mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:12:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Odpiram temo za Rexa
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Odpiram temo za Rexa  (Prebrano 15999 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #45 : torek, 05.06.2007 : 13:13:11 »

 Cry Cry  Hudo mi je in jezna sem. Hudo mi je, ker sem res upala, da bo nekje nekdo.... Jezna pa sem zato, ker so tisti, ki so odgovorni, da je kuža postal tak kot je bil, danes nekje veseli in zadovoljni. Edini, ki ji je bilo v njegovem življenju mar zanj, pa je danes tako hudo. Tudi v njegovo živjljenje je posvetilo sonce, vsaj na kratko. Verjetno je bilo teh zadnjih par tednov najlepših v njegovem življenju.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #46 : torek, 05.06.2007 : 13:55:37 »

Mi je hudo za oba, tako za Rexa kot Vaneta.  Cry

Kako gre že tista pesmica ... Naj pada zdaj dež njima v slovo, naj izjoče se nebo, ker preveč boli ljubezen in razbite zdaj sanje so....

Mi je ravno na misel prišlo, ker pri nas dežuje ...
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #47 : torek, 05.06.2007 : 23:19:25 »

Če se lahko reče, da je tudi zadje potovanje lepo, je bilo to podarjeno Rexu, pospremila sta ga naklonjenost in ljubezen.Ja ,nekje v življenju je meja, sprejeti to pomeni biti pogumen in Smetka zmore takšen pogum!
Logiran
adas
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #48 : sreda, 06.06.2007 : 01:18:02 »

 Cry Cry Cry
Ko se z ljudmi včasih spustim v debato in povem od kod sem dobila Reli, mi jih je nekaj reklo;" A pr tisti zoprni...?!!"Pa jim odgovorim, da si lahko čisto jasno predstavljam, zakaj imaš včasih malo ostrejši nastop in, da bi bila jaz veliko veliko hujša, če bi dala take stvari skoz kot si jih ti. In vsakič, ko prebiram ta forum jim to še z večjo vnemo zabrusim. In kaj hočem s tem povedat? Da veliko ljudi z mano vred ceni tvoje delo, sočustvuje s tabo in so vsaj v mislih s tabo,če ne drugače.Drži se in lp!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #49 : sreda, 06.06.2007 : 09:31:01 »

Ko se z ljudmi včasih spustim v debato in povem od kod sem dobila Reli, mi jih je nekaj reklo;" A pr tisti zoprni...?!!"

Zavetišče Horjul ima varovance, za katere išče primerne nove domove. Zavetišče je pravna oseba, ki deluje v skladu z zakonom in pravilnikom. Ne razumem, o čem pravzaprav razpravljajo tisti zgoraj omenjeni. Morda bi bilo manj za razpravljat, če bi se tudi ostala zavetišča z redkimi izjemami (mislim konkretno na koprsko kot izjemo) držala pravilnika in zakona, pa potem ne bi razpravljali o tem, kdo je zoprn in kdo ni.

Tista, ki ni pravna oseba, sem jaz. Meni je hudo za Rexom.
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #50 : sreda, 06.06.2007 : 09:52:55 »

Meni se vedno, če (ali pa ko) naletim na taka razpravljanja postavljata samo dve vprašanji:
- a je vaše življenje res tako nesmiselno in pusto, da ga ne morete zapravljat drugače? 
- a greste v neko zavetišče po psa, primernega za vas in vaš način življenja, al si greste malo dvignit ego? Malo preverit, kako se vam bodo kje klanjali, ker ste jih blagoslovili obiskat in ste celo izrazili željo, da jih odrešite enega ustvarjalca stroškov?
 

Če hočete psa, če greste ponj v azil, potem opazujte NJIH! PSE! Sprašujte o njih, povejte kaj bi, kašen je vaš življenski slog, kaj pričakujete in kaj nudite!

Če iščete temo, s katero bi si popestrili življenje in zabavali s svojo "informiranostjo" sosede, potem se izognite zavetiščem, zavijte v prvo trafiko in si kupite recimo.... direkt!

 Angry


Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #51 : sreda, 06.06.2007 : 12:10:31 »

Ne zmorem nič kot  Cry  Cry  Cry . Sem ga enkrat videla v Horjulu in upala.....
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #52 : četrtek, 07.06.2007 : 14:42:36 »

Zavetišče Horjul ima varovance, za katere išče primerne nove domove. Zavetišče je pravna oseba, ki deluje v skladu z zakonom in pravilnikom. Ne razumem, o čem pravzaprav razpravljajo tisti zgoraj omenjeni. Morda bi bilo manj za razpravljat, če bi se tudi ostala zavetišča z redkimi izjemami (mislim konkretno na koprsko kot izjemo) držala pravilnika in zakona, pa potem ne bi razpravljali o tem, kdo je zoprn in kdo ni.

Tista, ki ni pravna oseba, sem jaz. Meni je hudo za Rexom.


hm ja, ljudje bodo vedno razpravljali, debatirali in imeli kaj zelo pametnega za povedat, po možnosti o zadevah o katerih nimajo pojma.

Vsi ki oddajajo živali (zavetišča, posamezniki), gledajo na to iz prave prespektive - kaj je najboljše za žival in v  katere roke gre glede na karakter in potrebe ter seveda pogoje posvojitelja. Takoimenovani "oh-in-sploh" posvojitelji, torej tisti, ki imajo vedno kaj takole za povedat in razpravljat, pa na te stvari seveda ne gledajo tako...ker oni so seveda tisti, ki pridejo slavnostno posvojit od tebe žival, kakopak imajo vsi vedno vse pogoje...in ti moraš seveda zaradi tega pasti na kolena pred njimi, položit rdeč tepih in jim ponuditi sveže spečene piškote, pri tem pa se na vsa usta ljubeznivo smehljati in jim na koncu postaviti spominsko tablo (z napisom "Tukaj v Smerčju 55 je Marjeta Novak posvojila tega in tega in ji bom do konca življenja za to dejanje hvaležna"), ker so od tebe posvojili žival. Takšni pričakujejo hvaležnost od tebe...in so blazno in tako zares užaljeni, ko uvidijo da se ne gre za njih in ne za tebe ampak za žival - da skrajšam - ko jih realnost useka po glavi. S tem se kakopak ne sprijaznijo in kar naenkrat ti postaneš grda in zoprna, da lahko oni živijo naprej v svoji pravljici....v kateri so očitno zelo nezmožni dojet koncept zavetišča in oddajanja/posvojitve živali. Moj point - ne sekiraj se, resnično škoda tvojega časa, tipkanja in energije Wink

Lp, Maja
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #53 : četrtek, 07.06.2007 : 15:04:43 »

Smetka drži se!  Cry Rex tebi pa naj bo lepo na on stran mavrice
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Odpiram temo za Rexa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines