mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 18:11:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Torta za rojstni dan
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Torta za rojstni dan  (Prebrano 30966 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« : nedelja, 25.04.2004 : 20:41:20 »

Kmalu bo eno leto, ko se je z neba utrnila zvezda in podarila iskrico življenja najini največji sreči. Ker želiva da bi bil ta dan nekaj posebnega tudi zanj, bi mu rada pripravila nekaj posebno slastnega- torto. In zato vas vse kulinarične mojstre naprošava za kakšen poseben recept! Tongue
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1 : nedelja, 25.04.2004 : 21:25:06 »

tukajle je kar nekaj recptov od katerih jih je precej pod rubriko posladki. Mi zaenkrat se nismo nicesar preizkusili, smo se pa ze oblizovali (no, se je Spela, jaz pa malo manj).
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #2 : ponedeljek, 26.04.2004 : 05:38:40 »

LP,Bajki!
Pred časom sem bila na pravem pasjem rojstnem dnevu,takem s torto in vsem zraven!Imeli smo pravo  torto, za ljudi,narejeno v slaščičarni. Lastnica je rekla, da so jo malo čudno gledali, ko jim je povedala ime psa, za napis. Tudi mene so gledali čudno, ko sem dala v cvetličarni zavit pasjo igračko. Povedali so mi ,da so imeli že darilo za konja v obdelavi.
Na rojstni dan so bili povabljeni tudi  slavljenčevi pasji prijatelji. Kuža je dobil veliko surovo kost in veliko pasjih piškotov. Ko smo upihnili svečke je bil zraven. Imeli smo se fajn, tudi kuža, pa še nekaj slik nam je ostalo za spomin. Všeč mi je ta običaj in tudi naša Žabica bo dobila svoj dan, ko ob prišel ta čas.
In vse najboljše za rojstni dan tvojemu kosmatemu repku,želimo tudi iz naše pasje hišice !

Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #3 : ponedeljek, 26.04.2004 : 08:12:02 »

No jaz ze nekaj casa prakticiram pasje torte ;DIn sicer,kupim konzervo(mora biti oblike kroga ali stirikotnika,tiste ta pokoncne niso v redu Wink),nato jo celo dam na kroznik na vrh potem dekoriram(z macjimi briketi)in zapicim svecke Wink
Je zelo preprost recept vendar jo moj enostavno obuzuje Cheesy Smiley

lp,pia
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #4 : ponedeljek, 26.04.2004 : 08:19:46 »

Pia, verjamem, da tvoj kuža tole obožuje, moj pa konzerv še povoha ne!! Huh Undecided
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #5 : ponedeljek, 26.04.2004 : 08:27:56 »

bajki:heem,tale bo pa tezka Grin Mogoce lahko probs s hrenovko v katero zapicis svecke ;DAli pa enostavno z ogromno kostjo in navadno clovesko torto(za ljudi,seveda).

lp
Logiran
Kati
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 131


« Odgovor #6 : ponedeljek, 26.04.2004 : 08:58:48 »

Evo meni se je v tem trenutku porodila ideja. Jaz bi brikete (kakšne slastne seveda), namočila z malo malo vode, jih zmečkala, dodala še kakšne rio mare in sir, ki ga naša obožuje, oblikovala v torto, na vrhu bi jo pa obložila s hrenovkami in sirom. Mislim da bi bilo Ajki to všeč. Bomo enkrat sprovali.
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #7 : ponedeljek, 26.04.2004 : 11:26:10 »

Tud mi smo lanskega 7.5. praznovali Linin 1. rojstni dan. Povabljeni so bili Linini prijatelji (sestrice, mamica in prijatelji) in seveda njihovi lastniki. Naredila sem torto za nas in torto za pse. Pasja pa je bila iz makaronov, govejih jetrc in govejega srčka, posuta je bila z naribanim korenčkom, napis pa lahko narediš iz naribanih kumaric. Vse to je bilo v dveh velikih pekačih, psi pa so družno pojedli - ostalo ni nič!
Še malo, pa bomo spet delali torte!

Vse najboljše!

U.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #8 : ponedeljek, 26.04.2004 : 11:43:16 »

Poskusi vzeti za osnovo polento (ko se strdi, je lahko prav lepe oblike, če jo daš v kakšne model), potem pa vmešaj noter razne dobrote- ribice, sirček,... Pri naših mačkah je bilo to včasih ena A (oblizovale so se še naslednji dan), kako bo pa pri Bubi, bom pa sporočila septembra  Wink
Lp,
Tina
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #9 : ponedeljek, 26.04.2004 : 12:41:04 »

Vse najboljše...  Kiss


Počohej kužita v našem imenu...  Wink


Lp
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #10 : ponedeljek, 26.04.2004 : 13:23:13 »

ojla baki!
Pri nas gre stvar takole. Smartko je 1 aprila praznoval svoj 2 rojstni dan, in moja boljša polovica se je odločila, da mu speče torto. Seveda sem mislila, da se heca. Ampak on je našel recept na internetu in jo lepo pripravil po receptu.  Grin

Rabiš 7 jajc, krušne drobtine in ajdovo moko, vse skupaj zmiksaš in pečeš... (joj bom prašala koliko minut). Gor daš mleto meso ali meso iz konzerve lahko dodaš zelenjavo, makarone itd. Skratka torte pride za recimo 4 pse, ki pojejo normalno količino hrane ali pa za 2, ki sta neumorna jedca.  Wink

Vse najboljše in lepo praznujte Kiss

LP nina


Logiran
ninci
gost
« Odgovor #11 : ponedeljek, 26.04.2004 : 13:27:51 »

LP,Bajki!
Pred časom sem bila na pravem pasjem rojstnem dnevu,takem s torto in vsem zraven!

Miša sama sem imela idejo, da bo naš Smart prvi rojstni dan praznoval v
Mc donaldsu. Pač tam praznujejo rojstni dan otroci in njihovi prijatelji torej ne vem zakaj ga ne bi praznoval tudi moj "otrok". Lepo bi povabili njegove prijatelje in praznovali. Seveda se mi je ideja porodila v glavi potem ko sem videla da na vratih ni nalepke, da je vstop psom prepovedan in med tem ko so mi eni otroci "skakali " po glavi na praznovanju roj. dne. Pa sem si mislila ok toleriramo otroke in nas ne moti če nam malo manj kot padejo v krožnik vsakič ko gredo mimo, bog ve kako bi ljudje reagirali če pripeljem sem 10 psov, ki bi malo lajali, cvilili in mogoče celo renčali Grin Ja na koncu sem se pustila prepričat da bolje da s čim takim ne poskušam ker za v norišnico še nisem Wink

LP nina
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #12 : ponedeljek, 26.04.2004 : 13:35:39 »

Ninci!

Tale recept bomo pa tud mi porabl!

Lp, Urša
Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #13 : torek, 27.04.2004 : 08:45:30 »

LP,za vse!
Ninci,mi tudi,mi tudi!
Sama sem bila v tovrstnih restavracijah trikrat v življenju: prvič,zadnič in nikoli več!
Sem pa navdušena nad idejo o samem načinu praznovanja. Sicer pa , sedaj so se začeli lepi dnevi in ne poznam gostinskega vrta od koder bi pregnali pasjega spremljevalca. Vem celo za lokale kjer so kužki prisotni v prostoru. Koliko pa je to za njih zdravo je že drugo vprašanje.
Če se boš odločila za Mc....pogostitev, potem pridemo mi tudi! (smo se kar sami povabili!)
LP,Miša

P.S.: Bajki, kako je sedaj s proslavljanjem in torto? Bo užitna?
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #14 : torek, 27.04.2004 : 09:31:21 »

Missa Grin
No glede gostinskih lokalov in vrtov ti lahko povem en dokaj smešen dogodek.
Glede na to da si iz Lj. najbrž poznaš gostilno pri Jovotu. Skratka nam zapaše južna hrana in se odločimo da gremo tja. Sabo pa vzamemo mojega kosmatinca, saj imajo konec koncev vrt pa še prijetno senčko, tako da ne bi smel biti problem. Ker pa se na vrt pride skozi restavracijo smo morali vprašati za dovoljenje. In moja boljša polovica vpraša kelnarja, in pokaže da je pes velik nekako do kolen (seveda je višji Wink  Kelnar je najbrž mislil da imamo kakšnega srednjega pudlja ali kaj podobnega Cool). In kelnar reče ok ni problema, samo da ne bo norel itd.
Naša mrcina se vleže pod mizo in čaka. Zataknilo pa se je že pri naročilu pijače, ker se je kelnar ki nam je stregel grozno bal psov, čepra moj sploh ni reagiral. Skratka smo se noro nasmejali, ker je vsakič tako previdno izza vogala gledal kje je pes, da ne bo slučajno stopil kam v bližino njegovega gobca. Pa imam samo goldna, bog ve kako bi reagiral če bi ti prišla z tvojo mastinčico Grin

18.Maja praznuje rojstni dan "moja" druga mrcina. Če se bomo odločili za Mc.... ti povem, da bomo malo heca naredili. Sicer ne vem kaj bi naši pesjanjarji tam lahko jedli, že zame se mi zdi užitna samo solata  Roll Eyes
LP nina
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Torta za rojstni dan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines