mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 19:07:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Jasna iz oddaje Na zdravje na obisku v Horjulu
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jasna iz oddaje Na zdravje na obisku v Horjulu  (Prebrano 24555 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #15 : petek, 08.06.2007 : 10:48:05 »

Ora, potem pa oprosti, res sem jo razumela narobe  Wink
Logiran
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #16 : petek, 08.06.2007 : 12:27:28 »

Napisala je lepo pismo, mi je všeč,da se trudi.
V oddaji si je nabrala kar precej minusov, ki jih ne bo lahko popravila.
Sama rabim malo več, da me nekdo prepriča sploh, ko vidim slike kako je pripravljena na vsak posnetek.

hja roko na srce, koliko nas je vedelo od vselej o problematiki zapuščenih in zlorabljenih psov in muc, mislim da ga ni junaka, vsi smo to problematiko začeli slediti na sto in en način, glavno pa je , da se v posamezniku zbudi želja in volja pomagati, kar pa za Jasno ne dvomim, saj je bila na pravem kraju in pravih rokah. Roll Eyes

tako, da verjetno res lahko pričakujemo kakšno odajo na temo zpuščenih živali, kajne Marko. Wink

slike so pa lepe in seveda je pripravljena na posnetke, že poklicna deformacija, pa še nikoli ne veš, kje vse se lahko te slike uporabijo. Smiley

LP
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #17 : petek, 08.06.2007 : 19:37:15 »

... pa to ni res ... vedno najdemo nekaj slabega  Undecided Mercatorjeva hrana je slaba, nekdo si dela samopromocijo, ... Kaj je to z nami ljudje ?

A nebi raje kdo napisala: ... ko sem tole prebral sem poklical na teledom in nakazal 1 - 10 - 100 ... eur, sem poklical Polono in ji gor peljal nekaj kar potrebuje al pa ponudil svoje roke, ...  Mogoče bi lahko kdo napisal "mi gremo pa na pogovore za posvojitev Krasne ... Jaz bi pričakoval kaj takega! Na koncu bomo dobili še pod nos, da je g. Plestenjak poklonil sliko, da si bo naredil mal samopromocije, da PLESNO MESTO organizira Plesno Pasji Piknik zgolj za reklamo in nam pasje duše niso niti malo mar, ...

Evo kaj bom naredil jaz: jutri grem mal v Horjul na klepet k Poloni in nesel bom nekaj Mercatorjevih vrečk - zanalašč ne bom kupil drugih čeprav tja vedno nesem to kar se mi zdi, da je najbolje. Prepričani ste, da jih bodo kužki veseli - zraven pa bom dodal še kakšno piško pa naj jo polona skuha za zraven. Ups ... so piške tud kej problematične.

 sram
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #18 : petek, 08.06.2007 : 19:48:29 »

No, no Marko nikar tako. Sem prepričana, da ni noben mislil nič slabega. Tudi sama sem prvič v Horjul prinsela Chapi in Mercator brikete (če se dobro spomnim) in mi je bilo lepo razloženo zakaj je tista prava kvalitetna hrana boljša. Če povem po pravici - zdaj, ko mi nekdo reče, da hrani svojega psa ali mačko z meractor briketi, 2x vdihnem Grin in razložim zakaj je kvalitetna hrana  ne samo boljša ampak tista prava hrana za žival. Moj point je, da bo Jasna pač bolje vedela za drugič...ali pa tudi morebiti za svojega bodočega ljubljenčka. Vsi se učimo kajne. Tudi sama sem se morala VELIKO  Smiley

Lp, Maja
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #19 : petek, 08.06.2007 : 20:01:18 »

Marko, kdaj pa greš gor? Gremo skupaj?
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #20 : petek, 08.06.2007 : 20:10:10 »

Se naprej pardoniram (moje tipkanje je katastrofalno ko sem slabe volje)

... in nam žasje duše niso niti malo mar, ...

... in nam pasje duše niso niti malo mar, ...

Pa še tole - se dekleta ne uredite tako kot si želite kadar nekam greste ? Jasna se uredi in to tako kot se ji zdi dogodku primerno. Ali vi ne pogledate v fotoaparat, ko vas fotograf zaprosi? Jasna pogleda in slike še zdaleč niso profesionalne - slikala sva jaz in Anita. Seveda pa jih je še veliko ki niso za oibjavo in na njih se vidi še marsikaj ... Ja priznam - aparat pa je profesionalen in to za krepko preko1.500.000 tastarih sit in še dobr da imamo prijatelje, ki nam ga posodijo če sami nimajo časa iti z nami.

... sedaj pa grem mal ven z našo zverinico, vam pa vsem skupaj želim lep večer in še lepši vikend

lp

MARKO

- se vidimo gor Huh

Aja ni mi dalo miru in sem tole pripopal spodaj čeprav nebi smel:

----- Original Message -----
From: jasna kuljaj
To: MARKO - PLESNO MESTO
Sent: Friday, June 08, 2007 5:00 PM
Subject: Re: Fw: Novo zasebno sporočilo: Re: (Brez naslova)

Sem pogledala - hvala!!!! Če bo kaj novega glede Krasne, mi javi, sicer pa, a jo grem lahko pogledat kadar kol, ce dobim kak prevoz? Se je treba predhodno najavit Poloni?

ziv zav!
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #21 : petek, 08.06.2007 : 20:11:05 »

... enkrat dopoldan - recimo da me pokličeš okrog 10h pa se zmenimo

moj telefon za vse, ki bi mi kaj lepega povedal ZA HORJUL 051 30 61 91

lp

Wink
Logiran
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #22 : petek, 08.06.2007 : 20:54:11 »


Aja ni mi dalo miru in sem tole pripopal spodaj čeprav nebi smel:

----- Original Message -----
From: jasna kuljaj
To: MARKO - PLESNO MESTO
Sent: Friday, June 08, 2007 5:00 PM
Subject: Re: Fw: Novo zasebno sporočilo: Re: (Brez naslova)

Sem pogledala - hvala!!!! Če bo kaj novega glede Krasne, mi javi, sicer pa, a jo grem lahko pogledat kadar kol, ce dobim kak prevoz? Se je treba predhodno najavit Poloni?

ziv zav!


ja ta punca je iz tapravga testa. Cheesy
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #23 : petek, 08.06.2007 : 20:57:38 »

Uf, bom šla verjetno kar prej, ker mi mulčki ob 11:30 tečejo na DM-ovem teku, pa ne smem manjkat.
Kljub temu - uživaj in nikar se ne jezi preveč! Od jeze rit raste  Grin

Sem pa vesela, da si pripopal Jasnin ZS  Grin, upam, da si s tem odtajal še zadnje nejeverne Tomaže!
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #24 : sobota, 09.06.2007 : 07:14:23 »

Marko, nisem mislila prav nič hudega z omembo samopromocije, kvečjemu sem morda izrekla tisto, kar bi kdo pomislil pri sebi (in takih ni malo). Po poklicu sem, kar sem, in v letih, kar počnem, kar pač počnem, sem razvila veliko mero cinizma in distance do "dobrih del" znanih Slovenk in Slovencev, ker sem že veliko tega videla in slišala. Eni delajo iz srca, drugi samo zato, ker se jim splača. Ko zadeva nima zadaj velikega medijskega pompa, jih ne spraviš nikamor. Pa ne bom o imenih.
Jasne osebno ne poznam, zato imaš prav, ne bi smela ocenjevati zaradi preteklih izkušenj, zato se ji (in tebi) opravičujem.
Imej se lepo in verjemi, bi si imeli veliko lepega za povedat - o Horjulu in za Horjul.
Logiran
Lissa
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #25 : sobota, 09.06.2007 : 16:04:07 »

Super ena oddaja o Horjulčkih več deset Horjulčkov v zavetišču manj
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #26 : ponedeljek, 11.06.2007 : 15:37:07 »

Pa še 1x o Mercatorjevih briketih:

V večini zavetišč so veseli hrane za pse, muce in ostale prebivalce zavetišča. Seveda so bolj zadovoljni če je hrana vrhunske kvalitete - ampak tudi tisto, ki je rangirana nižje ne zavržejo. Nenazadnje zavetišča pomagajo tudi ljudem, ki imajo pse ali muce radi pa jim zaradi finančne stiske hrane ne morejo kupiti. Da živalice nebi bile lačne je v takih primerih vrečka Mercatorjeve hrane zagotovo dobrodošla. Nenazadnje pa verjetno Mercator proda zelo veliko svoje hrane in če bi bila tako zelo slaba bi potem prodaja padala in kmalu bi jo umaknili iz prodaje.

Toliko o tem, da ni potrebno v vsem dobrem vedno poiskat nekaj slabega. Za tiste, ki pa ne morejo brez tega pa še tole: v zavetišče sem nesel enega piščanca v vrečki in Polona ga bo skuhala in mislim, da se bo prav prilegel kot poslalstica ob briketih pa naj bodo Mercatorjevi ali kateri drugi. Ampak tisti "pikolovci" bodo verjetno našli kaj za povedat kako so tudi piščanci neprimerni ker so ....mogoče genetsko spremenjeni ...

Ampak ko sem najbolj slabe volje, ko nas takole natikate tu in tam na vile, grable, ... in bi nam najraje puščal kri - se vsedem v avto, kupim mal briketov za zraven pa še kakšno drugo drobnarijo in skočim v Horjul mal pesjane čohat in na klepet s Polono in companij. Vam povem ful mi odleže. Ja sej vem, da bi lahko mal kosil, grabil, zabijal kakšne žeble, barval les al pa pesjake, ... ampak vsak naredi kar se mu zdi in jaz pač naredim to da ih mal pocrkljam (kužone) pa tud Polona se ne brani kakšnega klepeta - čeprav jo potem vse delo še vedno počaka.

Dobra volja je najbolja ...  Smiley


ps

aja tukaj pa so še slike Mercatorjevih briketov, piščančka, ... pa še kaj.

[attachment deleted by admin]
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #27 : ponedeljek, 11.06.2007 : 15:40:01 »

Ups - Jana me bo kregala ker delam reklamo za Mercator ampak ne morem drugače bom prilepil še eno sliko.

lp

 Cheesy

[attachment deleted by admin]
Logiran
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #28 : ponedeljek, 11.06.2007 : 15:52:59 »

hehehe, sem ravno hotela vprašat, če imaš z Mercatorjem sklenjeno kakšno pogodbo. Grin Grin

ma faca si res. Cheesy Roll Eyes

LepPozdrav
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #29 : petek, 15.06.2007 : 12:55:12 »

Danes lahko preberete članek o Jasni in Krasni v reviji Lea  Wink
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Jasna iz oddaje Na zdravje na obisku v Horjulu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines