mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 07.06.2024 : 06:25:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 299160 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1215 : sobota, 06.01.2007 : 01:31:42 »

Maja, taksne:



 Cheesy Cheesy Cheesy

Koncalo se je s pristankom na desni nogi v pokoncnem polozaju, priklopom leve noge, priklonom publiki in smehom za kakih 5 min  Grin.

Skar, malo za salo, malo zares - kaj pa kratek jahalni bic? Jaz sem si ga ze nameravala kupit za pomoc pri ucenju raznih nefunkcionalnih trikov, kot podaljsek roke, verjetno bi tudi deloval kot korekcija, ce ravno to hoces - namesto cuka torej rahel 'oplaz' z bicem.

Kaja, sva pridna, seveda. Trenutno sicer ne agilitasko ali klasicno (danes sem po dooolgem casu delala poslusnost), zato pa delava trike, se zabavava na terenu s konjem in tudi sicer. Glede na grozne zamete bom pa ta teden spet zacela delat sled...

Pa se par novih fotk:


http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/PC083315.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/IMG_0193.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/PC083281.jpg (no ja, tale je stara dober mesec)
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1216 : ponedeljek, 08.01.2007 : 10:40:22 »

Prva slika je pa res full cool! Fotograf je bil pa prav v pripravnosti! Kaj je bil načrtni skok iz konja  Grin Huh
Logiran
skar
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 64


« Odgovor #1217 : sreda, 10.01.2007 : 15:55:04 »

Živjo,

smo zdravi in veseli in je konec prisilnega dopusta. Kondicija je bolj "na psu", ampak bo že. Glavno, da je vse OK. Se pa pozna crkljanje, ker se bebo šopiri, da ni za nikamor. Kratek bič lahko nadomesti tudi kar povodec, samo bi bili "vsi bogovi dol" če bi sredi Fužin usekala psa...... Nima veze, se pa malo bolj derem. In nagobčnik, normalno.

Tako, pohvalila sem se, da "smo zmagal" zdaj grem pa naprej delat - v službi, mislim.
LP
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1218 : četrtek, 11.01.2007 : 19:05:46 »

Samo da je vse OK!!! Hvala bogu!!!
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1219 : nedelja, 14.01.2007 : 09:32:54 »

Lep pozdrav vsem ljubiteljem belgijcev,

mi smo dejansko še med živimi, ampak izredno zaposleni že nekaj mesecev, najbolj pa nekaj zadnjih dni Wink.

Prejšnjo nedeljo smo prileteli na Brnik z najino novo družinsko članico - malo tervico, po imenu Xciting (klicno Saia) Cheesy

Trenutno uvajamo lulanje zunaj, kar nam gre po enem tednu fantastično, hodimo na krajše sprehode in cufamo metlo ter odnašamo, vse kar nam je všeč v box.

Mala je pravi divji belgijc, neustrašna in vedno pripravljena na akcijo... Smiley



Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1220 : nedelja, 14.01.2007 : 11:32:38 »

No, vendar, Petra, si objavila... sem ti še po tej poti hotela čestitati za odločitev, pa sem morala toooooliko časa čakat Wink
Še enkrat, super za malo Saio da je našla Slovenijo za njeno "cartarsko" življenje, pa veliko uspeha pri uvajanju na lulanje (vreme je kot nalašč zelo primerno).
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1221 : ponedeljek, 15.01.2007 : 10:50:29 »

Hey, Petra! Nič ne vem!!! Od kot je prišla, za kaj ko boš uporabljala? Kako se znajde Blue? Daj no, opiši malo okoliščine! Firbec matra....!
Seveda pa čestitke k novemu kužku!!!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1222 : ponedeljek, 15.01.2007 : 14:08:49 »

Cestitke za novo clanico. Pa se ti je le uresnicila velika zelja. Smiley Zdaj bi pa se kaksno sliko, da vidimo kaksna je mala lisicka. lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1223 : ponedeljek, 15.01.2007 : 18:20:08 »

Petra je očitno tako zasedena z malo Saio, da nima časa za nič Wink Tudi jaz bi slikice (eno pa imam, mi jo je uspela poslati)
Tina, jaz vem da je iz NL in da je skotena 5.11.2006. Vse ostalo pa počakajte skrbnico Tongue
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1224 : torek, 16.01.2007 : 10:19:00 »

Joj Arieb ima prav  Wink, smo precej zasedeni z malo Saio (jih pa ima za ušesi).

Po enem tednu smo osvojili sobno čistočo, ponoči pa tudi spimo kot malo drvo (no skoraj celo noč - z enim izhodom).

Kot je rekla Kaja, uresničitev velike želje...je ja  Cheesy
Vem, da sem marsikomu morila okoli svoje bodoče kuzlice pa da me marsikdo ni več jemal resno, ker se je zadeva vlekla v nedogled...res se je vlekla, najbolj pa meni  Wink - tukaj se morem zahvalit Bambi, ki je več let z mano pregledovala internetne strani in rodovnike ter me prenašala  Smiley

V bistvu je Arieb že napisala, da smo šli ponjo na Nizozemsko, natančno v Groningen.
Njeno ime je Xciting van Moned - klicno Saia, skotena 5.11.2006.

Saia živi z nama v Ljubljani, Blu pa ostaja pri mojih starših na obali, zaenkrat nismo še organizirali srečanja, ker sem jaz ta vikend zbolela, gremo pa v Kp ta (naslednji) vikend (tudi domači jo nestrpno pričakujejo - so se pač morali zadovoljiti s slikami  Wink)

V načrtu imava najprej malo šolo, potem pa agility in seveda vse ostalo, razstave, kaj poslušnosti v smislu RO, bomo še vidli kaj nama bo najbolj všeč in kam nas bo odneslo.

Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1225 : torek, 16.01.2007 : 10:26:22 »

Slike

http://www2.arnes.si/~urosa/Saia2.jpg

ostale dve pa na link-u, ker so malo prevelike Smiley

http://www2.arnes.si/~urosa/saia1.jpg
http://www2.arnes.si/~urosa/saiagleda.jpg
Logiran
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #1226 : torek, 16.01.2007 : 12:37:23 »

Cestitke za novo pridobitev tudi iz najine strani! Full je kokica!!
A pa boste pustili, da jo Klark kaj na pst-ju "prestrasi"? Sej se hecam...ampak ce bo pa tulila kot Sambo bo pa itak ljubezen na prvi pogled Cheesy  Grin
Lp
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1227 : torek, 16.01.2007 : 14:50:07 »

Ivanhoe, razjahanje ni bilo ravno v nacrtu, se je pa res izteklo fenomenalno (in spektakularno  Cheesy).

Skar, me veseli, da se je pesjan pocajtal in lahko spet zivite normalno, kolikor se z blesavim belgijcem pac normalno ziveti da.

Petra, lepo, da si nas razveselila tudi s slikcami. Ostalim pa sporocam, da sem malo Saio spoznala v nedeljo in je v zivo se vecji cuker, kot je videti na fotkah. Mojega cohanja je bila vesela, seveda pa nimam za burek proti tetki Sambo, ki je bila mali zverini neizmerno vsec in bo ocitno vzgojni zavod se enemu mlademu kuzonu  Smiley. Mislim, da se ni za sekirat, saj je do zdaj to delo mislim da vedno opravila z odliko - a ne, Panteon, Klark in ostali?  Wink Cheesy

Petra, ni problema za podporo - saj ni, da sem tako zelo trpela ob pregledovanju belgijskih strani, roko na srce  Wink. Sicer pa... mislim, da bos kmalu zacela vracati uslugo...  Wink Cheesy

Uzivajta s tamalo, pa se kmalu povabimo na obisk.

Lp vsem, Ursa in tetka

ps: sem pozabila ze zadnjic dodat... kar nekaj casa sem imela v nacrtu narediti spletno stran, posveceno belgijcem in seveda Crni Smrti, kjer bi se lahko morebitni interesenti za pasmo pozanimali o njej in izvedeli kaj novega tudi o Sambotu in najinih dogodivscinah. No, koncno je uspelo, sicer ze lani, vendar je bilo se toliko stvari za uredit (se vedno je nekaj popravkov na spisku), da je se nisem zelela obelodaniti. Zdaj je stvar priblizno dobila koncno podobo, seveda pa se bodo stalno dodajale novice. Torej, kogar zanima, naj posurfa po www.sambo.si  Smiley.
Logiran
lkc
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #1228 : torek, 16.01.2007 : 21:21:50 »

Zadnja sporočila na strani belgijcev so prava pozitivna presenečenja !

Mala Saia je prava lepotička - in očitno bodo zdaj Cerarji tisti, ki bodo ob pogledu na tervisko ustavili avto sredi ceste in vreščeč bezljali za Petro... Upamo le, da bo Saia privoščila kakšen pogled fantu z Vzhoda, ki je le dobra tri leta starejši od nje. Seveda moramo do tedaj poskrbeti, da Ice ne bo več imel priložnosti frizerskih podvigov na Panovih prsih in vratu, ki so Panu za kakšno leto onemogočili udeležbo na kakršnemkoli lepotnem "razkazovanju".

ČESTITKE Urši za novo spletno stran. Ne le za postavitev, ampak za super opise in besedila. Prav pogrešam njen humor, "sočne" opazke in smeh. Pan pa seveda Sambove vzgojne prijeme, ki bi bile še kako koristne pri brzdanju ekstrahiperaktivnega "BC-plesnivčka" Ice-a.

Lep pozdrav vsem,

Lili
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1229 : sreda, 17.01.2007 : 00:01:05 »

Citat
bodo zdaj Cerarji tisti, ki bodo ob pogledu na tervisko ustavili avto sredi ceste in vreščeč bezljali za Petro...

 Grin Grin Grin...

No, po moje bo to ena izmed dogodivščin, ki si jo je Matej definitivno zapomnil  Grin Cheesy, ampak največji hec je, da bi zdaj naredila enako  sram (si pač ne morem pomagat  Cheesy)

Mi smo vedno za postavne fante - nismo izbirčni (tudi, če so malo pofrizirani  Wink). Redno patruljiramo po PST-ju  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines