mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 13:15:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 128 129 130 131 132 [133] 134 135 136 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 297160 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1980 : četrtek, 03.11.2011 : 20:15:13 »

Hvala  Smiley.

Če bi vnaprej vedela, da prideva na RO tekmo preteklo nedeljo, bi se lahko srečali tam, žal je tako naneslo zadnji moment. To nedeljo imamo ob 10.00 canicross trening zraven (bivšega, menda) ŠKD Šmarna gora, tako da se lahko pripelješ tja in spoznaš nekaj pasjih odbitkov in Volta (ki sicer tudi spada v to kategorijo), prisotna bova tudi na CACIB Vrtojba naslednji vikend (12. in 13.11), kjer bo najbrž tudi kak italijanski belgijec, vsaj običajno so bili, lahko se pa znajdeš in me poiščeš na spletni strani Kinološke zveze med sodniki za FCI I, pa mi pišeš/me pokličeš.  Tongue

Kot zanimivost, Volt je bil pred kratkim vpisan v SLR in ima številko 113, torej je 113. prijavljen groenendael v Sloveniji (malin je nekaj čez 500, tervuerenov pa mislim da okrog 20, laekeni sklepam da 3).
Logiran
Voodoo.witch
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #1981 : ponedeljek, 23.01.2012 : 13:57:54 »

Hej,

bom popihala prah s teme, da se malo »pobaham«, da je Slovenija dobila enega groen.-a več Wink









Mala pošast Alf (originalno Gandalf), ki je našla dom pod Alpami Cheesy

Pozdrav od obeh Smiley

p.s.: Še tu vse zahvale Bambi, za navduševanje nad vrsto in nasvete! Smiley
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1982 : ponedeljek, 23.01.2012 : 14:00:54 »

Ooo, cestitke! Kaksno je pa njegovo polno rodovnisko ime? A se imata namen tudi kaj agilitirati?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1983 : ponedeljek, 23.01.2012 : 15:14:32 »

No, kakšna usklajenost, ravno danes se odločim malo osvežit tole temo, pa vidim, da si se končno le oglasila tudi ti, Tea  Smiley. Še tu čestitke za malega Alfa, pa upam, da se res čimprej spet vidimo in spoznamo še malega  Smiley. In ni za kaj, mi je v veselje

Jaz pa sem se hotela pohvalit, da je Volt končno prestal jahalni krst in to z odlično odliko!  veselje Do konj se je obnašal idelalno, ni se jih bal, je pa bil vseskozi previden in se jim umikal. Še srečanje s sprehajalci s psom je šlo brez težav, je hodil poleg ob konju, v glavnem, najpridnejši pes je bil  Cheesy. Še na mnoge take terene!



Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1984 : ponedeljek, 23.01.2012 : 16:12:10 »

Kaj ste lepi vsi ljubezen
Logiran

Voodoo.witch
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #1985 : ponedeljek, 23.01.2012 : 16:47:02 »

Hvala vsem Cheesy
Polno ime se glasi Gandalf du Chateau de Montmirail Wink in ja, načeloma so cilji tudi proti agilityu usmerjeni..za začetek pa ima jutri prvo uro male šole Cheesy
Joj, Urša, kako hudo super! Bravo Volt! Cheesy A veš, da sem te hotla povprašat, če imaš kake izkušnje z jahanjem v spremstvu pesota pa sem rekla, da je itak še čas, glede na to, da je mali Alf bolj maček ko pes (oz. se stalno nek pod nogami mota). Zdaj se bomo sploh morali videti, da bo imel moj mali dober zgled, hehe. Wink
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1986 : torek, 31.01.2012 : 17:45:26 »

Voodoo, si ti tista, ki je lani na trening canicrossa prišla Volteka pogledat (sem pozabila ime in nisem ziher, če si to ti)? Čestitke za Alfa in veliko veselja z njim ti želim! Smiley Cheesy
Logiran
Voodoo.witch
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #1987 : sobota, 04.02.2012 : 16:42:59 »

Speedy, imaš pravo v mislih Smiley jaz sem bila tisti »vsiljivec«, hehe. Hvala, z Alfekom se imava super, sploh danes, ko je mali spoznal in se zaljubil v tisto belo stvar zunaj Cheesy LP
Logiran
Cheepsondyke
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #1988 : sreda, 15.02.2012 : 12:13:50 »

Speedy, imaš pravo v mislih Smiley jaz sem bila tisti »vsiljivec«, hehe. Hvala, z Alfekom se imava super, sploh danes, ko je mali spoznal in se zaljubil v tisto belo stvar zunaj Cheesy LP


VoodooVrba ubadla belgijca navsezadnje, dobrodošla v klubu ponosnih skrbnikov belgijcev : ))

Če boš rabla kakršnokol pomoč pri motiviranju feel free to bip Jessy ; ))
Logiran
Voodoo.witch
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #1989 : nedelja, 26.02.2012 : 21:40:24 »

O, lej jo Jessy Wink Hvala na dobrodošlici..glede motiviranja se ni pretirano za bat, jaz čisto zaljubljena, mali pa tudi vedno za akcijo; pa sva skupi "tandem na glavo" (seveda v mejah normale za tako malo zverino - čeprav pridno raste Smiley)
Evo, še ena od zadnjih zimskih:
Zdaj že loviva metuljčke Wink
Logiran
Voodoo.witch
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #1990 : četrtek, 08.03.2012 : 12:28:25 »

Se na hitro oglašava, da pokaževa, da zna tudi črni vrag biti kavalir..za vsa dekleta Wink
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1991 : sobota, 24.03.2012 : 14:47:51 »

Tole je za vse ljubitelje, lastnike in vzreditelje belgijcev: Identification of a Novel Idiopathic Epilepsy Locus in Belgian Shepherd Dogs.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1992 : nedelja, 22.04.2012 : 22:57:35 »

Nuki, definitivno vredno ogleda!

Spet že dolgo nobenega belgijskega zapisa tule, pa tudi jaz bom zaradi pomanjkanja časa bolj kratka. First things first:

Dragi Voltozaver, vse najboljše in najlepše za tvoj drugi rojstni dan, naj te hodulje še marsikam ponesejo, naj tvoji nasmeški še marsikoga razveselijo; želim ti še veliko veliko zdravih in aktivnih let in uživanja v vsem, kar rad počneš. Radi te imamo  Smiley.



Žal je Voltek spet pristal na bolniški, upam, da to ne bo vsakoletna 'okrog rojstnega dne' praksa; lani vnetje pokostnice, letos pa si dan pred canicross tekmo izpahnil pogačico, tako da sva jo morala žal izpustiti, prav tako se nisva uspela do konca pripravit za agilitaško premiero, ki je tako za nekaj časa prestavljena. No, po 2 tednih počitka in obisku osteopatinje ima spet zeleno luč za ponoven zagon, tako da počasi spet prihajava v formo, začela pa sva vsaj eno kariero in sicer v rally obedience-u, kjer se je za prvič obnesel fenomenalno  Smiley. Bila sva peta, z istim št. točk, a sekundo počasnejša kot 4., več kot odlično, glede na število treningov (bore malo) ter to, da je dve vaji sploh prvič opravljal; poleg tega se mu pred nastopom nisem mogla posvečat, saj sem imela polno drugega dela. Hvala za potrpežljivost, papkidu, super si bil! Maja je bila tako prijazna, da naju je posnela:

http://www.youtube.com/watch?v=Jfft2hdtf4k&feature=youtu.be

Z Voltom sva spoznala tudi Voodoo-jinega Alfa, ki je prava faca, čestitke še enkrat za malega surlača.

Pa še ena nežna za lahko noč, večerno umivanje ušes  ljubezen

Logiran
Voodoo.witch
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #1993 : četrtek, 03.05.2012 : 23:52:34 »

Uf, potem pa za začetek Vse najboljše Voltu, da bi veselo surljav naprej po svetu veselje Lepo je tudi slišati, da je vse ok z njemu, upajmo na nadaljno kariero brez poškodb Smiley Hvala za link, sva te zamudila v živo. Za naslednjič pa upam, da se srečamo pod bolj ugodnimi vremenskimi pogoji, ker tisti dež res ni bil za nikamor, plus je mene potem ko sem domov prišla napol zvilo Angry Tole mi je uspelo posneti, ampak ni nek vrhunec fotografije (Ogromni pa mali Cheesy)

Dalje, tudi midva z malim zlodejem sva "praznovala" in sicer predvčerajšnjem je dopolnil pol leta. Od tega bo prihajajoči torek minilo 4mesece najinega sobivanja in da ne dolgovezim, si več ne predstavljam kaj bi počela brez male zverinice. Alfek, zame si že zdaj najboljši  Wink

Oglasila sva se tudi na uvodni uri agilitya (v KD Ilirija) in Alfek je-first thing-zašibal čez tunel, menim da (če ne bo vodnik Grin preveč štorast) bo raztural Cheesy  Za prvomajske praznike pa smo obiskali Pag, kjer je Alf imel prvi stik z morjem-v katerega je ravno tako samozavestno zakorakal, ampak ga je nato zalil val in je ščene vso prestrašeno priteklo nazaj na obalo. Naslednji poskusi so bili bolj previdni  Wink Okupirala sva dober km "divje" plaže, kjer sva lahko zganjala najine norčije, mali se je zlaufal (ker dva dni prej smo bili na bolj obljudenih plažah in ni imel polne svobode), ganjal galebe (novi najljubši šport Wink). Srečala sva tudi ovce, katere je prav neumno gledal Cheesy Drugače pa je bil prav neverjetno priden, cele pet dni ni naredil ene neumnosti (edino imela sva manjšo veselico z glasilkami, ko je bilo treba počakati v boksu, ampak se je tudi to hitro vnesel). In kako veš, da imaš super pridnega psa? Ko ga kelnar v gostilni opazi šele ko prinese račun Grin

Pozdrav od naju do naslednjič Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1994 : petek, 04.05.2012 : 06:59:42 »

Tale zadnja je pa čista romantika. Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 128 129 130 131 132 [133] 134 135 136 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines