, mogoče fičo še za spoznanje bolj).

The best - tole pa je izjava na mestu ! Si mi ful polepšala dopoldne - sem se nasmejala od srca.
Uživaj!
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #837 : petek, 26.09.2008 : 18:24:06 »

Problem je v bistvu v tem, da ljudje (v tem primeru Mitek) očitno mislijo, da so psi z rodovniki večvredni - drugače pač ne bi lagali o tem, da pes ima rodovnik, ne? Nikakor ni problem v tem, da bi mi (Pmaxi, Yo, jaz, kstendler itd.) ločili pse po vrednosti na rodovniške in mešance. Po mojem.

Lp, 5ra

 
se strinjam. pes je pes pa, če je rodovniški ali pa ne. z najim lahko uživaš, hodiš na sprehode, ga učiš raznih trikcev.....
Lp
Logiran
MIkelancelo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #838 : petek, 26.09.2008 : 20:04:57 »

Rad bi nekaj vprašal. Ve morda kdo če je v Celju zavetišče za živali. Zanima me kdaj je odprto in kakšen je naslov.
Hvala že vnaprej.
Logiran
kstendler
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 125


« Odgovor #839 : petek, 26.09.2008 : 20:14:47 »

Ja, v Celjski regiji je Zonzani - http://users.volja.net/lenko469/zavetisce.htm
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 91   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Nemški ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines