mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 06.06.2024 : 22:34:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 299138 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #945 : torek, 05.07.2005 : 07:28:14 »

Ufff Arieb ni šans  Tongue  Cheesy

Nekaj časa pa vseeno more it mimo med eno in drugo razstavo  Wink (pa izpiti so še vedno   Shocked Huh)
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #946 : torek, 05.07.2005 : 12:10:51 »

Arieb, ne skrbi, nimam nobenega namena ugrabiti Bona in narediti 'foto-sesn' z njim. Bambi in Bambi ne prideva v MB; kot prvo, nisem prijavila, ker mi nic ne nuca, dokler nimam enke, kot drugo mi sodnik ni zanimiv, pa poleti sva tako ali tako imela v nacrtu razstavljalsko pavzo (ceprav so se mi kar sline pocedile, ko sem videla, da v Belgiji (Liege) belgijce sodi prav gospa Hoge Laer  Wink. Poleg tega sem trenutno vojni ranjenec, tako da mislim, da graciozno tekanje po ringu ne bi prislo v postev (za zelo negraciozno tekanje po agi parkurju bomo pa se videli  Tongue).
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #947 : torek, 05.07.2005 : 13:02:02 »

Ojoj, Bambi, le v kateri vojni si pa sodelovala Wink
Citat
vojni ranjenec
Tudi meni so se pocedile sline pri branju prijavnice za Liege, a tam gre naš belgijski sine Brioš, pa mu ne bomo hodili v zelje. Imamo pa isti vikend alternativo - Montenegro cup (se ti ne cedijo sline Smiley?
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #948 : sreda, 06.07.2005 : 10:38:51 »

Arieb, na agi fronti se je eden od mojih 4-noznih soagilitasev odlocil, da sem pobegla ovca in da me je treba ustaviti. Stvar se zal ni koncala prav spodbudno, lahko vprasas moje bedro in ramo...  Undecided Sad

Sem sla gledat za Montenegro cup - trenutno smo plesasti, tako da me vseeno ne mika prevec, poleg tega ne vem, kateri sodnik naj bi mi delal skomine. Latvijka mogoce? No ja, cez poletje bomo bolj funkcionalni (upam) kot lepi, saj vse hkrati pa ne moremo biti.
Logiran
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #949 : sreda, 06.07.2005 : 12:56:48 »

Bambi, tudi naš mali agilitaš poskuša ustavljati z grizenjem. Samo - mu ne uspe. Ima premajhen razpon gobca da bi prijel mojo nogo... Mogoče bi morala pridobiti kakšno kilco?  Wink
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #950 : sreda, 06.07.2005 : 13:41:18 »

Bambi, tudi naš mali agilitaš poskuša ustavljati z grizenjem. Samo - mu ne uspe. Ima premajhen razpon gobca da bi prijel mojo nogo... Mogoče bi morala pridobiti kakšno kilco? Wink

he he ,poznamo take, najhujši je bil doberman, pa še razpon gobca je bil tapravi Wink...pomaga najbolj, da psa izšolaš in se potem držiš na varnostni razdalji Smiley od psa in ovir ,ter ga vodiš dovolj hitro, da nima časa vate skakat Cool.
Sabo imaš pa eno stvar, ki mu jo ponudiš v ugriz dokler navedeno še ne gre Huh.
Sicer sem pa jaz raje pogrizena Shocked, kot da moram klečeplazit okrog psa, če bi se blagovolil mal podvizat in razživet Cheesy.
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #951 : sreda, 06.07.2005 : 15:44:11 »

Barbka, pes, ki me je pohopsal ni prav velik, bedro, ki ga je uspel zahaklat, pa ne prav majhno. Kljub temu mu je podvig uspel, tako da bi bilo nabiranje kilc brez efekta. Ze tako jih je dovolj  Wink.

Deteljica, se strinjam s tvojo zadnjo povedjo - saj zato pa imam vedno desno roko v modricah po agi tekmah  Tongue. Ce dobro tece ga pa ja ne bom kregala, ce(prav) se na koncu malo razzivi...  Roll Eyes Nekaj v zameno za roko vcasih deluje, vedno pa zal ne. No ja, dokler nama ne bo treba najinih rok nadomestiti z lesenimi, bo vse ok, kaj pravis. 
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #952 : sreda, 06.07.2005 : 20:45:40 »

Uboga Bambi! Shocked A je bil Sambo ali mala (velika) Helga? Imamo mi enega bordercka na agilityju, ki veselo cufa vse kar mu pride pod zobke. Ga je lustno gledat....hehe, potem moja mala izgleda strasno vzgojena! Grin
Zelim cimprejsnje okrevanje! lp
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #953 : sreda, 06.07.2005 : 21:30:50 »

Lep pozdrav belgijci! Tule slucajno berem, da imate tezave z grizenjem. Huuuuraa, niem edina Cheesy. No saj ne da vam privoscim  Wink, ampak nekaj casa sem hodila s treningov domov popolnoma plava po nogah. Vcasih je bilo tako hudo, da si sploh nisem upala obleci kratkih hlac. Potem sem pa rekla, da tako ne gre vec naprej in sem vsakic, ko sem dobila ugriz obstala in se obrnila stran..... no malo je pomagalo.
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #954 : sreda, 06.07.2005 : 21:50:10 »

Kaja, hvala za izkazano socutje. Da se ne bo kdo po nepotrebnem se bolj bal mojega klavca in nove rekrutinje - zahaklal me ni noben od mojih. Kaja, ce bi to uspelo komu od njiju dveh, bi si par dni iz sedala vlekla mojo nogo.

Torej ne gre za mojega psa. Sicer sem imela podoben problem s Sambotom, tako kot ocitno tudi Ory sem celo poletje hodila plava kot Smrkec, predvsem po bedrih in rokah, ampak dlje od modric ni nikoli prislo. Z veliko volje in potrpljenja sem uspela to tezavo odpravit, pojavi se samo se v izjemnih situacijah, ko je cisto v nagonu - npr agi, ampak tudi takrat se zdaj zna brzdat...
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #955 : četrtek, 07.07.2005 : 14:25:44 »

Lep pozdrav belgijci! Tule slucajno berem, da imate tezave z grizenjem.

težave z grizenjem  Shocked
ne, to pa ne bo res, težave imamo edino v primeru negrizenja Wink Grin Cheesy
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #956 : petek, 08.07.2005 : 12:23:31 »

Ajoj Bambi šele zdej vidim, da si bila ranjena na fronti  Shocked Huh, upam, da ni preveč hudo  Undecided, take zadeve niso enostavne in ponavadi precej bolijo.

Tudi moja roka se še spominja bližnjega srečanja s pasjim zobovjem  Roll Eyes

Kakorkoli, čimprejšnje okrevanje, Blu ti pa v tolažbo pošilja eno pucanje ušes  Wink

Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #957 : torek, 12.07.2005 : 11:12:19 »

Spet razstava za nami, spet premalo belgi-kuzkov: samo dva malinoisa (prelepo samicko smo imeli v konkurenci) in en crnuh - tisti iz Trebčah, ki je tudi že bil v Portorožu. Drugače, razen Bona, ne sluha ne duha od drugih bratrancev...škoda.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #958 : torek, 12.07.2005 : 12:09:43 »

Hi, hi, Ivanhoe je sklicala sestanek za dogovor glede agilitija.. Wink a sedaj mislite, da bomo tudi mi iz "vojne fronte" Angry... No, upam da so to nadaljevalne vaje in da bomo o tem pisali čez 5 let Grin

Tista samička "malinojka" je bila tudi meni prav posebna, take zanimive, temne, lepe barve. GN pa je bil iz Italije (ali pa so Trebče v Italiji Huh)
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #959 : torek, 12.07.2005 : 13:45:35 »

Trebiciano = Trebče, blizu Trsta Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines