mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 22:46:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Rane  |  Tema: Odtrgana blazinica
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Odtrgana blazinica  (Prebrano 5393 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Taroman
otrok do 14 let
*
Sporočil: 4


« : četrtek, 03.05.2007 : 19:23:42 »

Pozdravljeni!

Pred nekaj dnevi pridem od prijatelja, ki ima pri svojem botru psa (očeta mojega psa). Ker opazim, da na sprednjo tačko močno šepa oz. sploh ne stopi vprašam kaj mu je in mi odgovorijo, da ima odtrgano blazinico Shocked Cry. Sam natančno nevem kako izgleda saj se je pes močno upiral, verjetno ker ga je bolelo. Pred tem ga je že nekdo zbil s traktorjem, da je imel poškodovano ta isto tačko. Svetoval sem jim naj ga čimprej peljejo k veterinarju, ker se lahko rana okuži in sploh... V odgovor sem dobil " Jah, saj...". Mi lahko kdo svetuje kaj naj storim oz. kaj naj oni storijo. Seveda vem da more pes k veterinarju ampak nevem če bi lastnik to kdaj naredil.  Undecided. Že vnaprej hvala za odgovore.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #1 : četrtek, 03.05.2007 : 19:33:26 »

Taroman jaz sem mojemu pred ca. 4 tedni stopil na tačko in mu tudi zelo ranil blazinico. Pes 5 minut ni stopil na tačko pa je samo cvilo, potem je blo ok ampak seveda jaz ko jaz sem ga peljal na pregled k vetu ki mi je dal eno kremo za poškodovane blazinice. Oprosti, ampak res dvomim, da bi pes šepal zaradi blazinice. Moj ma še sedaj rano, mu je tudi kri kar precej tekla sedaj pa še vedno liže tačko. Če prav razumem, ti lastniki glede na odgovor, ki so ga dali:
Citat
V odgovor sem dobil " Jah, saj...".
se sploh ne zanimajo kaj extra za psa, ane? Nič novega, najbolje je da psa peljejo k vetu, če pa nimajo denarja pa mu naj kupijo kremo za blazinice, se dobi v vseh tukano centrih in živalskih trgovinah!

Lp
Logiran
Taroman
otrok do 14 let
*
Sporočil: 4


« Odgovor #2 : četrtek, 03.05.2007 : 19:46:33 »

Jim bom povedal za kremo ja. Oni so mi rekli, da šepa zaradi blazinice, saj dobesedno ene nima več se mu je odtrgala, kakor sem jaz razumel. Mogoče pa je to še od prej ko ga je zbil traktor. Za psa se pa res ne zanimajo kaj dosti.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #3 : četrtek, 03.05.2007 : 20:21:05 »

Aja če je pa tako hudo pa itak da more k vetu. Sem mislil, da ma razpokano, kot je moj mel. Mojemu je na ''srečo'' samo blazinica počla pa malo nohta poleg pa je krvavel. Kako pa je možno, da se mu cela blazinica odtrga?

Lp
Logiran
Taroman
otrok do 14 let
*
Sporočil: 4


« Odgovor #4 : petek, 04.05.2007 : 12:28:29 »

To pa res nevem kako se mu je odtrgala, se to tudi meni zdi čudno. Kakor sem že na začetku povedal sam te rane nisem videl.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #5 : petek, 04.05.2007 : 13:19:27 »

Moj pes je hiperaktiven, zato je tudi dosti pri vetu (zaradi poškodb) pa sem v klinikah videl in slišal že za mnogo poškodb za tako pa še ne... Se mi zdi neverjetno to...

Lp
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Rane  |  Tema: Odtrgana blazinica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines