mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 08:05:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 130 131 132 133 134 [135] 136 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 297144 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #2010 : petek, 15.06.2012 : 13:10:23 »

Bambi, ja napiši mi tvoj mail pa ti bom poslala slikce... Smiley ja res sva se oba malo ustrašila Wink, no jaz sem se zato ker je imel ravno igračko v gobcu in ker ga ne poznam so pa nekateri psi bolj posesivni do svojih igračk in se bojijo zanjo, zato sem bila malce bolj previdna, no ampak sem vidla da je čisto prijazen in fajn tvoj Volt. Kiss Smiley Tudi jaz upam da se še kje srečamo. Smiley Uživajta v poletju! Kaj pa je Voltu da ga hrbet in noga matrata, kakšna poškodba? Upam da mu bo kmalu bolje... glede uvrstitve, pa važno je sodelovati... Smiley Lepo se imejta. Smiley
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #2011 : petek, 15.06.2012 : 15:40:43 »

Volt ima poškodovano (verjetno nategnjeno) hrbtno mišico, kar potegne za sabo mobilnost celega zadnjega dela telesa. V upanju, da je res samo to narobe; skeletno ni, ker je ves preslikan, vezi glede na teste niso, tako da po eni strani je čisto super, če je krivec res mišica, po drugi strani pa lahko mišica traja kar nekaj mesecev, da neha zdraho delat, tako da hepi vseeno nismo  Tongue.

Previdnost tako in tako ni nikoli odveč  Smiley , sem pa jaz taka, da ne trpim nobene posesivnosti do česarkoli pri svojih psih in tudi nikoli nisem imela težav s tem. Imamo te stvari pošlihtane  Wink.

Glede tekem pa - imam svoje cilje, primarni je sodelovanje, ampak mišljeno kot sodelovanje mene in mojega psa, da tekmo oddelava skupaj in sva v tistem času 100% povezana. Tokrat nama res ni uspelo, pač pride kdaj kak dejavnik, ki se mu ne moreš izognit, ampak tudi v takih trenutkih se lahko česa naučiš in odneseš kaj iz vsega skupaj  Wink . No, če vama je s Poppyjem RO zanimiv, lahko jeseni prideta pogledat še kako tekmo, 1 bo prav v Ljubljani, dve pa v bližini  Smiley.
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #2012 : torek, 25.09.2012 : 09:58:43 »

Lynn, z veliko zamudo - crnasmrt@gmail.com  Smiley

Spet že dolgo, predolgo nič v tej temi... Kot da bi belgijska scena pri nas hibernirala, pa temu sploh ni tako. Med drugim so bili belgijski ovčarji precej podrobno predstavljeni v poletni številki Kinologa  Cool Smiley ; po daljšem času smo imeli pri nas leglo groenendaelov (1 samec, 2 samici), samički se mi zdi še vedno iščeta nove lastnike, čeprav sta res perspektivni, luštni črnuhinji; naši klasiki mešajo štrene na večjih tekmovanjih v tujini. Midva pa... midva pa imava kot običajno malce logističnih težav  Tongue . Volt je ravno dobro začel prihajat v formo po izpahu pogačice, pa je mene hrbet tako zagrabil, da nisem mogla hodit nekaj dni, stvar se je malo izboljšala, a sem bila vseeno čisto onesposobljena, odkrili so mi ž stvari, sem rekla, da če bi bila pes, bi se dala evtanazirat  Roll Eyes Lips Sealed . Na RO tekme sva pridno hodila, žal nama na dveh zaradi celotne situacije ni najbolj uspelo, na zadnji v Duplici pa sva se spet bolj sinhronizirala in sva bila 2. V skupnem seštevku za RO I tako sicer vodiva, a sva zaradi moje operacije kolka prejšnji teden najbrž sezono končala, tako da... drugo leto veselo naprej  Smiley . V upanju, da nama bo zdravstveno bolj naklonjeno.

Belgijski pozdrav vsem 

http://www.youtube.com/watch?v=8hgC1DdVYt8&feature=relmfu - najin ponesrečen MB, kjer sem skoraj razpadla na progi  Tongue

http://www.youtube.com/watch?v=bvXROqcLPUQ&feature=relmfu - Duplica, 2. mesto
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #2013 : ponedeljek, 08.04.2013 : 19:22:26 »

Piiihhhhh piihhhh, no pa je šel prah vsaj malo stran  Tongue. To whom it may concern, midva sva še vedno živa, nadvse belgijska in znatno manj invalidna kot ob zadnjem javljanju  Smiley. Voltaire je moje okrevanje po operaciji prestal zgledno, kot se za take mamine sinkote spodobi, na srečo mi ga je zlata soseda več kot polovico tega časa dokaj redno vozila na sprehod, tako da ni bil obsojen zgolj na vrt, zdaj pa počasi prihajava nazaj na stare tire in uživava v vedno več akcije  Smiley.

Včeraj je v okviru CAC Barje potekala tudi prva letošnja RO tekma, nastopala sva tudi midva in glede na vseeeeee skupaj (zadnjo progo sva oddelala na najini zadnji tekmi, septembra lani  Tongue , pa ker sem imela vse žive zadolžitve včeraj mi ga je prijateljica pripeljala iz avta, sva oddelala svoje in je šel nazaj v čuzo, ne me prijavit  Roll Eyes ) je bil mravljinčar več kot priden  Kiss.

147/150 točk, drugo mesto v RO I  Smiley - http://www.youtube.com/watch?v=0ZR6-T9_xuw&feature=youtu.be
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2014 : ponedeljek, 08.04.2013 : 19:37:29 »

Čestitke obema Cheesy Wink
Najbolj pa razveseljuje tale podatek:

... zdaj pa počasi prihajava nazaj na stare tire in uživava v vedno več akcije  Smiley.

Uživajta na polno!
bravo
Logiran

Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #2015 : ponedeljek, 08.04.2013 : 20:04:04 »

Hvala hvala! Smiley

In hvala  Cheesy . Zaenkrat samo hodim, na bicikl sem šla zadnjič prvič po enem letu in sta bila tako hrbet kot kolk brez pripomb, upam, da do konca meseca tudi prvič stečem, tako da...  Azn AgiIPOcanicrossinvsekaršeobstaja, midva prihajava!  Wink Grin

ps: včeraj sem Mirču uspela pomahat, tebe sem pa na muho dobila šele nekje sredi BISa, ti nisem uspela niti živjo rečt  Tongue
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2016 : ponedeljek, 08.04.2013 : 20:13:10 »

Odlično, da si me sploh uočila, vso zadekano od pet do cofa na glavi plesalec
Včeraj so organizatorji zaradi mraza tolk hiteli, da sem komaj sfolgala pisat cifre, kaj šele okol gledat in mahat veselje

Držim pesti, da bosta hrbet in kolk tut v naprej čist tih in pridna!
Logiran

AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #2017 : ponedeljek, 08.04.2013 : 20:36:33 »

Api & Alf včeraj na CAC Barje ... zaljubljeni parček  objem ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2018 : ponedeljek, 08.04.2013 : 22:17:00 »

Dej nehiiii, vidva sta dream team Cheesy Nora sta Afro Voltozaverček raztura, ti pa tudi
 bravo veselje
Pa vesela sem, da ti gre zdravje na bolje Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #2019 : torek, 09.04.2013 : 20:13:24 »

Pa, saj zato pa sem te komaj na sredi BISa prepoznala pod vsemi plastmi in cofom  Tongue Grin. No, po temle vikendu sta kolk in hrbet sicer prilično skregana z mano, ampak bosta prej ko slej obupala, sezona vseh mogočih aktivnosti se začenja in se bosta že naveličala  Wink.

Hvala za pohvale, res sva bila kar pridna  Smiley, zdravje pa menda letos bo, skrajni cajt!
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #2020 : nedelja, 21.04.2013 : 21:22:17 »

Še tule z enodnevno zamudo, sva včeraj bila preveč zasedena Wink. Papkidu, Voltozaver, Voltaire, Big Bird, Škrgice, Beboslav, Hokejist... Eden in edini, Volt! Vse najboljse za tretji rojstni dan, ostani še naprej taka naivna, neškodljiva surla, ki se vedno z nasmeškom poda v akcijo in spravlja bližnjo in daljnjo okolico v smeh  Cheesy Smiley. Naj ti hodulje dobro služijo še mnogo, mnogo let!  Kiss

Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #2021 : nedelja, 21.04.2013 : 21:24:35 »

Gospod Pes, z veliko nadimki, vse naj Kiss!
Beboslav? trmoglavka
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #2022 : nedelja, 21.04.2013 : 22:24:01 »

Tega poleg Hodulje še najbolj vestno opravičuje  Evil  Grin
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2023 : nedelja, 21.04.2013 : 22:24:47 »

Še na mnoga leta! Smiley
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #2024 : nedelja, 21.04.2013 : 22:52:51 »

OMD, a ZE?! Waaaau, vse najboljse Voltic! Kiss
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 ... 130 131 132 133 134 [135] 136 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines