mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:02:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Torta za rojstni dan
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Torta za rojstni dan  (Prebrano 30899 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #30 : torek, 30.08.2005 : 19:35:10 »

torta za psa meji na obsedenosti lol...
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #31 : torek, 30.08.2005 : 19:47:47 »

to je bolj za človeško veselje, da se dobro počuti, medtem, ko kaj takega pripravlja za psa in potem gleda, kako psu tekne (ali pa ne Wink ). psu bi blo itak vseeno, kateri dan v letu bi dobil takšno torto (ali pa kaj drugega).
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #32 : sreda, 31.08.2005 : 21:53:50 »

Torta iz konzerve, briket in pasjih piškotov. SLIKA.
Recept:
Vse skupaj sem dala v pladenj, kateremu se stranice odstranijo. Na rob položiš piškote (jaz sem dala od Nutro za odrasle pse za čiste zobeke. Noter pa potem nafilaš zmešane brikete in konzervo. Narejeno takoj. Potrebno je le malo počakat da se piškotki malo napijejo in boljše držijo.

Psom je zelo teknila Wink

Lp, Mojca
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #33 : četrtek, 01.09.2005 : 13:30:55 »

Super tortica!! Tudi jaz bom Joniju nekaj podobnega naredila, ko bo čas za to.

Kako je bila všeč Žanu?

Lp, Tinkara
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #34 : sobota, 08.10.2005 : 10:21:14 »

Hehe....ni kaj strašansko dobre ideje.... Grin Wink Mi praznujemo prvi rojstni dan 21. oktobra, tako, da ravno pobiram ideje...to bo en krasen dan zame in za malo miško-jo že vidim, kako bo drnjohala po celodnevni "žurki"....seveda, če nam bo vreme naklonjeno odzunaj.... Grin

Tukaj: http://tosca.moj-album.com/album/771235/?os=773754 ....

....ali pa tukaj... (seveda je okoli konjev ograja-hehe Grin Ker Tosy je čisto utrgana, ko jih vidi in se more hitro malo pokazati "kako je pogumna" z kratkim laježem, potem pa rep med noge in v naročje-važno, da višje od "grdih zverinic", ki bojo ubogo damico še zapackale... Grin Roll Eyes )

http://tosca.moj-album.com/album/773749/?os=773789

P.s. Sib, stvar posameznika - sej ima kužek slajše napolnjen želodček, ne mi! Wink

Pa lp.... Wink

Logiran
n4stja+ind1
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 21


« Odgovor #35 : torek, 01.11.2005 : 19:34:19 »

torta za psa meji na obsedenosti lol...

elviiiiir .. a tk ti mene obsojaš ... (c-c-c-c)

jst sm Indiju prpravla torto .. pa tut Sibu jo bom če bo le Sv. Elvir pustil .. Smiley
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #36 : torek, 01.11.2005 : 23:24:05 »

Super tortica!! Tudi jaz bom Joniju nekaj podobnega naredila, ko bo čas za to.

Kako je bila všeč Žanu?

Lp, Tinkara

Komaj sedaj sem videla sram
Tortice so itak všeč vsem psom... bomo na novo leto naredili še kakšno da bodo spet veselo mljaskali pa packali vse naokoli Smiley. Ti pa kar Joniju naredi eno manjšo kopijo- ali pa naj mu Ajki pomaga Wink

Lp, Mojca
Logiran
astyka01
otrok do 14 let
*
Sporočil: 8


« Odgovor #37 : ponedeljek, 25.06.2007 : 08:41:38 »

Moj kužek bo čez slab mesec praznoval 1. rojstni dan in najbrž mu bom nardila kkšno torto iz konzerve pa tistih meskov v želeju Wink
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #38 : sobota, 12.04.2008 : 19:07:56 »

Naš ZP Oskar je danes praznoval prvi rojstni dan. S torto nismo preveč eksperimentirali, saj ima Oskar trenutno vnetje kože in moramo biti še posebej previdni pri prehrani.
Za torto smo porabili Oskarjevo najljubšo konzervo, iz klobase smo naredili številko ena, okrog pa smo naribali sir in malo klobas.  Smiley
In pa še fotki.
Torta je...


in torte ni več Wink


lp Teja in Oskar.
Logiran
Milac
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #39 : petek, 02.05.2008 : 14:42:03 »

Kje je pa sveca ? Cool
Logiran
sedi!
otrok do 14 let
*
Sporočil: 40


« Odgovor #40 : sreda, 25.03.2009 : 18:08:27 »

no mi bomo pa praznovali 1 roj. dan
torta pa bo iz polente z korenčkom,ena plast tune, druga plast pa sir in hrenovke, na vrhu pa še sir in hrenovka(za svečko).
Logiran
dog_lover*
novinec
*
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #41 : torek, 31.03.2009 : 12:06:22 »

Heii!
Moja kužika je marca letos praznovala svoj prvi rojstni dan. Povabljenih je bilo 5 pasjih prijateljev in seveda njihovi lastniki. VSak je dobil svojo torto in sicer iz pasje konzerve polito s stopljeno pasjo čokolado in okrašeno s piškotki Cheesy za na vrh pa še svečka seveda in to pojoča Grin. Torte v 2 minutah ni bilo več. in na koncu še super pasja igra. moram reči, da so uživali tako psi kot tudi lastniki res super pasji žur. Smiley
Logiran
Mucka
otrok do 14 let
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #42 : sobota, 17.07.2010 : 18:08:03 »

Citat
Da jaz povem moj recept,je čist preprost. Popražiš jeterca in preliješ z vodo in nato primešaš polento.Ko se skuha,preliješ v posodo in počakaš da se ohladi+strdi.Lahko na koncu dodaš se dekoracijo...

Citat
No bila je pa nekako takole narejena ... narediš testo z veliko jajci (torej moka, mleko, jajca ..) no in kupiš kakšno fino lepo meso in ga narežeš na koščke potem pa to daš recimo v model za potico ali kaj podobnega in lepo vse skupaj zmešaš in daš pečti. Na koncu lahko še po vrhu okrasiš, recimo narediš preliv iz kakšne fine pasje konzervice (Hill's) in tako





spet vir ; ******.si
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Torta za rojstni dan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines