mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 22:44:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega zob, oči in ušes  |  Tema: Umivanje zob
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Umivanje zob  (Prebrano 80929 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dog_lover*
novinec
*
Sporočil: 39


WWW
« Odgovor #165 : sobota, 21.03.2009 : 14:49:25 »

Heii
Jaz svoji ovčarki zobke umivam od mladička in sicer na začetku zobek po zobku pa nato ogromna nagrada in seda ko vidi naprstnik, ščetko in pasto že kar sama prileti k meni in mi "nastavlja" zobe. Pasto imam firme Virbac iz Zootica in moram reči, da sem zelo zhadovoljna z njo. Sicer pa je pasta z okusom piščanca in ima umivanje sob še toliko rajši. Drugače pa dubiva tudi primerne kosti.
LP
Logiran
matiček
novinec
*
Sporočil: 16


WWW
« Odgovor #166 : nedelja, 29.11.2009 : 11:17:50 »

Ker ne želim odpirati nove teme ...

Kdaj pes začne izgubljati mlečne zobe in kdaj se postopek konča. Saj mi je jasno, da je to od psa do psa različno, ampak prenbližn odgovor bo OK. Moj prejšnji pes je zgubljal mlečne zobe pred 17 leti, pa sem že pozabil. Vem pa, da je hkrati z izpadanjem mlečnih zob tudi prenehal izkazovati ljubezen z grizenjem.
Logiran
matiček
novinec
*
Sporočil: 16


WWW
« Odgovor #167 : torek, 01.12.2009 : 09:28:58 »

Mlečni zobje začnejo izpadati nekje pri štirih mesecih.

Hvala za vse odgovore.
Logiran
bloveanimals
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #168 : sobota, 06.02.2010 : 16:40:48 »

Namesto 1x na teden, scetkaj vsak dan, po malo. Zob za zobom.
To je pa zelo dobro,zob za zobom, uvsak dan enega po enega, pa ze keaj naredimo, a/ne?
 sSamo, najhuje je unetiste zadiaj.., moja zgrize usocelo krtacko, samo ko ji dam krtacko v usta ,.
Pitt bulka je in jo je malo tezjie zadrzati med nogami, kot pravi Lenny..., kaj sele odpreti usta za zobke, ki so skriti zadaaj.., to mi je najhuje, ja, pa notranji del, jaoj .. tTo pa se toako upira.., da uvse okoli rusi.. Cheesy



Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #169 : nedelja, 16.01.2011 : 12:12:16 »

Mene pa zanima, če je res, da se encimska zobna pasta ne sme uporabljat skos, da je boljše, če vsake toliko časa naredimo premor in uporabljamo navadno pasto???

Hvala za odgovore.
Logiran
raztresena ally
novinec
*
Sporočil: 27


WWW
« Odgovor #170 : sreda, 07.11.2012 : 15:58:41 »

zdravo! zanima me, če ima kdo izkušnje s platinum oral care geli in sprejem, lp
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #171 : sreda, 07.11.2012 : 17:16:03 »

Z Platinum gelom (klasičen) sem zelo zadovoljna. Zobni kamen se je naši Keli  po 6 tedenski uporabi bistveno zmanjšal, zobje so beli. Sedaj ji zobe namažem enkrat tedensko.
Logiran
kismet4u
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #172 : četrtek, 04.02.2016 : 11:14:12 »

Pri mojem Barneyu ni bilo problema. Začela sva,ko je bil star 3 mesece.  Sem mu umivala vsak večer,ampak ne s krtačko,vendar s naprstnikom,ki sem ga kupila v trgovini za živali in tekočino Dentale Care. Je bila zelo učinkovita.In velika razlika,ko mene ni bilo doma par dni in mu ni nihče umival zobk. Enkrat na 14 dni pa je dobil kost, ki je spravila z.kamen,če je slučajno bil.
Trenutno imam mladiča doma, starega 10 tednov in upam,da bo tudi vse potekalo brez problema. Meni se zdi to zelo pomembno. Saj tudi na ta način utrdiš zaupanje lastnik-pes,pes-lastnik.
Logiran
Binas
rad pišem
****
Sporočil: 298


WWW
« Odgovor #173 : torek, 01.03.2016 : 08:14:35 »

No, jaz imam eno težavo.  V SLO ni več na policah Virbacove encimske paste (bilokateri okus)! Kdo ve, če bo sploh še prišla? Rečeno je bilo, da bodo jeseni 2015 zagnali proizvodnjo. Zdaj je pa že skoraj pomlad 2016. In meni je zmanjkalo paste. Je pa od preizkušenih bila tale najboljša, kar se tiče mazljivosti, učinka. Sem mislila vzeti Petosan-je v lokalnih trgovinah nisem našla.

Pristala sem na Beaphar gelu, ki bi naj tudi bil encimski-bomo videli.

Opevani Petzlife tudi že dooolgooo v Evropi ni za dobit. Samo 1x dražji Platinum. Angry

Ima še kdo kako dobro izkušnjo z drugimi izdelki?
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nega  |  Nega zob, oči in ušes  |  Tema: Umivanje zob
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines